LOT rezygnuje z Kraków - Gdańsk

LOT rezygnuje z Kraków - Gdańsk Szumnie zapowiadane uruchomienie pierwszego w Polsce połączenia krajowego LOT-u z pominięciem Warszawy nie odbędzie się. Przewoźnik zrezygnował z uruchomienia tej trasy - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Pierwsze loty miały się odbyć 30 marca, linia zapowiadała operacje na tej trasie siedem razy w tygodniu, samolotami ATR 42 należącymi do euroLOT-u....
21/03/2008 18:03   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-03-27 05:35   
cezary - Profil cezary
Moim zdaniem zwyczajnie brakuje LOTowi samolotów i tyle. A rzecznicy zazwyczaj gadaja bzdury bo za to im płaci firma żeby nawijali co im ślina na język zamiast prawdy przyniesie.
'Prowadzilismy prace studyjne'. Ciekawe na czym te prace polegały hih hi hi ...
Oj niech wreszcie dojdzie do prywatyzacji LOTu i wykupienia ich przez kogokolwiek. Nagle wszystko okaże się mozliwe także loty krajowe.
greg 2008-03-27 02:18   
greg - Profil greg
Wracajac do GDN-KRK mówi rzecznik prasowy LOT Wojciech Kądziołka:
- Prowadziliśmy prace studyjne nad tym połączeniem i uznaliśmy, że na jego uruchomienie jest jeszcze za wcześnie. Niewykluczone jednak, że do pomysłu powrócimy- Nie chce jednak przewidywać, czy mogłoby to nastąpić jeszcze w tym roku.
fabis 2008-03-26 14:55   
fabis - Profil fabis
mike-jak tylko dotrzesz do AGA-wejdz do biura ROYAL AIR MAROC i kaz im sprawdzic- czy wszystko ok z Twoim biletem i czy karte kredytowa obciazyli,oszczedzisz sobie nerwow,ja kupowalem bilet przez internet-placilem karta-dostalem potwierdzenie zakupu e-tix.Na lotnisku okazalo sie,ze jestem na liscie pasazerow,ale nie mam biletu,bo nie obciazyli mojej karty.Twierdzili,ze mam rezerwacje,ale nie mam biletu i tylko dzieki uprzejmosci kolesia w biurze linii pozwolil mi zaplacic tę sama cene-dorzucajac oplate za przebookowanie.Na pokladzie extra service,podali fajne sniadanie a nie jak w LO prince polo i woda mineralna. Przy powrotnym rejsie z Casablanki juz przy 30 min opoznieniu dostalem kanapki i napoje na lotnisku. I JAK DO TEGO MA SIE NASZ LO???
hamburg 2008-03-24 11:24   
hamburg - Profil hamburg
piterius: Ladnie to powiedziales ,,oni przesiedli się z wielblądów prosto do samolotu´´ :-))))) Ale masz racje. Tam nawet widze na krajowkach B757.....a u nas? ATR i EMB....
hamburg 2008-03-24 11:16   
hamburg - Profil hamburg
albo 07.04-14.04 okolo 89,55€...nie wiem kiedy chcesz leciec :-)
hamburg 2008-03-24 11:12   
hamburg - Profil hamburg
mike: np. 19.04-24.04 okolo 79,11€ return
Mike 2008-03-24 11:05   
Mike - Profil Mike
piterius: "...gdy lecialem z AGA - CMN - AGA, cena coś kolo 60 EUR..." Wow gdzie wykupiłeś bilet za taką cenę? Mnie wychodzi 360 EUR z taxami.... jadę tam w połowie kwietnia, a nie chcę tłuc się autobusem pomiędzy AGA a CMN....
Mike 2008-03-24 11:05   
Mike - Profil Mike
piterius: "...gdy lecialem z AGA - CMN - AGA, cena coś kolo 60 EUR..." Wow gdzie wykupiłeś bilet za taką cenę? Mnie wychodzi 360 EUR z taxami.... jadę tam w połowie kwietnia, a nie chcę tłuc się autobusem pomiędzy AGA a CMN....
hamburg 2008-03-24 10:50   
hamburg - Profil hamburg
piterius: W6 nie wystratowal z swojim polaczeniem krajowym w Polsce, bo straz graniczna nie chcialo na to pozwolic, bo mialo to byc polaczenie KTW-NYO z miedzyladowaniem w GDN. Zastanawiam sie czemu teraz (od kwietnia) takiego polaczenia nie chca robic :-)
piterius 2008-03-24 02:24   
piterius - Profil piterius
Przede wszystkim trzeba Polaków uświadomić i przekonać do latania - jako alternatywy do fatalnej sieci kolejowej i drogowej. Otworzyli takie polączenie??? A gdzie o tym bylo slychać??? Czy ktoś widzial gdzieś jakąs informację??? Przy wprowadzeniu tak rewolucyjnej zmiany dotyczącej komunikacji krajowej trzeba wykonać wielką pracę - pokazać ludziom ile to kosztuje, co zyskują i jak bardzo jest to wygodny sposób podróży. Będziecie się śmiać ale taki przyklad: Maroko (!) Royal Air Maroc - lączy wszystkie większe miasta w tym kraju III Świata, latają po kraju glównie B 737 800 (!) - samolot byl pelen gdy lecialem z AGA - CMN - AGA, cena coś kolo 60 EUR. Powiem więcej daleko nam do nich, oni przesiedli się z wielblądów prosto do samolotu, robiąc skok cywilizacyjny, my tkwimy w zapyzialych wagonach PKP i nadal myślimy, że samolot to coś dla elity. A co robi LO w tej kwestii??? A no wlaśnie..... Dlatego tak liczę, że DY albo FR - bo tylko tacy zawodnicy mogą sobie na to pozwolić coś zaczną tu dzialać. Air Polonia, DirectFly, JetAir czy nawet Wizz popelnialy podstawowy bląd.... ale to już niech ktoś dokończy jak chce.....
cezary 2008-03-22 20:42   
cezary - Profil cezary
No to jesteśmy jedynym krajem europejskim tej wielkości, w którym narodowej linii lotniczej LOT nie opłaca się (lub nie mają czym - i tu pewnie jest sedno sprawy) zrobić sensownej siatki bezpośrednich połączeń krajowych.
Zarząd PLL LOT za fachowość i profesjonalizm BURZA BRAW I OKLASKI, OKLASKI !!!
merw 2008-03-22 09:40   
merw - Profil merw
Zero reklamy o tym połączeniu i wysoka cena. Nawet lecąc w interesach - tylko jedno połączenie dziennie, trzeba skorzystać z alternatywy przesiadając sie w waw lub koleją, no chyba, że firma wliczy nam nocleg w hotelu. Więcej połączeń LOTu z portów lokalnych potrzeba, bo sas lub lh podbiera pasażerów.
dareck 2008-03-21 20:20   
dareck - Profil dareck
A czego się spodziewano? Cena za przelot dwukrotnie wyższa od podróży z międzylądowaniem w WAW, do tego tylko 1 lot dziennie. Oferta chyba tylko dla wyjątkowych ekscentryków...
michuppp 2008-03-21 20:10   
michuppp - Profil michuppp
śmiech na sali, moim zdaniem dobre połączenie:( a im coś nie pasuje
hamburg 2008-03-21 19:59   
hamburg - Profil hamburg
Dopóki LOT nie będzie miał jakiegoś Hubu w GDN lub KRK to może takie połączenie zapomnieć. Przyciesz loty krajowe w innych krajach europy tak funkcjonują. Np w LH. Dowozi pasażerów do swojego hubu...i tam sie przesiadają na loty po Europie i w świat. A przy okazji zabiera pasażerów podróżujących po kraju. Myśleli że każdy już chce latać kraju i to za wyższą cenę niż via WAW. Poza tym godziny były bez sensu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy