Znikająca trasa Kraków - Barcelona?

Znikająca trasa Kraków - Barcelona? - Z oferty taniej linii lotniczej Centralwings zniknęło kolejne połączenie. Tym razem z ogłoszonego planu minimum znika Barcelona - informują zaniepokojeni czytelnicy Pasazer.com. Rzeczywiście nie ma możliwości zakupu biletu na tej trasie. Rejsów Barcelona - Kraków nie ma w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Połączenie zniknęło także z mapy lotów taniej linii. - Na...
16/04/2008 00:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gufi_gda 2008-04-24 12:55   
gufi_gda - Profil gufi_gda
pioter: C0 zmienia lotnisko poniewaz CIA ogranicza ilosc operacji lotniczych. Od maja wszystkie loty maja byc na FCO. Jednak cos cienko widze te dalsze loty (skreslony fotel). Moze faktycznie wybierz sie do WAW, powinienes osobiscie wiecej zalatwic.
pioter 2008-04-24 12:13   
pioter - Profil pioter
Ja niestety wykupiłem u nich na lipiec lot GDA-CIA-GDA (był w planie minimum). Niestety, zmienili Rzym z CIA na FCO, w związku z tym mój lot chyba wypadł? Nie wiem, bo na stronie rezerwacyjnej jest tylko już FCO ale dwa razy w tygodniu i niedostępne do rezerwacji (znaczek skreślonego fotela), Próbowałem się dodzwonioć - od dwóch dni na obydwu numerach telefonicznych jest tylko komunikat "Połączenie nie może być zrealizowane". Mail dwa dni temu - bez odpowiedzi. No cóż, w takim razie chyba osobiście wybiorę się na ulicę 17 Stycznia w Warszawie ....
miras 2008-04-17 12:56   
miras - Profil miras
Hamburg: ja nie wiem na które lotnisko Rzymu będą latać, ale myślę, że będą latać. :)))
hamburg 2008-04-17 12:54   
hamburg - Profil hamburg
miras: no to wrescie beda latac do CIA czy FCO? A na trasie CIA-WRO w ogole nie ma zadnych lotow nawet nie ,,wysprzedanych`´´.....tylko ciekawe jak dlugo jeszcze? :-))
miras 2008-04-17 12:51   
miras - Profil miras
Hamburg: Jesłi chodzi o rozkład lotów z WRO, nadal są loty do CIA :) Ja myślę że będą latać z WRO do Rzymu. Mogę się założyć :))
miras 2008-04-17 12:49   
miras - Profil miras
franko: nie będzie powtórki z airpolonii!!! Aripolonia zbankrutowała i zawiesiła działalność z dnia na dzień zostawiając pasażerów bez kasy i bez możliwości lotu. W C0 ten mechanizm wygląda trochę inaczej ze względu na właściciela spółki.
hamburg 2008-04-17 12:48   
hamburg - Profil hamburg
No i paolo-79 nie poleci...z rozkladu C0 (nie system rezerwacyjny) wynika ze likwiduja ta trase. Na trasie WRO-FCO jest tylko jeden lot (16.04). Na pozostalych kierunkach z FCO podobnie wyklada. C0 calkiiem wycofuje sie z Rzymu!!!
hamburg 2008-04-17 12:45   
hamburg - Profil hamburg
franka: Tylko ze 4P tak z dnia na dzien umarla....nie meczyla sie :-)
gufi_gda 2008-04-17 12:44   
gufi_gda - Profil gufi_gda
miras: bardzo bym chciał, ale jezeli ktos tak rządzi firmą jak zarząd C0 i tak traktuje klientow jak C0 to lepiej niech kto inny zajmie ich miejsce. szkoda tych ktorzy juz maja przez nich klopoty.
hamburg 2008-04-17 12:44   
hamburg - Profil hamburg
Najlepiej podoba mi sie rozklad WAW-SNN (w C0) jest jeden lot pod koniec kwietnia zanim calkiem likwiduja ta trase.....to dla mnie symbolizuje ten ostatni oddech C0.....:-))))))))
franka 2008-04-17 12:42   
franka - Profil franka
ciekawe czy bedzie powtorka z Air-Polonii:))))))))))) usmiecham sie, ale to wcale nie jest smieszne....
hamburg 2008-04-17 12:42   
hamburg - Profil hamburg
gufi_gda: No wlasnie Jezeli taki C0 potrafil leciec z drogimi biletami to taki FR by nie zapelnil swoich samolotow? W tym FR tez powinnien ktos dac im kopa i pokazac ze Polacy nie chca tylko latac do UK czy IRL tylko tez zwjedzic ciekawsze miesca :-)
miras 2008-04-17 12:38   
miras - Profil miras
gufi_gda: a dlaczego nie chcesz aby C0 było poważną firmą lotniczą, która zamiast lecieć sobie w kulki, solidnie lata na obranych trasach i zarabia na siebie?
aynis 2008-04-17 12:37   
aynis - Profil aynis
Nie byłoby o czym dyskutować, bo nic się takiego ostatnio ciekawego nie dzieje ;))
miras 2008-04-17 12:35   
miras - Profil miras
Dzień bez C0 na forum byłby dniem straconym :))))
gufi_gda 2008-04-17 12:34   
gufi_gda - Profil gufi_gda
hamburg: Wiesz co ja bym chcial zeby FR zaczelo latac na wszystkich trasach ktore obsługuje C0, byloby mniej problemów.
miras 2008-04-17 12:34   
miras - Profil miras
Nie wydaje mi się żeby C0 chciało zrezygnować z KRK-FCO. Po prostu zmieniają rozkład lotów (który to już raz w tym roku???). Oni już pewnie nie wiedzą gdzie mają latać, jak pogodzić czartery z lotami rozkładowymi i ile mają samolotów do dyspozycji!!!
aynis 2008-04-17 12:33   
aynis - Profil aynis
No tak, ale to było za dobrych czasów c0, teraz to tak z dreszczykiem emocji ;)
hamburg 2008-04-17 12:30   
hamburg - Profil hamburg
aynis: ale paolo juz kiedys lecial C0 :-) To ja nie bede pocieszony jak nie polece......chce sie raz przeleciec tylko jakos nic mi po drodze :-)/ gufi_gda: tez tak mysle....apropos, KRK-FCO podobna sytuacja.....tez nie ma wolnych miesc......niech FR otworzy pare tras z CIA do PL...
gufi_gda 2008-04-17 12:29   
gufi_gda - Profil gufi_gda
aynis: plan minimum się zminimalizował prawie do zera, tak jak C zero.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy