Baza w Poznaniu

Baza w Poznaniu Dzisiaj w Poznaniu zapowiedziano otwarcie nowej bazy operacyjnej. To czwarta baza w Polsce tanich linii lotniczych Wizz Air. Baza zostanie uruchomiona w styczniu 2008 r. Wizz Air zapowiedział również uruchomienie czterech nowych połączeń z Poznania. Nowe kierunki lotów to Doncaster/Sheffield, Prestwick, Malmo oraz Torp. Z bazy w Poznaniu przewoźnik zamierza używać nowego...
18/06/2007 15:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
1234kuba 2007-06-21 13:13   
1234kuba - Profil 1234kuba
Paolo-79 skontaktuj się ze mną na GG w sprawie magazynu. Mam jeden na zbyciu :))).
paolo-79 2007-06-21 13:09   
paolo-79 - Profil paolo-79
maxx nie wywoluj bo upiory wroca...shhhhhhhh... :)
maxx 2007-06-21 11:26   
maxx - Profil maxx
stenus: Dobrze, że odeszła, ale nadal nie wiadomo kto jest kto. Takie różne katki czy rufusy przecież zawsze były zarejestrowane, i co? :P
humbak 2007-06-21 11:21   
humbak - Profil humbak
maxx: Niech sobie zzglądają marketingowcy, tylko, niech to robia z otwarta przyłbicą, a nie ze sztyletem wbijanym skrytobójczo w plecy. I bardzo dobrze, że redakcja odeszła od komentarzy niezarejestrowanych czytelników.
pozpiotr 2007-06-21 11:19   
pozpiotr - Profil pozpiotr
maxx: Nie zartowalem, LO tak kiedys zapowiadal. Podobno te polaczenia mialy byc uruchomione w ciagu 2 lat. Raczej to watpliwe, ale kto wie...
maxx 2007-06-21 11:13   
maxx - Profil maxx
stenus: a kto ma zaglądać, babcie mohery? dzieciaki z podstawówki? Wiadomo, że zaglądają osoby, które są mniej lub bardziej branżą zainteresowane. Ja np. nie jestem z branży, ale tylko dlatego, że na studiach wybrałem niewłaściwy kierunek :) U nas to jeszcze pół biedy, ale jest np. forum ZKM Gdynia (autobusy itp.), gdzie często dyskusje ze sobą prowadzą pracownicy ZKM. I tak sobie piszą i piszą.... Ciekawe czy redaktorzy portalu też mają jakieś konta incognito :)
Poznaniowi życzymy, żeby w ogóle coś latało, i lądowało na Ławicy, a nie w Krzesinach.
humbak 2007-06-21 10:19   
humbak - Profil humbak
paolo-79 i gs: To może jakiś mały zlocik na degustację Leffe (uwielbiam!) i inszych piff belgijskich (lubię)? Tak z okazji przywrócenia ONF. A proposito: Teraz już nikogo nie ma do kometowania z "gości". I wszyscy panowie z marketingów linii lotniczych albo muszą sie zarejestrować, albo tylko bezsilnie pisać, co portal i my wypisujemy. :o) URRROCZO!
szot 2007-06-21 10:03   
szot - Profil szot
roberto: no jesteśmy po wpływem gwiezdnego sojuszu, więc nie ma się co dziwić, że KLM/AF boją się otweirać nowe połączenia (przykład Katowice, gdzie AF przegrało z LH)...
roberto 2007-06-21 09:58   
roberto - Profil roberto
Wyluzujcie. Ja sie boje ze LO zacznie gdzies z POZ latac - bedzie drogo i niesolidnie i odstraszy innych. A jest co calkiem mozliwe, gdyz w rozkladu ziomowego w Wroclawiu przybylo 5 polaczenie do MUC (poranna LH). Natomiast w Poznaniu ubylo porannej LH w soboty i niedziele - co jest dosyc dziwne. Byc moze cos nowego dodaje lot i stad zmianu. Lot jednak jak na razie nie ma w systemach rezerwacyjnych wiekszosci polaczen ktore otworzyl na wiosne 2007 (muc z katowic i wroclawia itp) wiec o nowych sie wczesnie nie dowiemy.
Wolalbym wiecej LH w Poznaniu (jesli mialbym wybierac z nich i LO) - gdyz oznacza to wieksza dostepnosc tanszych taryf i dostep do promocji. Tak czy inaczej kazde kolejne polacznie LO i LH zmniejsza szanse na konkurecje ze strony AF, KLM, lub czegokolwiek z OneWorld - a to jest chyba najwazniejsze.
maxx 2007-06-20 23:35   
maxx - Profil maxx
pozpiotr - Ty chyba żartujesz z tym BCN i MAD z Poznania, prawda? Gdańsk był pierwszy. MYYYYYYY CHCEMYYYYY!
pozpiotr 2007-06-20 20:07   
pozpiotr - Profil pozpiotr
...chwilke mnie tu nie bylo i prosze jaka mila niespodzianka :-) Moze faktycznie POZ sie w koncu rozrusza. Jesli jeszcze LO zrobi to co powiedzial (CDG, BCN i MAD), to juz zacznie sie u nas robic calkiem ciekawie. Pozdrawiam z upalnego MPL!
szot 2007-06-20 18:32   
szot - Profil szot
maxx: no jeszcze Moderator sobie pomyśli, żeśmy sie rozpaśli...
maxx 2007-06-20 17:56   
maxx - Profil maxx
!Mucho gusto, muy encantado! Dziękujemy za podgląd forum. Fajnie byłoby jeszcze, gdyby dało się komentować prasówkę. Taki artykulik o Skybusie aż się prosi... A wracając do tematu - Polacy będą się dość szybko bogacić, turystyka się rozwija, więc lotów tu i tam spodziewałbym się coraz więcej. A za nimi tzw. "bazy". Tylko też prośba o odrobinę dystansu. Taki LOT tudzież SAS nocuje w Gdańsku zarówno załogę, jak i samolot. LOT potrafi nocować 2 albo 3 maszyny. Czyli tłumacząc marketingową mowę-trawę na nasze: od dawna mamy bazy wielu przewoźników w naszym porcie :) Wystarczy zaobserwować na mieście charakterystyczne mikrobusy GDN Airport Services. Ale przecież z tego nic nie wynika! Prawdziwa baza to taka, która jest rzeczywistym centrum operacji danego przewoźnika. Dla Clickair to Barcelona, dla Wizza to Katowice, dla Ryanaira to Dublin, dla Easyjeta to Luton, dla Lotu to Warszawa. Cała reszta to trochę marketingowy bełkot i naginanie rzeczywistości. Każdy marynarz ma tylko jeden dom, choćby nie wiem ile miał mieszkań, żon i kochanek w każym porcie świata :) Komentarz moderatora: Postaramy sie aby wszystkie informacje mozna bylo komentowac. Dodam jeszcze ze mozliwosc komentowania maja tylko zarejestrowani uzytkownicy. Mam nadzieje ze to uporzadkuje w zancznym stopniu forum.
paolo-79 2007-06-19 23:20   
paolo-79 - Profil paolo-79
moderatorze:graaaaaazie!fakt,teraz 'o.n.f.' ma pole position :) baza ezy w KRK?bez zartow...
qshshyeck 2007-06-19 21:27   
qshshyeck - Profil qshshyeck
Dziękujemy Szanownemu Moderatorowi za przywrócenie "ostatnio na forum".I to nawet w lepszym miejscu:D. Komentarz moderatora: Ta opcja jest dostepna tylko dla zalogowanych gwoli scislosci.
wojtek 2007-06-19 20:57   
wojtek - Profil wojtek
Od razu lepiej :p
aynis 2007-06-19 20:37   
aynis - Profil aynis
Super!! Dziękujemy :):)
aynis 2007-06-19 19:18   
aynis - Profil aynis
Będziemy prosić do skutku :) Komentarz moderatora: I sie doprosicie. Chwila.
paolo-79 2007-06-19 18:19   
paolo-79 - Profil paolo-79
szumny:po moim trupie !!! :)(zżółkniesz)..co za slowo:) do Szy:no jasne ze nie na kazdy lot z SXF wygodnie dojedziesz pociagiem z Poz,no ale nie kazdy moze mieszkac blisko duzego lotniska...ja kiedy mam wylatywac z KRK,jade tam z Opola/Wroclawia ok.4h...Wiec taki hub LCC w poblizu jak SXF jest dla poznania i okolic super rzecza...
szumny 2007-06-19 18:12   
szumny - Profil szumny
WIELKI MODERATORZE!!!!!!!! PRZYCHYL SIĘ - PROSIMY CIĘ PANIE - DO PRÓŚB MALUCZKICH FORUMOWICZÓW. AMEN. ___Czy "zżółknę" ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy