LOT pomaga pasażerom Centralwings

LOT pomaga pasażerom Centralwings Polskie Linie Lotnicze LOT przewiozą wszystkich pasażerów Centralwings, których rejsy zostały zawieszone ze względu na restrukturyzację polskiej taniej linii. I zrobią to bez żadnych dodatkowych dopłat ze strony poszkodowanych pasażerów. – PLL LOT w trosce o pasażerów linii Centralwings oraz w odpowiedzi na zaistniałe niedogodności przygotowały specjalną ofertę....
29/08/2008 11:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-09-01 11:34   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
ok, już znalazłem, dzięki :)
tomekk-81 2008-09-01 11:21   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
czy ktoś się orientuje do kiedy odbywają się loty KrK-Ateny?
yomaha 2008-09-01 08:11   
yomaha - Profil yomaha
Tak, niedługo po moim komentarzu znów się strona cezero pojawiła. Ale tak czy inaczej nie mam kiedy wykorzystać tego, co mi C0 "wspaniałomyślnie" zaoferowało. Na razie na infolinię nie dzwoniłem - wysłałem tylko maile, zarówno do C0 jak i do LO - oczywiście bez odpowiedzi... Wspaniałe traktowanie pasażerów!
hamburg 2008-08-30 20:23   
hamburg - Profil hamburg
yomaha: No jak to nie ma strony C0....jest nadal. Poza tym przecież strona i system rezerwacyjny musi być aż tak długo, aż zakończą ostatnie regularne lub połączenie charter-mix. Przecież ktoś może jeszcze chcieć kupić bilet.
yomaha 2008-08-30 15:49   
yomaha - Profil yomaha
No i padła całkiem stronka cezero ;-) Defaultowo przerzuca na lot-dot-com ;-) Cóż, będę dzwonił na infolinię, czy mam jakąś możliwość wykorzystania wygranego vouchera C0 (a choćby na KTW-WAW) czy też mogę sobie go... podrzeć...
yomaha 2008-08-30 12:29   
yomaha - Profil yomaha
Ja jestem ciekawy, co LO zrobi z paxami, którym C0 rozdał vouchery ważne do 31.12.2008. Dla mnie (z przyczyn urlopowych) jedyną możliwością wykorzystania tegoż było sobota rano KRK-LGW i powrót w niedzielę rano (tak żeby nie dopłacać), a teraz co? Wiadomo, taryfy takie "na jeden dzień" są w liniach tradycyjnych średnio przyjazne...
aguirre 2008-08-30 12:16   
aguirre - Profil aguirre
Kiedyś już było na portalu o tym, co Lot zrobił z pasażerami C0, którzy wykupili bilety na zlikwidowane połączenie WAW-CIA czy FCO (już nie pamiętam, na które lotnisko).
hamburg 2008-08-30 09:28   
hamburg - Profil hamburg
Te trasy alternatywne to mogli już sobie mogli darować. Robią się przez to bardzo śmiesznie...i nie wiem czy wizerunek LOtu się przez to poprawi że niby ratuje pasażerów swojej córki. Tylko z jakimi restrykcjami. Mogli wcale nie stawiać alternatywy lub jak już to bez żadnych restrykcji. Ktoś kupił np. bilet z GDN do EDI to tez powinien polecieć z GDN do EDI, a czy via WAW i LHR i później BMI to niech się spaniały LOT martwi. A WAW-LHR to zrobili się bardzo śmiesznie. Już widzę ponowną cechę FRancy w LOcie...ta propaganda i niby jacy my fajni jesteśmy a za tym nic się nie kryję.
voytek 2008-08-30 02:36   
voytek - Profil voytek
poza tym np alternatywa LOT dla lotu waw-edi C0 jest WAW-LHR... a dalej pieszo?
hamburg 2008-08-29 11:59   
hamburg - Profil hamburg
kashpir_pl: Oh widzisz.....tego wlasnie sie od LO spodziwalem. Pieknie zalatwili pasazerow....najpierw obiecac a pozniej nic nie dac.
kashpir_pl 2008-08-29 11:56   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
"Każdy pasażer, bez żadnych dopłat może skorzystać z alternatywnej bardzo korzystnej siatki połączeń LOT-u". Czy na pewno każdy? Wg pani z infolinii ja nie mogę, bo alternatywne trasy proponują jedynie na loty do 9 października. Czy na infolinii mogę się powołać na ten cytat? ;-)))
hamburg 2008-08-29 11:41   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Milym LOTem? *hihi* Jeszcze nawet nie wiadomo czy w ogole poleca. Organizacja Ruchu Cywilnego (czy jakos tak...nie wiem) prognozuje ze LOT tej zimy moze nie przetrwac. :-) Do tego pewnie nie jednego pasazera czeka przesiadka w WAW.....to juz z tego wzgledu bym szanownie podziekowal :-)
humbak 2008-08-29 11:33   
humbak - Profil humbak
Ueeeeee, to ktos kupil bilet na "tania linie", a poleci sobie teraz milym LOTem. :o(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy