Eurolot inauguruje nowe trasy

Eurolot inauguruje nowe trasy Rejsy będą wykonywane przez Bombardiery Q400, zabierające na pokład 78 pasażerów. Szósta, planowana trasa do Kluż Napoki w Rumunii niestety została wycofana ze sprzedaży.W związku z inauguracją nowych połączeń, linia jak i porty lotnicze przygotowały drobne upominki dla pasażerów. Samoloty Bombardiery Q400 w barwach Eurolotu zostaną powitane na...
26/10/2014 12:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_96877 2014-11-17 12:35   
gość_96877 - Profil gość_96877
Czarno widzę przyszłość połączenia WAW-LUZ. Na początku marca wybieram się na kilka dni do Portugalii. Bilet LUZ-WAW-LIS LIS-WAW-LUZ kosztuje ponad 3200 pln. Za bilet LUZ-FRA-LIS LIS-MUC-FRA-LUZ zapłaciłem niecałe 1200 pln...
lunasalvaje 2014-11-05 18:14   
lunasalvaje - Profil lunasalvaje
W6 lata do Goteborga ale tylko 2 razy w tygodniu i to na male oddalone lotnisko , o byle jakich godzinach i dniach tygodnia. Nie lata w niedziele. Ciezko korzystac z takiego polaczenia a chetnych do latania do Warszawy z duzego lotniska Landvetter jest wielu. Czekam wiec na jakis krok bo znudzilo mi sie dojezdzac do Kopenhagi albo latac przez Niemcy. Casochlonne i kosztuje...
gość_22999 2014-11-05 00:54   
gość_22999 - Profil gość_22999
gość_3ea4b - do Goeteborga lata W6 i sądząc o cenach tłumów na tej trasie ie ma ...
gość_3ea4b 2014-11-04 21:08   
gość_3ea4b - Profil gość_3ea4b
Do Kiszyniowa lata a do Goteborga - drugiego co do wielkosci miasta w Szwecji nie lata (i nic nie lata). Nie pojmuje takiej tragedi
gość_5d09b 2014-11-01 10:18   
gość_5d09b - Profil gość_5d09b
@michal5, skąd info o DTM-LUZ? z tajnego źródła jakim są goście? Proszę Cię....
kola 2014-10-29 14:05   
kola - Profil kola
tak sobie to wszystko czytam i dochodzę do wniosku, że niektórzy z tego portalu powinni starować na prezesów portów i linii lotniczych tut. kraju :), bo krytykować każdy potrafi ale napisać coś mądrego aby coś zmienić na lepsze to nie ma (oprócz tego co piszą aby pozamykać wszystkie porty lokalne), i jeszcze jedno niech pomyślą czasami o ludziach a nie tylko o statystykach :) pozdrawiam
haile_cracovia 2014-10-29 12:56   
haile_cracovia - Profil haile_cracovia
Panowie, wyluzujcie, nie szukajcie dziury w całym ani nie czepiajcie się słówek. To nie onet. Ani forum dla szalikowców.
gość_5783d 2014-10-29 11:43   
gość_5783d - Profil gość_5783d
Rzeczywiście marlenax88 nie ma z kim dyskutować, jak pisali, że po parę osób na rejs się sprzedaje to już stos rozpalałaś, jak tak dalej pójdzie to wszyscy uciekną z tego waszego kurnika i po poziomie tej dyskusji serdecznie wam tego życzę!
gość_f00af 2014-10-29 08:52   
gość_f00af - Profil gość_f00af
@solokhumbu, a co przeciętny Polak wie o Wizzairze czy Ryanairze? To że latają i ewentualnie w jakim kolorze mają samolot.
Poza tym jak wszędzie trasy są sezonowe i zamykają na zimę to jest ok, a jak coś się tyczy LUZ to jest za co się przyczepić.... Haters gonna hate
solokhumbu 2014-10-29 08:28   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Michał5 - ale Wizz posiada flotę >50 maszyn, lata na kilkudziesięciu trasach tylko z Pl (pomijam Hu, Ro i inne kraje), jest znany w całej Polsce jako sprawdzonny od lat 10 przewoźnik. A co przeciętny Polak, czy nawet Lublinianin wie o V3? Ile mają maszyn? Ile tras? Sorry ale to porównanie gorsze niż LO z FR :P

A, że W6 zamyka Rzym z GDN? Ile tras jest zawieszanych na zimę? Czy widzisz w tym coś nienormalnego?
gość_ba0cf 2014-10-29 08:15   
gość_ba0cf - Profil gość_ba0cf
W6 lata z Gdańska do Rzymu sezonowo. Carpatair stawia aktualnie na czartery
W lecie na 99% wróci do LUZ. Obłożenie, zwłaszcza w miesiącach wakacyjnych, było dla linii zadowalające, biorąc pod uwagę ceny biletów. A jeśli nie wróci, połączenie chętnie przejmie po roku W6 z bardziej przystępnym cenami.
michal5 2014-10-29 08:07   
michal5 - Profil michal5
Wszyscy czepiają się tego Carpataira, ale to, że W6 w zimie nie będzie latał z GDN do Rzymu juz chyba nikogo nie obchodzi...
usuniety 2014-10-29 07:06   
usuniety - Profil usuniety
@jaczro Daj spokój, sam widzisz, że nie ma z kim dyskutować. Zamiast zacytować wypowiedzi, to afrykaner wymyśla bzdury. Do tego co chwile zmienia temat na bardziej dla siebie wygodny, co dobrze było widać w wątku o bazie FR w WMI. Ale niech się dowartościowuje. Mnie ta dziecinada nie rusza.

Co do samego LUZ-WAW to jest tak jak piszesz niestety, ale to już chyba domena ELO. Stawki powinny się unormować. Przynajmniej wiem, ze ludzie z LO nad tym pracują. Bardzo podobna sytuacja była przy starcie Adrii z LCJ. Musiało minąć kilka tygodni zanim po wprowadzeniu CS z LH sytuacja systemie się unormowała. Pomimo problemów można być dobrej myśli.

jaczro 2014-10-29 02:23   
jaczro - Profil jaczro
@afrykaner skończ już to SUBTELNE chamstwo. Doskonale wiesz, że nie ma możliwości edycji na tym forum, ty zapewne maturę też pisałeś od razu na "czysto"? Nawet na teście na studia z fizyki i chemii dawali mi kartkę do obliczeń na "brudno" z @marlenax88 broniła V3 przed konfabulacjami o braku bezpieczeństwa, mówiła, że połączenie powstało na zdrowych rynkowych zasadach, powiedziała, że jak zniknie to tez jest normalna gra rynkowa itp. pamiętam ten fetor, że nie wystartują, że zaraz uciekną z pieniędzmi itp.
Połączenie LUZ - FCO było od sierpnia ze średnim LF ok. 55% i cenach ZACZYNAJĄCYCH się od ok. 750 PLN! Promocje dotyczyły DOSŁOWNIE pojedynczych biletów na lot. Tak, że nawet Alitalia lata z Krakowa czy Warszawy z niższymi taryfami. Carpatair może się nie obłowił na tym połączeniu ale naprawdę nie jest tak jak wam się w fotelach setki kilometrów od Lublina.
Co do LUZ - WAW to ciężko mi znaleźć lepszy przykład do podręczników jak się nie powinno otwierać połączenia na zupełnie nowym rynku. Takiej amatorszczyzny to może tylko PKP dorównać. Lublin NIGDY nie miał połączeń przesiadkowych do WAW (inne regiony miały przez dziesięciolecia) ten rynek trzeba po prostu zbudować, ale nie takimi taryfami (wiem, że to wina systemów online) kiedy luksus wylotu "spod domu" dla 3 osobowej rodziny wynosi dodatkowo ok. 2 tys. PLN! (system po prostu sumuje ceny biletów w na dodatek w droższych taryfach poszczególnych przelotów). jeśli nic się nie zmieni to faktycznie nich rząd szykuje kolejną rate na naprawę LO/ELO.
afrykaner 2014-10-28 23:29   
afrykaner - Profil afrykaner
marlenkax88: poprawnie pisze się CHAMSTWO, przez CH, zapamiętaj, na pewno przyda Ci się to słowo, jeśli będziesz o to oskarżać każdego, kto odniesie się do Twoich dawnych wypowiedzi i zapyta, co z Carpatair, którego broniłaś jak lwica, oskarżając innych o wypisywanie bzdur. Jakich to certyfikatów nie mieli posiadać, jakie to restrukturyzacje wspaniałe przechodzili. No konkurencja dla FR normalnie :) A propos, wtedy też byłaś zachwycona kilkoma pasażerami na pokładzie Fokkera i bajdurzyłaś o super wynikach. Deja vu?
gość_fe540 2014-10-28 22:18   
gość_fe540 - Profil gość_fe540
marlenax88: nie zwracaj uwagi na to co tutaj wypisują ! niech mają sobie minutę szczęścia )
michal5 2014-10-28 21:27   
michal5 - Profil michal5
Wiem, ze to mało związane z tematem, ale polać @marlenax88 ! :)
usuniety 2014-10-28 21:17   
usuniety - Profil usuniety
afrykaner skad niby te cytaty o V3? Wymyślanie moich wypowiedzi to juz jest hamstwo. Co pisałam na temat tego połączenia i staran o CS na pewno znajdziesz. Co do LUZ-WAW jestem spokojna, ale ty nie musisz tego rozumieć. To moja ostatnia odpowiedz na twój kolejny idiotyczny post. Bez odbioru.
gość_a274f 2014-10-28 21:03   
gość_a274f - Profil gość_a274f
afrykaner: ale jak rozumiem, to polaczenie WAW-LUZ bardziej uruchomione zostało pod katem dolotow niz jako P2P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy