Warszawa - Lizbona

Warszawa - Lizbona Portugalskie linie lotnicze TAP Portugal planują uruchomienie lotów na trasie Warszawa - Lizbona w czerwcu 2009 roku, jak podaje LUSA (Portugalska Agencja Prasowa). Portugalski przewoźnik będzie obsługiwał trasę 5 razy w tygodniu, a od 22 lipca do 6 września 2009 roku rejsy mają odbywać się codziennie. TAP Portugal jest największą linią w Portugalii. Należy, podobnie...
02/12/2008 09:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2009-01-01 12:49   
szot - Profil szot
gregory: zgadza się. tylko z jednej strony bardzo wczesna pora wylotu - 06:05 rano to środek nocy :)) ale z drugiej strony jest się wcześnie rano w Lizbonie i duża możliwość przesiadek... chyba się skuszę...
gregory 2009-01-01 12:10   
gregory - Profil gregory
Loty WAW-LIS-WAW już w sprzedaży, cena od 200eur RT!!
ciutat 2008-12-03 13:37   
ciutat - Profil ciutat
wyslalem ci na priva, sa info w prezentacji publikowanej na rynku portugalskim, na razie wstepne ale jakas logika handlowo marketingowa w tym jest ..
cezary 2008-12-03 13:10   
cezary - Profil cezary
anis: wiem że nie ma takich informacji dlatego chyba ciutat schował się w mysia dziurke bo mu głupio że palnął głupstwo. Pewnie myslał o godzinach lotów C0. Te faktycznie były koszmarne.
aynis 2008-12-03 13:08   
aynis - Profil aynis
Może ciutat ma jakieś tajne źródło informacji :) Na razie nie wiadomo, kiedy i jakie będą godziny lotów do Lizbony.
cezary 2008-12-03 13:06   
cezary - Profil cezary
ciutat: co Cie tak zatkało ? Zadałem proste pytanie. Skąd znasz godziny lotów bezposrednich TAP na trasie WAW-Lizbona ?
cezary 2008-12-03 12:27   
cezary - Profil cezary
ciutat: a skąd znasz juz godziny bezposrednich lotów TAP WAW-Lizbona-WAW ? Mi system rezerwacyjny TAP np na lipiec 2009 podaje wyłącznie loty z przesiadką i najniższą ceną 273 euro ?
ciutat 2008-12-03 12:18   
ciutat - Profil ciutat
coz LOT wiele na tym nie zyska skoro przylot ma byc w nocy i odlot b rano, logiczne bylo by uzupelnienie tego produktu o 2-3 rejsy LOT z wylotem tak ok 14 ale w locie tylko ciecia
gosc_mw 2008-12-03 00:53   
gosc_mw - Profil gosc_mw
A i owszem taryfy są nie do pogardzenia - udało mi się polecieć LIS-BUD-LIS (stop w PRG-darmat) za 460 zł. Leciałem nimi już 7 razy (w tym krajówka do TER) - jest mocno średnio, wszystko z LIS - lotnisko mierne: architektonicznie to połączenie T1 z Okęcia i dw. centralnego (oprócz dostawionych przylotów), oznaczenia są fatalne, jest strasznie ciemno i na bagaż czeka się nawet 50 min. (LIS-GVA, 20.10.08). Odloty krajowe z T2 w LIS to też nic przyjemnego: lekko podrasowana Etiuda.
humbak 2008-12-03 00:02   
humbak - Profil humbak
Ale co ma LOT do tego? NIe po to LO ma partnerow w Star Alliance, aby wszedzie posylal swoje maszyny. Wlasnie po to TP otwiera polaczenie, a LO sie podlaczy marketingowo. TP jest mila linia, mnie sie podobalo, lecialem 4 razy. Oczywiscie ciagle sie spozniali. hehehe Ale w zamian za jedno ze spoznien wsadzili mnie bez gadania do Top Executive. No i nizapomniane ladowanie z fantazja nad LIzbona, ktorego nie zapomne do konca zycia. :o) Aha, TAP ma ostatnio swietny system taryfikacji, i w taryfie discout sa bardzo mile ceny, nieparwdaz jsgu?
aguirre 2008-12-02 23:51   
aguirre - Profil aguirre
Leciałem z nimi kilka lat temu LIS-FNC-LIS. Cieszę się, że wchodzą, zobaczymy dni, ceny i godziny, oby częściej niż raz w tygodniu, nie nocą i poniżej cen ostatniej europejskiej 'promocji' LH.
bagi 2008-12-02 22:28   
bagi - Profil bagi
Ja lecialem TAP-em do LIS. Cena z LHR byla taka sama ja U2 z LTN!!! Z powrotem sie spoznili 1h ale za to na lotnisku w LIS zjadlem najlepszego hamburgera w zyciu:) Plecam LIS i TAP - brawo:)
gosc_mw 2008-12-02 21:12   
gosc_mw - Profil gosc_mw
Szkoda, że tak późno. Obecnie jestem zmuszony korzystać z połączeń ze wspomnianą wcześniej przesiadką w Niemczech lub Szwajcarii, a latam sobie na tej trasie od czasu do czasu. Co do operatora, to o TAPie nie mogę powiedzieć wiele dobrego: ciągłe spóźnienia, awarie (4h opóźnienia w ZRH z powodu awarii silnika, 2h w MUC, bo drzwi sie nie domykały itp.) i podłe żarcie (ale to kwestia gustu). Ale cieszyć się, że chyba ostatnia "niepołączona" zachodnioeuropejska stolica znów pojawi się na Okęciu na tablicy odlotów. Pozdrawiam. PS Ich A320 są całkiem przyjemne, szczególnie te po zakończonym odświeżeniu po zmianie logotypu.
gral 2008-12-02 17:10   
gral - Profil gral
w ciebie. kolorową kulką :P
tomekk-81 2008-12-02 17:05   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
we mnie strzelasz czy w łabędzia?
gral 2008-12-02 17:02   
gral - Profil gral
tomekk: strzelam. bo na tak długiej trasie potrzebuje dużo paliwka i trzeba trochę mięsa wziąć mniej, żeby dolecieć
tomekk-81 2008-12-02 16:58   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
dlaczego bedzie latal wypelniony do 75%?
pozdrowienia dla PORTOgalii :)
gosc_jakub 2008-12-02 16:39   
gosc_jakub - Profil gosc_jakub
Razem z Warszawa do siatki wejdzie tez Moskwa (A320 ktory ze wzgledu na odleglosc bedzie latal wypelniony do 75%) i Helsinki. TAP razem z ANA (lotniska), Turismo de Portugal e ATL (Associação de Turismo de Lisboa) podpisaly protokol w ramach ktorego przez 3 nastepne lata wydadza 3 miliony Euro na promocje tych polaczen. Moskwa-Lizbona dla Rosjan ma sluzyc rowniez jako platforma do podrozy do Brazylii i Angoli (hehe, niezle to sobie wymyslili).

kuba z lizbony
jaris 2008-12-02 16:10   
jaris - Profil jaris
paolo - niestety ale musze Cie zmartwic... w przeciagu roku z krk zostalo ogloszonych 11 nowych tras...
wojtek 2008-12-02 15:49   
wojtek - Profil wojtek
W ciągu ostatniego roku z KRK zostało otwarte sporo więcej połączeń niż jedno.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy