Nowa strona www

Nowa strona www Strona internetowa wrocławskiego Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika przeszła przebudowę. Główna strona serwisu została wzbogacona m. in. o interaktywną mapkę połączeń oraz stała się bardziej czytelna dla podróżnych (już na pierwszej stronie znajdziemy takie informacje jak numer telefonu do biura zagubionego bagażu czy informacji lotniskowej). Oprócz tego...
28/11/2007 20:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
latajacydy 2007-11-29 08:56   
latajacydy - Profil latajacydy
Jakie lotnisko taka strona, czyli beznadziejna.
szot 2007-11-29 08:49   
szot - Profil szot
Coś co było dobrym pomysłem, to umożliwienie zaintersowanym ściągnięcia aktualnego rozkładu lotów na swój komputer w formie .pdf
mapa 2007-11-29 08:10   
mapa - Profil mapa
ja rowniez zgadzam sie z Wami. Co prawda niezbedne info mozna znalezc w odpowiednich zakladkach, ale grafika wola o pomste do nieba. Poza tym na mapie nadal jest Rzym...
adamlubin 2007-11-29 08:07   
adamlubin - Profil adamlubin
Co od stronki- info dla działu IT Copernikusa- Shannon jest troche niżej...
paolo-79 2007-11-28 22:32   
paolo-79 - Profil paolo-79
szot:zgadzam sie i z pierwszym Twoim post'em i z drugim...strona jest cholernie nudna, za nudna jak na takie miasto jak Wro:)))
adams 2007-11-28 22:03   
adams - Profil adams
dodanie mapki interaktywnej to plus dla ludzi, którzy nie wiedzą jakie miasto w danym państwie leży =) ale strona jest nadal beznadziejna jak przedtem...
mateusz 2007-11-28 21:20   
mateusz - Profil mateusz
Hmmm co do calkowitej przebudowy strony www, to sadze ze nie bedzie jak na razie takiej mozliwosci, port wyrobil sobie pewne corporate id i wiekszosc folderow, broszurek i innych gadzetow jest zrobiona wlasnie pod ta kolorystyke. Byc moze tak jak mowisz #szot bedzie okazja przy nowym terminalu.
szot 2007-11-28 21:03   
szot - Profil szot
Po prostu troszeczkę przypudrowali ale generalnie serwis wrocławskiego lotniska woła o całkowitą przebudowę i opracowanie nowej szaty graficznej bo obecna kolorystyka jest wprost depresyjna... może na okazję otwarcia nowego terminala będzie nowa, interaktywna strona zobacz link której internauta dostanie oczopląsów hehe...
szot 2007-11-28 20:59   
szot - Profil szot
No to ja już o tym w tamtym tygodniu trąbiłem na forum, ale jakoś zero odzeru...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy