Większa Etiuda

Większa Etiuda Od czwartku (4.10) Terminal „Etiuda” zaczyna działać w „rozszerzonym” kształcie. Do dyspozycji pasażerów zostanie oddana nowa poczekalnia odlotowa oraz większa liczba stanowisk kontroli bezpieczeństwa. Dodatkowa poczekalnia poprawi warunki obsługi pasażerów. Oddana do użytku w marcu 2004 roku „Etiuda” do niedawna jeszcze pełniła...
03/10/2007 15:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2007-10-08 09:16   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Byłem w zeszłym tygodniu na Etiudzie i byłem również wczoraj wieczorem i powiem Wam szczerze, że nie zauważyłem ŻADNEJ różnicy... Na prawdę, wedłg mnie, cały ten pseudo-terminal wyglądał dokładnie tak samo... Nie widziałem żadnej dodatkowej poczekalni (a w sumie to nie igła), wyjścia do samolotu wciąż były 2, taśma do bagażu była 1 (tzn. maszynka do sprawdzania), na pewno tylko 2 bramki bezpieczeństwa, na pewno tylko 2 stanowiska kontroli bezpieczeństwa, a na pomieszczenia dla dzieci nie zwracałam uwagi, bo mnie z wielu powodów to wcale nie obchodzi, hehe. Brawo Etiuda. To sie nazywa dopiero marketingowe podejście. Teraz jeszcze tylko przekonać pasażerów, że tak jest, hehe (ja nie zauważyłem jak widać).
Cezary 2007-10-05 00:34   
Cezary - Profil Cezary
Będzie więcej siedzisk. Na większą poprawę nie licz. Jak bedziesz mógł podziel się z nami wrażeniami z baraku Etiuda.
marqoos_pl 2007-10-05 00:25   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
ja będę leciał z Etiudy w niedzielę, to zobaczę, czy coś się tam poprawiło :)
Cezary 2007-10-05 00:14   
Cezary - Profil Cezary
aynis: zauważyłaś że ciekawe praktyki zaczyna stosować Pan Musiał (o ile pamietam autor kolejnego wpisu o nieszczęsnej Etiudzie). Nie pasaowały wpisy do hurraoptymistycznego felietonu to skasowało sie nagle wszystko... Komentarz moderatora: Nadinterpretowujesz to... ja także nie jestem nieomylny i popełniłem błąd, ponieważ napisałem drugi artykuł na ten sam temat. Aby nie robić zamieszania wykasowałem. Moja wina przyznaj się, ale jak już jest pan taki czujny to odrazu powinien pan zorientować się co się stało. Pozdrawiam wszystkich użytkowników
wojtek 2007-10-04 21:07   
wojtek - Profil wojtek
Leciał już któryś z forumowiczów z "nowej" bo powiekszonej etiudy? Jak wrażenia?
wojtek 2007-10-04 11:12   
wojtek - Profil wojtek
Dokładnie. Dalej kolejka będzie zakręcać na zewnątrz.
patrykh 2007-10-04 11:10   
patrykh - Profil patrykh
Jeśli dobrze zrozumiałem, wyloty "rozszerzono" o dawne przyloty. Czyli właściwie problem ludzi czekających na "pierwszą część odprawy" wewnątrz i głównie na zewnątrz nie został rozwiązany?!
skaszli 2007-10-04 11:04   
skaszli - Profil skaszli
dobrze ze w koncu powiekszyli troche ten dworzec, za 2 tyg lece z etiudy do aten, sprawdze osobiscie jak sie poprawilo :)
paolo-79 2007-10-04 10:42   
paolo-79 - Profil paolo-79
marqoos:w KRK podobne panie widzialem.ale nie mam im za zle...jak sie pracuje w KRK lub ET to chyba nic dziwnego..jaka mozna miec mine?:)))aynis:podobna sytuacje jak z LTN widzialem kiedys w KTW...w jednym czasie odlatywal CGN by WZZ i by CWL...polowa nie wiedziala jaka linia leci hehe...
Cezary 2007-10-03 20:45   
Cezary - Profil Cezary
Pełne szaleństwo ! Okropny barak będzie trochę większy. No żyć nie umierać...
marqoos_pl 2007-10-03 17:11   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja ostatnio lecialem z Etiudy i powiem, ze niezle wrazenie zrobila, hehe. Wrecz nieziemskie, hehehe. A ta baba, ktora odprawiala przy check-in, a potem przy boardingu, to miala taka mine, jakby ja conajmniej przez 5 lat ktos torturowal i w ogole skazal na przebywanie tam... Zero usmiechu, do tego jakies miny i jakies takie dziwne pogardliwe spojrzenia na wszystkich podroznych... I oczywiscie nic nie mozna bylo zrozumiec, co mowia... Etiuda powinna byc zrownana z ziemia, a nie remontowana...
aynis 2007-10-03 16:23   
aynis - Profil aynis
No wiesz, z porównaniu z tym, że kiedyś były obsługiwane przez 2 gate'y to i tak postęp... Kiedyś zdarzyło się, że W6 do Luton się spóźnił, a zaraz po nim odlatywał EZY do Luton - zawołali ludzi odlatujących do Luton, tylko nie powiedzieli który lot, więc około 300 osób okupowało jednego gate'a... Bałagan nieziemski, bo musieli każdego dokładnie sprawdzać, czy to na pewno ten samolot. Swoją drogą bardzo wiele osób nie było w stanie powiedzieć, czy lecą Wizzem czy Easy :/
qshshyeck 2007-10-03 16:11   
qshshyeck - Profil qshshyeck
"podwojono ilość wyjść do samolotów (gates) z 2 do 4" sukces!!!I 8 linii będzie obsługiwać 4 gate'y?!Wow,szaleją...
szot 2007-10-03 15:56   
szot - Profil szot
No wreszcie coś się chyba dzieje z tym dworcem dla tanioszków; aż chyba polecę na miotle zobaczyć ten 'terminal etiuda lifting'
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy