Nowa baza Centralwings w Krakowie

Nowa baza Centralwings w Krakowie Zgodnie z naszymi wczorajszymi (5.09) informacjami Centralwings zadecydował o otwarciu bazy operacyjnej w Krakowie oraz uruchomieniu nowych połączeń ze stolicy Małopolski w sezonie zimowym. W czwartek polskie tanie linie lotnicze Centralwings podpisały w tej sprawie list intencyjny z Portem Lotniczym Jana Pawła II Kraków-Balice. - Doceniając atrakcyjność i potencjał...
06/09/2007 13:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2007-10-06 10:43   
aguirre - Profil aguirre
Lille jednak zostaje, ale 2 razy w tygodniu. Czyli Przez najbliższe pół roku Auchan nie będzie sprzedany w Polsce ;).
michalb 2007-09-15 10:31   
michalb - Profil michalb
chromista ,jedyne co moze dostac to zwrot za 2 polaczenia telefoniczne i za jedzenie i ewentualnie jak spales z hotelu za hotel a do tego jeszcze cene biletu.wlasnie zakonczyl sie proces reklamacji ktory zlozylem w ulc na ce zero i otrzymalem 60 zl.jezeli ktos chce moge porzeslac wiecej informacji
paolo-79 2007-09-13 09:16   
paolo-79 - Profil paolo-79
chromista:na pewno mozesz sie domagac od DY odszkodowania za opoznienie wieksze jak 5h a takie to bylo...zwrot za bilet plus chyba 250 eu satisfaction money:))powodzenia
paolo-79 2007-09-13 09:14   
paolo-79 - Profil paolo-79
chromista:na pewno mozesz sie domagac od DY odszkodowania za opoznienie wieksze jak 5h a takie
raf 2007-09-12 23:42   
raf - Profil raf
czyli 13tego jest konferencja central na temat nowych połączeń? tak wywnioskowałem z gazety prawnej.pozdr
michalb 2007-09-12 21:47   
michalb - Profil michalb
paolo strasznie nie nawidze ce zero ale lubie jak ludzie podaja prawdziwe dane i sa obiektywni
qshshyeck 2007-09-12 21:43   
qshshyeck - Profil qshshyeck
I W!ZZ przejmie opuszczonych pasazerów po Malev na lot WAW-BUD:D.Maciek nie będzie zachwycony;)
bavok 2007-09-12 21:42   
bavok - Profil bavok
Malev od 20 października zawiesza połączenie Budapeszt-Kraków-Budapeszt...
maciek_krk 2007-09-12 16:11   
maciek_krk - Profil maciek_krk
teoretycznie tak,jeśli to było z winy przewożnika,chyba że inne powody nie zależne od tej lini to w tedy nic
chromista 2007-09-12 15:31   
chromista - Profil chromista
Cezary ?Paolo?powiedz Ci mi czy moge dobiegac sie odszkodowania jezeli norwegian nie poinformowal mnie o odwolaniu mojego lotu???przesunal go o prawie 11 godzin co spowodowalo koczowanie na lotnisku i dodatkowe koszty?z gory dzieki
maciek_krk 2007-09-12 15:10   
maciek_krk - Profil maciek_krk
poczekajmy do wiosny zobaczymy wtedy na trasie krk-rzym-DY i C0 tyle
paolo-79 2007-09-12 15:03   
paolo-79 - Profil paolo-79
drogie chlopaki, desert i michal...nie wiem natomiast kto wam placi za bycie matka teresa ce zero...jescze 2 dni temu na rejsy w 10/07 z cia do wro byly ceny 119euro bez oplat,slepy przeciez nie jestem..w wrzesniu sa rejsy po 130eur z oplatami za one way..ciagl zmienianie dni lotow, ludzie z wro/gdn/lcj/waw bierza urlopy zeby leciec na weekend do rzymu a ce zero nagle kasuje poniedzialkowe rejsy do wro jak 2 miesiace temu...i tak mozna w kolo wymieniac.dzis na locie CIA-KRK oblozenie bylo 170pax!a to srodek tygodnia.widac wiec jaki jest potencjal z kurnika na rzym i tylko sie prosi aby to wzial FR EZY albo jakas normalna tania linia...pozdrawiam z cichego Fiumicino..PS Rysiek,ale Ty drapiezny jestes...
michalb 2007-09-11 17:03   
michalb - Profil michalb
cezary jakos nie zauwazylem zadnego wulgaryzmow w polstach deserta ,zyba ze dla ciebie slowo pierdnol jest wulgaryzmem.jak juz niektorzy zauwazyli paolo pisal o polaczeniu wroclaw-rzym wiec prosze czytac ze zrozumieniem i nie robic sztucznego zamieszania bo chyba nie o to chodzi na tym forum
desert_eag 2007-09-11 09:30   
desert_eag - Profil desert_eag
przykro czytac nudne posty cezarego, ktory najwyrazniej nie ma innych zajec od szukania zaczepki wieczorem. otoz, sluchaj pan, panie cezary, wracaj pan do tych swoich grzybow i odczep sie pan ode mnie raz na zawsze. jesli nie jestes pan w stanie podyskutowac z argumentami, ktore podaje i masz zamiar zaczepiac bez powodu, to poczytaj pan sobie ksiazke, albo pouprawiaj pan sobie jogging (co przydaloby sie panu tak samo jak mi nowa przegladarka). jesli natomiast wasza mosc czuje sie obrazona, polecam, "zglos do sprawdzenia"
styro 2007-09-11 07:29   
styro - Profil styro
Do znawcow tematu - czy otwarcie bazy C0 w KRK automatycznie oznacza, ze Centralwings nie wejdzie do Rzeszowa? Media podawaly, ze praktycznie wszystko jest dogadane i Central mial otworzyc 2 trasy - do Paryza i Rzymu - dziennikarskie plotki?
desert_eag 2007-09-11 01:03   
desert_eag - Profil desert_eag
cezary: na nude polecam takze nauke czytania postow uzytkownikow ze zrozumieniem, bo chyba post paola przeczytales pan jednym okiem i wypusciles w ten sam sposob, do ktorego uzylem wulgarnego slowa ponizej.
Cezary 2007-09-11 00:57   
Cezary - Profil Cezary
MichalB: uprzejmie służę przykładem ze strony C0. Lot Warszawa-Lizbona-Warszawa w terminie 21.09.07 / 29.09.07 1246 złotych. To chyba około 311 euro. Są także droższe opcje... ( a wulgaryzm NA FORUM znajdziesz w post desert_eag )
michalb 2007-09-11 00:48   
michalb - Profil michalb
cezary gdzie sa te wulgarne wpisy bo chyba nie w artykule o nowej bazie ce zero w krk? ;-)
michalb 2007-09-11 00:46   
michalb - Profil michalb
tez nie jest zwolenikem ce zero ale desert ma calkowita racje jesli chodzi o paolo a raczej o ludzi ktorzy lykaja wszystko co on powie,wystarczy wejsc na strone ce zero i zobaczyc ceny ,ja jakos zadnych po 150€ nie znalazlem.
Cezary 2007-09-11 00:28   
Cezary - Profil Cezary
Przykro czytać na forum wulgarne wpisy. Desert_eag na dodatek jak zwykle pisze podwójnie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy