Dynamika: Katowice w górę, Kraków w dół

Dynamika: Katowice w górę, Kraków w dół Katowickie lotnisko nabiera rozpędu, spada zaś dynamika Balic. W styczniu przyrost liczony miesiąc do miesiąca poprzedniego roku wyniósł w Krakowie tylko 1,84%, zaś w Katowicach 59,09%. W styczniu 2008 Katowice odprawiły 155 500 pasażerów - czyli o 57 759 pasażerów więcej niż rok wcześniej, w Krakowie zaś 200 350 czyli o 3 627 pasażerów więcej niż w styczniu 2007....
05/02/2008 22:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2008-02-07 08:18   
michalb - Profil michalb
naprawde nie obchodzi mnie ile i za ile paolo sprzata kible to jego porywatna sprawa a awansu zycze mu jak najszybciej. moze porozmawiamy o Krakowie a raczej lotnisku ktore traci linie lotnicze i o Katowicach ktore zyskalo kilka polaczen .
miras 2008-02-06 23:45   
miras - Profil miras
Sluchajcie, każdą pracę ktoś musi wykonywać i nie uważam sprzątanie toalet za hańbę. Dzisiaj sprzątasz kible jutro możesz być prezesem międzynarodowej firmy. W USA taka ścieżka kariery jest bardzo dobrze znana. W końcu stamtąd przyszło powiedzenie "od pucybuta do milionera".
jw23phila 2008-02-06 23:33   
jw23phila - Profil jw23phila
ale pikus jest zakompleksiony i zazdrosny o paola, ze ten ma mozliwosc sprzatania "kibli" za tak zwana granica;))Pikusiu zadna praca nie hanbi, pamietaj kazdy zawod jest potrzebny, a powiem ci ze nie jedna osoba sprzatajaca wspomniane "kible" zarabia wiecej niz ty, sadzac po poziomie wypowiedzi widac "bieda galicyjska" do dzis pozostawia po sobie slad;))
hamburg 2008-02-06 23:26   
hamburg - Profil hamburg
jezeli to kogos satysfakcuje...to prosze bardzo.....ja bym nigdy nie wyjechal jak bym nie wiedzial ze dostane dobra posade....
paolo-79 2008-02-06 23:22   
paolo-79 - Profil paolo-79
Hamburg:proste to bardzo..bo taki pikus tak sobie wyobraza wyjazd za-granice.On mysli ze on robilby to wlasnie o czym napisal..bo co innego?
hamburg 2008-02-06 23:19   
hamburg - Profil hamburg
A ja sie tylko zastanawiam czemu sie ludziom kojazy ,,nisko-sozialny status spoleczny´´ jak sie wyemigrowalo. Moji rodzice nadal pracuja w biurach jak w PL tez.......czemu sie ludziom kojaza zawsze prace zagranica jak ,,spszotanie´´.. ,,zbieranie´´ itp.
adams 2008-02-06 23:18   
adams - Profil adams
pomidory zbierasz w Italii, poźniej lecisz do Hiszpanii na sprzatanie toalet, aw samolocie masz "flustracje" :) koncze bo mi moderator zarzuci żółtawy kolorek:)
paolo-79 2008-02-06 23:13   
paolo-79 - Profil paolo-79
wojtek:racja,na temat oczywistej sytuacii w KRK nie warto dyskutowac...adams:po srodku mam jeszcze 'flustracje' wiec jest ciekawie,nie ma nudy;)
adams 2008-02-06 23:07   
adams - Profil adams
paolo:pracujesz na 2 etaty? od raza do południa zbiór pomidorow, wieczor sprzetanie toalet? Nie medczy Cie to monotomne zycie? :)
wojtek 2008-02-06 23:06   
wojtek - Profil wojtek
Nie wiem czy zauważyłeś, ale od jakiegoś czasu to robie. O niektórych rzeczach z niektórymi nie warto dyskutować, szkoda nerwów.
paolo-79 2008-02-06 23:03   
paolo-79 - Profil paolo-79
miras:o ile wiem,pikus znaczy wlasnie takie male nic...;)ale juz jestem przywyzajony ze za to ze nazywam rzeczy ich imieniem dostaje ze zbieram pomidory,sprzatam toalety,mam 'flustracje' (michalb)..hamburg:myslisz ze uraza mnie czlowiek nazywajacy sie 'pikus'?zawod o ktorym mowi jest bardzo potrzebny,racja;)ahh,pikus jak Ci wpadlo ze jestem zagranica?italia to dla mnie zadna zagranica;)pozdrawiam pikusie i wojtka ktory w koncu zrobil cos madrego czyli gryzdnal sie w jezyk;)))
miras 2008-02-06 22:59   
miras - Profil miras
Pikus: To jest forum na temat lotnictwa a nie temat sprzątania toalet ;]
hamburg 2008-02-06 22:34   
hamburg - Profil hamburg
*hehe* adams: ale zbieg okolicznosci ;-)
adams 2008-02-06 22:33   
adams - Profil adams
oczywiscie wiadomosc kierowana do Ciebie HAMburgu:)
adams 2008-02-06 22:32   
adams - Profil adams
mi tez :-/ pisz na e-mail:)
wojtek 2008-02-06 22:31   
wojtek - Profil wojtek
Wszyscy atakują paola... Ja tym razem ugryze się w jezyk i nie powiem co myślę.
hamburg 2008-02-06 22:25   
hamburg - Profil hamburg
Pikus: Taka wypowiedzia mozesz nie zle kogos urazic......bron boze mie nie.....ja naszczescie pochodze z dobro usytuowanej rodziny...ale mowa jest o innych czytelnikach.......ale tak i tak ktos ta robote musi zrobic i dobrze ze sa ludzie ktorzy podejmuja sie takiej pracy // adams: skoczyl mi sie limi wiadomosci :-/
michalb 2008-02-06 21:08   
michalb - Profil michalb
paolo jak zwykle okazuje swoje flustracje.maciek-krk prosze o konkrety a nie twoje zyczenia.cezary czy miales na mysli grudzen 2007?
discovery 2008-02-06 19:41   
discovery - Profil discovery
Paolo i Maciek dajcie sobie na wstrzymanie. Co do nowych polaczen z Krakowa Air Berlin-a czy EasyJet-a sa narazie w fazie negocjacji ale co z tego wyniknie zobaczymy w 2Q br. Tak jak napisał HAMburg AB moze uruchomic polaczenie prawie z kazdego duzego lotniska w Niemczech (to moj ulubiony LCC w Europie). PS. Paolo daj sobie "siana" z tymi Twoimi ironicznymi komentarzami dotyczacymi Krakowskiego lotniska. To staje sie nie smaczne.
hamburg 2008-02-06 14:58   
hamburg - Profil hamburg
AB w KRK? To ciekawe....ale najprawdopodobniesze trasy to NUE, DUS i BER (nie wiem dokladnie AB stacjonuje samoloty SXF czy TXL)// paolo: ale wlasciwie prawie kazde miasto w DE jest mozliwe bo na duzo lotniskach AB nocuja samolot...nawet nie majac tam bazy......ale naprawde jestem ciekawy jak te wejscie AB w PL bedzie wygladalo ;-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy