easyJet: Bye bye Gdańsk!

easyJet: Bye bye Gdańsk! Tanie linie lotnicze easyJet zawieszają loty z Gdańska do Wielkiej Brytanii z uwagi na zbyt niski popyt na swoje usługi. Utrzymane zostaną połączenia easy Jet z Krakowa i Warszawy. easyJet sprawdzi potencjalny popyt na niskokosztowe połączenia z Trójmiasta i rozważy swój powrót do Gdańska w przyszłości. Połączenia z Gdańska zostaną zakończone: Edynburg - 22 kwietnia ...
21/02/2008 21:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
trav 2008-02-28 00:38   
trav - Profil trav
do jsg:oczywiscie mialo byc BRS - chyba za mocno myslalem o Bari ostatnio...
gregory 2008-02-27 16:40   
gregory - Profil gregory
Właśnie jakimś cudem udało mi się zakupić bilet za 0.01gbp, ale status rezerwacji jest "oczekujące" - i póki co nie przyszedł e-mail z potwierdzeniem.
mikerus 2008-02-27 15:01   
mikerus - Profil mikerus
gregory -> Ja wczoraj wieczorem kupowałem 0,01GBP polską, płaską Mastercard. Bez problemów.
yannkes 2008-02-27 10:47   
yannkes - Profil yannkes
a czy komus z was easy przeslal info nt. skasowanego przelotu z/do gdn? mam bilet na czerwiec i po zalogowaniu sie na zobacz link jest info ze mam Zakłócenia w podróży ale nie ma slowa o zwrocie kasy...
gregory 2008-02-27 10:21   
gregory - Profil gregory
Czy komus z Was udalo sie kupic bilet za 0.01gbp lub 0.01eur za pomoca _polskiej_ karty? Bo mi odrzuca te platnosci, natomiast nie ma problemu z platnoscia 1pln.
hamburg 2008-02-27 09:53   
hamburg - Profil hamburg
a ja sobie wlasnie tez myslalem ze zrobie sobie takie koleczko po Europie bo mam tydzien ferji w maju....a tu nic...tylko udalo mi sie kupic na srode LBC-STN-LBC....ale moze nastepnym razem bedzie lepsza ta promocja ;-)
humbak 2008-02-27 00:08   
humbak - Profil humbak
aynis: nie ma obawy, jeszcze beda wypzredaze do lepszych miejsc niz Stansted. :o) A fajne sa takie Tour lub Balaton. Ale nie ma jak ich wplesc w koleczko... Wiec jak sie nie da, to nic nie kupuje. Zreszta mam dosyc Francy na jakis misiac. Jeszcze jutro dwa ostatnie rejsy, i kolejny miesiac stoi pod znakiem... Ce Zero! I mojego bmi.
aynis 2008-02-26 23:54   
aynis - Profil aynis
Ryanair jest konkurencją dla EZY, więc można uznać, że choć trochę jest na temat ;) Coś dodali do tras za 1p? Ja tu chciałam sobie zaplanować kolejne wakacje za darmo, a tu nici...
adams 2008-02-26 23:53   
adams - Profil adams
no wkońcu strona FR działa jak się należy...BRAWO ;]
miras 2008-02-26 23:52   
miras - Profil miras
z czego 2/3 nie ma nic wspólnego z Bye bye easyJet ;)
aynis 2008-02-26 23:49   
aynis - Profil aynis
Przekroczyliśmy 400 postów ;)
humbak 2008-02-26 23:40   
humbak - Profil humbak
Uff, a ja dolecialem do Porto. Leb mi peka, jakos mi niedobrze, choc na pokladzie FRancy nie jadam. :o) Wstalem na malcie o 5:30, jutro tez o 5:30, dobrze, ze tomekk bedzie ze mna lecial, to chociaz pogadam, bo dzis to myslalem, ze jajo zniose podczas dwoch rejsow i 6 godzin w Gironie (az pojechalem posiedziec na deptaku, i przelecialem sie po murach z moim trolleyem, zeby sie nie nudzic). A najzabawniejsze bylo to, ze jak czekalem na boarding w GRO do OPO, to obok byl boarding CeZero do KRK, dokad lece jutro z pzresiadka w BGY. hihi CeZero przylecial o 17:30, a odlot mial o 19:10! I boarding byl w stylu Francy, na 40 min przed odlotem planowym! Niemozliwe rzeczy zaczynaja sie dziac. Oby mi tak latal w marcu, bo marzec mam odpoczynek od FRancy.
jsg 2008-02-26 23:38   
jsg - Profil jsg
trav: chyba maz na myśli BRS nie BRI?
trav 2008-02-26 23:35   
trav - Profil trav
Witam!Pozdrawiam po skromnym koleczku...BRI-OPO-GRO-BGY-BRI, wszystko o czasie - choc pilot juz zdazyl poinformowac, ze bedziemy ladowac w Veronie, ale po kilku minutach schodzilismy do ladowania w BGY, ale faktycznie mgla w BGY byla niezla. Porto przepiekne, polecam ogromnie - miasto ma charakterek! Koniecznie musimy tam wrocic!Girone - jak najbardziej trzeba zobaczyc i przy okazji wyskoczylismy na 3 godz. nad morze (40 minut autobusem z Girony - 7.2 Euro) Bergamo ok, stare miasto ciekawe, mojej zonie podobal sie shopping (na przeciwko lotniska) przede wszystkim...nowe buty (LOL). a wszystko to w 3dni!
cezary 2008-02-26 23:34   
cezary - Profil cezary
miras: co innego wyluzowanie i temperament a co innego brak wychowania. Chciałbys żeby Ci ktoś przez 2 godziny lotu darł się nad Twoją głową do kolegi co siedzi 2 rzędy dalej ?
jsg 2008-02-26 23:23   
jsg - Profil jsg
Ja jakoś nie mam odwagi spróbować lotu Alitalią...
miras 2008-02-26 23:23   
miras - Profil miras
cezary: najpiękniejsza cecha Włochów to ta żywiołowość :)) Ja lubię ludzi wyluzowanych z temperamentem niż malkontentów.
cezary 2008-02-26 23:18   
cezary - Profil cezary
paolo/gregory/tomekk: Nie latam Alitalią nie tylko z powodu słabej obsługi ale także jazgotu panującego na pokładzie jak na wiejskim targowisku. Już kiedyś pisałem, że Włosi nie rozmawiają. Można prowadzic spokojną i cichą rozmowę. Włosi mają już taką naturę, że nie rozmawiają ze sobą tylko do siebie krzyczą, a mnie potem po takim locie boli głowa kwadratowa, boli głowa i mi słabo i boli głowa i nigdy więcej takich atrakcji.......
Podróż lotnicza powinna być także przyjemnością. Nie jest w takich warunkach.
miras 2008-02-26 22:53   
miras - Profil miras
paolo, zgodzę się z Tobą, że każdy naród ma swoje "kwiaty", ale niektóre kraje mają też dużo "chwastów" ;)))
paolo-79 2008-02-26 22:32   
paolo-79 - Profil paolo-79
napisales 'narod'...jak wiadomo kazdy narod ma swoje 'kwiaty' ale to nie pokazuje jaki jest caly narod...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy