Kraków - Turyn

Kraków - Turyn Kolejne połączenie po Sky Europe zagospodarowane. Jak się nieoficjalnie dowiedział serwis pasazer.com włoska linia lotnicza Meridiana uruchomi regularne połaczenie z Turynu do Krakowa. Polaczenie na tej trasie obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki, samolotami McDonnell Douglas. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 5 listopada. ...
09/10/2007 16:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2007-10-12 18:35   
michalb - Profil michalb
paolo ja naliczylem 23.
Cezary 2007-10-10 23:00   
Cezary - Profil Cezary
maciusiu: chyba nie chodzi o ściganie się polskich lotnisk w ilości pasażerów. Raczej chodzi o rozwój i szczerze kibicuję każdemu lotnisku. Niech się rozwijają i modernizują ! Tylko szkoda, że niektóre robia tak to nieudolnie....
maciek_krk 2007-10-10 22:58   
maciek_krk - Profil maciek_krk
a linie sterling.dk zwiększają liczbę rejsów do krakowa od wiosny z 3 do 4 w tygodniu
maciek_krk 2007-10-10 22:56   
maciek_krk - Profil maciek_krk
wole by kilka lini latało niż 1 bo co bedzie jak upadnie
paolo-79 2007-10-10 22:47   
paolo-79 - Profil paolo-79
w ktw jest jedna linia,ktora ma 25 tras...zadne polskie lotnisko nie ma 25 tras LCC od jednej linii...gdansk moze przegonic,ale krakow.katowice pozy tym tez:)
maciek_krk 2007-10-10 22:39   
maciek_krk - Profil maciek_krk
u nas w kurniku będziemy mieli co najmniej 21 kogutów które będą robić dla kurnika coraz więcej paxów.wole żeby kurnik był pełny niż tak jak w ktw.po rozbudowie w ktw miało być od groma nowych linii a tu nic.i kto wie czy w przeciągu 2-3 lat gdańsk ich nie prześcignie...
Cezary 2007-10-10 22:37   
Cezary - Profil Cezary
Na dokładkę to jedyny terminal krajowy, jaki w Polsce widziałem, w którym już po przejściu bramek security można się napić co najwyżej wody w zlewie w kibelku. Nawet na krajowym Okęciu jest "Podniebny barek" gdzie możesz kupić napoje, sałatki i kanapki. A w terminalu krajowym KRK po przejściu do GATE 1-2 kicha.
paolo-79 2007-10-10 22:35   
paolo-79 - Profil paolo-79
Cezary,jak milo ze podales wiecej powodow dla ktorych mozna to miejsce nazwac jedynie kurnikiem...widzieliscie ceny meridiany?mowilem wczoraj ze bedzie drogo ale ze najtanszy one way bedzie za 124€-nie myslalem...powodzenia na trasie Torino-Kurnik...
Cezary 2007-10-10 22:31   
Cezary - Profil Cezary
Wojtek: Nazwać to Krakow Airport będzie można jak terminal zagraniczny i krajowy będą na przyzwoitym poziomie. Egzotyka to jest w terminalu krajowym. O obwarzankach i oscypkach się produkowałem. Co innego gdyby był ładny sklepik z regional food. Tak jest na wielu lotniskach. Ale to jest zwykły straganik jak u przekupki na rynku. Od zapachu robi się niedobrze. W terminalu międzynarodowym jedyna winda dla osób niepełnosprawnych (np na wózku inwalidzkim) była niepełnosprawna czyli nieczynna. Nie wiem jak jest teraz. A toalety to już skandal zupełny. Jak na tyle pasażerów jest ich zdecydowanie zbyt mało. Sam widziałem około 12 osobową kolejkę do kabin ! Europa pełną gębą !
wojtek 2007-10-10 22:20   
wojtek - Profil wojtek
Poprostu Krakow Airport. I tyle w zupełnosci wystarczy. Nie trzeba żadnych zbędnych i obraźliwych epitetów!
paolo-79 2007-10-10 22:16   
paolo-79 - Profil paolo-79
wyladowac w KRK to dla turysty z zagranicy czysta exotyka...najpierw z pasa ladowania widac kawalki zlomu gdzies w trawie,niedaleko pasa jakies rozwalajace sie male murowane budynki jak z Addams Family,potem idziemy do terminalu,czekamy godzine na bagaz,wtedy podchodza do nas wielkie psy i kontroluja kazdy cm naszego ubrania...potem toaleta_brudno i ciasno.wychodzimy do 'terminala'...pytamy o cos w info point.pani ktora ta pracuje patrzy na nas tepym wzrokiem jak na kosmite.idziemy do automatu kupic bilet na 'balice express'...wrzucamy 5zl, bilet nie wypada.Automat jest zepsuty.ale co tam,za to w kurniku mamy kioski typu cepelia i kaplice!po o komus automat na bilety i mila obsluga w info point?? wychodzimy przed kurnik,gdzie na autobus do stacji 'balice express' czeka 100 osob.jedziemy do stacji.czekaja tam na nas kury i inny drob...czekamy 50 min.w koncu przychodzi pan z wasem i zabiera nas autobusem na stacje mydlniki-przez wielkie bloto przechodzimy do jakiegos pociagu do stacji krakow glowny...jak nazwac takie 'lotnisko'?
Cezary 2007-10-10 22:08   
Cezary - Profil Cezary
.. a mi to określenie 'KURNIK' wcale nie wydaje się obraźliwe. Raczej sympatyczne. Co prawda drobiu plączącego się koło lotniska nie widziałem ale coś jest na rzeczy jeśli chodzi o samą architekturę budynku terminala międzynarodowego.
paolo-79 2007-10-10 21:54   
paolo-79 - Profil paolo-79
marqoos:nie ma co tlumaczyc,szkoda energii...ktos kto ma jakas mgle na oczach i nie widzi rzeczywistosci w KRK nigdy nie zostanie przekonany...mi sie to w glowie nie miesci..obrazliwe okreslenie,obrazanie pasazerow lotniska...nie martw sie marqoos,zyjemy w calkiem innym swiecie mentalnym niz wielbiciele kurnika...jesli obrazliwe jest dla kogos nazywanie kurnika kurnikiem..brak jakiegokolwiek dystansu dootoczenia i siebie samego jest uciazliwy w zyciu.. Komentarz moderatora: Paolo jesli mowimy o dystansie... miej dystans do samego siebie i nie obrazaj innych. A skup sie na merytorycznej dyskusji w omawianych watkach. I do wszystkich tutaj obecnych szanujy sie nawzajem, a bedzie milo, a chyba o to nam chodzi. Odmienne opinie nie upowazniaja nikogo do obrazania , wyszydzania drugiej osoby. Wezcie sobie to do serca! Wasz cierpliwy moderator :)
aguirre 2007-10-10 20:27   
aguirre - Profil aguirre
Osobiście lubię MD80. Meridiana to raczej drogi LCC, ale mają też okazyjne ceny. No i Lot znów ma konkurencję z Katowic dla oficjeli z Fiata.
marqoos_pl 2007-10-10 19:30   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
można juz rezerwować loty do Turynu, ale także do Cagliari i Catanii :)
michalb 2007-10-10 17:14   
michalb - Profil michalb
paolo albo klamniesz albo sie mijasz z faktami,mowisz ze nikogo nie obrazasz a wojka nazywasz dzieciakiem.zastanow sie i trzymaj sie jednej wersji a wszyscy ktorzy odwiedzaja ten portal wiedza ze nawet jak by byly slote klamki na lotnisku w krakowie i sypali platkami roz przed paolo i serwis byl super to i tak paolo by znalazl 1001 powodow aby to lotnisko nazwac kurnikiem
marqoos_pl 2007-10-10 15:51   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
sorki za OT /// a swoja droga, to Meridiana ma fajne polaczenia z Mediolanu... Moze z czasem pomysla nad jakimis lotami z przesiadkami (i lotami do MIL)... Ale polaczenie do Cagliari czy Catanii tez by bylo...
bavok 2007-10-10 15:50   
bavok - Profil bavok
Ojej jak ktoś mówi o terminalu w Krakowie że Kurnik to jest źle Wojtek tak? A jak sam szydzisz z Etiudy czy innych lotnisk to juz jest ok, prawda? Więc wyloguj się chłopcze lub wylej kubeł zimnej wody na głowę bo przesadzasz z tą wrażliwością związaną z nieudolną infrastrukturą lotniska w Krakowie.
marqoos_pl 2007-10-10 15:48   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Dla kogos obrazliwe moze byc nazwanie lotniska im. JPII... i tez moze stroic fochy z tego powodu... Tymbardziej, ze jest to oficjalna nazwa, a nie w potocznym jezyku... Dla innego obrazliwe moze byc to, ze pasazerowie traktowani sa na tym lotnisku tak, a nie inaczej... Powiem szczerze, ze az sie dziwie, ze zadna z linii lotniczych (oprocz Sky'a) nie pokazala zarzadowi KRK, ze nie ma zamiaru obslugiwac swoich pasazerow w takich warunkach... Ale to tylko kwestia czasu, jak kurnikiem i linie zaczna pogardzac... :)
wojtek 2007-10-10 15:40   
wojtek - Profil wojtek
Nie mam ochoty próbować zrozumieć toku myślowego paolo. Nie interesuje mnie, w stosunku do kogo określenie to ma być pogardliwe, a do kogo nie. Jedno jest pewne. Jest ono obraźliwe i obraża nie tylko mnie, także innych, a wśród tych innych są także forumowicze pasazer.com.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy