Centralwings ogłosił plan minimum

Centralwings ogłosił plan minimum Centralwings przedstawił dzisiaj listę połączeń, które na pewno będą realizowane w sezonie letnim 2008. Na liście znalazły się rejsy z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Poznania. - Sytuacja na rynku przewozów niskokosztowych w Polsce spowodowała, że Centralwings musiały dostosować rozkład lotów do obecnych realiów i potrzeb rynku - informuje przewoźnik w komunikacie...
21/03/2008 12:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-03-31 14:02   
hamburg - Profil hamburg
Tak? Oh, a ja myslalem ze to calkiem nowe polaczenie na lato :-) No to sorry za bledna informacje :-)
disorder 2008-03-31 14:01   
disorder - Profil disorder
Taka Warna nie absorbuje samolotu na cały dzień, a powrotna paliwożerna Hurgada to prawie 10 h.
disorder 2008-03-31 13:59   
disorder - Profil disorder
Hamburg, ale to było połączenie zimowe. :)
hamburg 2008-03-31 13:52   
hamburg - Profil hamburg
chyba nie ma dnia zeby tutaj sie nikt nie klocil.... szkoda... a ,,dyskuscie´´ coraz mocniejsze. Mie wlasnie tez wkurza arogancja pewnych osob. A jak juz w ogole ktos uzywa slow takich jak ,,idiota´´ czy tez gorzej to niech sobie poszuka innej strony. Tutaj pasazer ma racje...i odczepcie sie go. To bardzo mily i sympatyczny chlowiek i nie jest zadnym klamczuchem bo x razy pisal na forum ze zmienil bilet, ktore kupil za 98 PLN return ,na weekend majowy. :-)
hamburg 2008-03-31 13:32   
hamburg - Profil hamburg
pierwsze polaczenie wakacyjne padlo w C0....KTW-Hurghada nie ma w systemie rezerwacyjnym......no to ciekawe jezeli juz takie loty wakacyjne nie oplacaja sie...:-/
mikerus 2008-03-28 23:59   
mikerus - Profil mikerus
proponuję przejść z dyskusją na priva - ona na prawdę już dawno przestała dotyczyć lotnictwa:/ Fabisowi i b737cw życzę wyluzowania, ale Twoje przytyki pasazer co do napływowej ludności stolicy są co najmniej żałosne. Jeśli krytykujesz czyjeś poczucie wyższości, to sam nie bądź arogancki - bycie warszawiakiem z dziesiątego pokolenia nie uczyniło jeszcze nikogo lepszym człowiekiem...
fabis 2008-03-28 23:23   
fabis - Profil fabis
Wielkie dzieki mistrzu "BICIA PIANY" "Chlop zywemu nie przepusci"- wole byc zywy-DOBRANOC BEZ ODBIORU
michalb 2008-03-28 23:15   
michalb - Profil michalb
fabis wyluzuj
fabis 2008-03-28 23:14   
fabis - Profil fabis
Zastanawiam sie co jeszcze jestes sklonny napisac o mnie,wyjdz juz z klubu fantasty i nie wymyslaj na sile,jak to jestem warszawiakiem z importu i jak to swiadectwa kupuje na bazarze,moze ja wogole nie istnieje i jestem tylko twoim wyrzutem sumienia!
fabis 2008-03-28 23:08   
fabis - Profil fabis
Wykluczyc fabisia ,bo grozi zaglada forum i kompletna apokalipsa-Czy do takich socjotechnicznych chwytow musisz sie uciekac z braku argumentow? Przyznaj sie po prostu,ze nieslusznie posadziles mnie o nazywanie tutaj kogokolwiek idota!!
fabis 2008-03-28 23:00   
fabis - Profil fabis
ale trzeba byc chyba juz tylko kims takim jak ty, by nie rozroznic 2 rzeczy : pisania o tym,ze ich tak nazywam czasami i tym,ze wciskasz mi dziecko w brzuch twierdzac,ze na forum ich tak nazwalem- ODSZCZEKAJ TO TERAZ i naprawde do licha staraj sie rozumiec co czytasz!!!!!!!!!!!!!
gral 2008-03-28 22:42   
gral - Profil gral
znaczy sie w dyskusji w którymś z wątków - nie na priv
gral 2008-03-28 22:34   
gral - Profil gral
a ja musze stanąć w obronie pasażera - w dyskusji ze mną parę dni temu napisał że lot do Aten mu się przesunął o kilka dni. Fakt, nie zmienił tego w spisie lotów, ale o oszustwie nie może być mowy. Paolo: a może będziesz jutro w DUB, IOM albo LPL? To byśmy gdzieś piwko mogli wypić :)
fabis 2008-03-28 22:27   
fabis - Profil fabis
mozemy sobie zadac do woli-nie badzmy sadystami i dajmy mu odrobine czasu na spakowanie walizki i powrot do kraju,albo chociaz na wymyslenie sensownego wytlumaczenia.
Jak dla mnie kompletna kompromitacja,w tej chwili jest mi juz tylko szkoda pasazera i nie bede grzebal w necie by znalezc autora zdjecia,ktore pasazer ma w swoim profilu,chociaz zdjec samolotow z dziobem w wodzie jest nie duzo i zajeloby to jakies 15 min. Pasazer w wieku 41 lat powinienes miec swiadomosc,ze groza ci konsekwencje prawne jasli umieszczasz zdjecie nie swojego autorstwa,w potralu ktory wyraznie informuje cie,ze umieszczac wolno zdjecia tylko swojego autorstwa i bierzesz cala odpowiedzialnosc za publikacje zdjec zamieszczonych!!!
paolo-79 2008-03-28 21:58   
paolo-79 - Profil paolo-79
uu..to inetia.pl nadaje w GRE?;)pasazer:zadamy wyjasnienia!;)))
paolo-79 2008-03-28 21:55   
paolo-79 - Profil paolo-79
a ja bardzo zaluje ze nie moge byc jutro w krk aby poznac pasazer'a i pogadac z nim 'live', na pewno byla by ciekawa rozmowa,calkiem inna jak na forum...;(fabis:ani Ty ani ja nie mowilismy na nikim 'idiota', 'bandyta'...ja mowilem o oszustach..a to juz akurat prawda o C0;) milego wieC0ru;) ...i n0Cy
marian 2008-03-28 21:54   
marian - Profil marian
A czy to już nie pierwszy raz sie przytrafia koledze paszerowi taka ''wpadka'' z dostawcą internetu, czy może chodziło o kogoś innego? :)
mikerus 2008-03-28 21:47   
mikerus - Profil mikerus
Oj cicho fabis, może C0 odwołał Pasazerowi lot:D:D
fabis 2008-03-28 21:25   
fabis - Profil fabis
Tak na marginesie pasazer- patrzac na twoj plan lotow- jutro powinienes wrocic z Aten i dziwnym trafem masz przez caly czas tego samego dostawce internetu co w Polsce- achh te takie drobne klamstewka- nikt przeciez nie zauwazy:)
mikerus 2008-03-28 21:14   
mikerus - Profil mikerus
I zaczęło się to co zwykle. Wy się za bardzo utożsamiacie z liniami. Dla mnie C0, W6 czy FR to tylko samoloty które mogą mnie potencjalnie zabrać w jakieś dość odległe miejsce. Dla Was linia lotnicza to chyba matka, żona i kochanka w jednym... Ja za każdym razem nie przeprowadzam po prostu we własnej głowie prosty rachunek ekonomiczny - która linia jest w stanie zaoferować mi najniższą cenę i zaoferuje najwyższą wygodę i pewność. Najczęściej te warunki się wykluczają, więc trzeba wybierać. Ja od pewnego czasu nie biorę nawet pod uwagę C0 przy swoich rozważaniach, bo dla mnie są niewiarygodni. Tak samo jak NE, choć w zeszłym roku była obok HG najsympatyczniejszym LCC którym leciałem. Ale czasy się zmieniają, niestety.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy