Lublin Airport niczym... Los Angeles!

Lublin Airport niczym... Los Angeles! ...przynajmniej z propozycji jednego ze znaków graficznych, które na swojej stronie internetowej zaprezentowało lubelskie lotnisko. Wczoraj (2.12) odbyło się spotkanie z 3 podmiotami przygotowującymi propozycję znaku graficznego dla spółki Port Lotniczy Lublin. Podczas swojej 10. minutowej prezentacji każda z firm zaprezentowała znak graficzny, który miałby się stać...
03/12/2009 16:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2009-12-05 03:36   
that - Profil that
LA ;) haha, to podobie jak DUB reklamuje sie, ze wiecej paxow w ruchu miedzynarodowym przwiezli niz LAX ;)
adamlubin 2009-12-03 22:27   
adamlubin - Profil adamlubin
Mogli by wymysleć coś orginalniejszego- ciekawe czy beda w przyszłosci pomyłki Lubin/Lublin Airport ... bo EPLU ma status portu miedzynarodowego. Jeśli bedzie tyle pomyłek co teraz zmyleniem tych miast to bedzie ciekawie.
p4trykcom 2009-12-03 21:47   
p4trykcom - Profil p4trykcom
bardzo mi przykro, że logotypy są słabe. szczerze mówiąc, nie podoba mi się. osobiście uważam, że GDN AIRPORT ma trafne logo w 10. Trochę kreatywności i nie robienia na odstrzał. Wszystko wiąże coś ze sobą. Ja bym jednak dał np. konkurs otwarty dla freelancerów.
szot 2009-12-03 19:44   
szot - Profil szot
albo tym agencjom mało zapłacili, albo projektanci mało kreatywni, albo nie mają pojęcia, albo nie mamy projektantów w PL
latajacydy 2009-12-03 19:40   
latajacydy - Profil latajacydy
Pierwszy
za kolorowe, rozmyte. Dlaczego AIR jest innego koloru niż pozostała część nazwy? Lepiej byłoby wyróżnić LUBLIN.

Drugi
Moim zdaniem kojarzy się raczej z przedwojennym klubem lotniczym niż z nowoczesnym lotniskiem.
Trzeci
Krzyżówka bociana z satelitą beznadziejna.
aster 2009-12-03 19:01   
aster - Profil aster
Najlepsze pierwsze, tylko litery LA zmieniłbym na międzynarodowy kod lotniska i po kłopocie. Dwa pozostałe loga są do niczego.
szot 2009-12-03 18:32   
szot - Profil szot
no chyba, że może jakiegoś bociana by dali albo orła, żurawia czy coś
gral 2009-12-03 18:30   
gral - Profil gral
bocian? dla mnie to rakieta. logo dla kosmodromu, nie dla LA. Pilot z drugiej propozycji wygląda jak z początków lotnictwa, odpada, logo nadaje się ma logo muzeum lotnictwa. pierwszy jak poprzednicy napisali. nie głosuję zatem na nic :)
omega 2009-12-03 18:11   
omega - Profil omega
jesli to robily firmy profesjonalne to chyba wogole nie czaja tematu... ogolnie zadne mi sie nie podoba :> gdyby nie te bzdurne procedury to znazlyby sie firmy gotowe do zrobienia czegos konkretnego.
szot 2009-12-03 18:01   
szot - Profil szot
wg. mnie pierwsza propozycja jest za bardzo krzykliwa jak na regionalne i bardzo prowincjonalne lotnisko, trzecia propozycja za skromna, natomiast mnie podoba się druga, w której zmieniłbym kolor czcionki z zielonej na ciemny niebieski
marecki 2009-12-03 17:37   
marecki - Profil marecki
Pierwsze odpada bo jest zbyt "szumne" jak na planowane skromniutkie lotnisko, chociaż akurat wcale nie kojarzy mi się od razu z L.A. Drugie niejakie. Trzecie - dobrze, że doczytałem, że to bocian, bo właśnie miałem pytać, czy to pinokio;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy