Inauguracja lotów do Werony

Inauguracja lotów do Werony Linia lotnicza Air Italy, zainaugurowała połączenie Warszawa - Werona. Od 2 czerwca Boeingi 737-300 włoskiego przewoźnika trzy razy w tygodniu wykonywać będą rejsy między stolicą Polski a Weroną. Założona w 2005 roku linia oferować będzie ponad 30 połączeń non-stop tygodniowo ze swojej bazy w Weronie do siedmiu europejskich miast. Poza Warszawą, również do Berlina,...
02/06/2007 10:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2007-06-20 07:52   
aguirre - Profil aguirre
Wrażenia OK, przede wszystkim punktualnie i szybko ! Lotnisko w Weronie jest małe, ale dobrze zorganizowane. Samolot i catering OK. Tylko naprawdę trasa potrzebuje reklamy. W tej chwili zaczyna się lato, ludzie mogliby lecieć nad jezioro Garda czy do Wenecji etc. a nikt o tym nie wie. Nawet biura podróży, które ciągle pchają na wycieczki lotnicze ludzi do Wenecji z Bolonii. A to naprawdę atrakcyjny turystycznie i poznawczo region i Werona to optymalna lokalizacja, by go poznać. Na miejscu widziałem ich reklamy, ale nie za dużo no i 'Varsavia' nie jest najczęściej reklamowanym połączeniem :(. Jedyny minus - brak sumowania wagi bagażu.
paolo-79 2007-06-19 23:37   
paolo-79 - Profil paolo-79
mysle ze jednak malo znana, znana tym ktorzy sie tym troche interesuja,ale przyznac trzeba ze zwyklemu jadacemu na wakacje Air italy nic nie mowi...natomiast z italii maja dosc niskie ceny do brasylii i na karaiby..
paolo-79 2007-06-19 23:25   
paolo-79 - Profil paolo-79
aguirre:no tak w polsce reklamy nie bylo zadnej..a glownie wlosi na pokladzie bo w italii to linia dobrze znana i z dobra marka..na VRN WAW maja niskie ceny i niestety niewielu pasazerow z WAW wie ze nie musza leciec do MXP czy VCE lot'em, kiedy maja niskie taryfy do VRN..Ja mysle ze moze przed sezonem zimowym zrobia jakas kampanie reklamowa w PL...A jak wrazenia aguirre?
aynis 2007-06-19 22:22   
aynis - Profil aynis
Jakoś chyba nie bardzo się reklamowali z tym połączeniem. Była informacja na stronie Okęcia, ale żadnych większych reklam nie widziałam. Jak ogólne wrażenia aguirre?
aguirre 2007-06-19 21:49   
aguirre - Profil aguirre
Właśnie wróciłem z Werony. LF nie za wysoki, głównie Włosi. Czy ktokolwiek widział jakąś reklamę tego połączenia, bo ja nie. A warto byłoby utrzymać. Więcej wrzucę na opinię o liniach.
aguirre 2007-06-19 21:49   
aguirre - Profil aguirre
Właśnie wróciłem z Werony. LF nie za wysoki, głównie Włosi. Czy ktokolwiek widział jakąś reklamę tego połączenia, bo ja nie. A warto byłoby utrzymać. Więcej wrzucę na opinię o liniach.
szumny 2007-06-05 15:08   
szumny - Profil szumny
Paolo: Ruszyłem kiedyś ten wątek tuz po tym jak WAW w końcu zrobił rozkład on-line. Ciekawe jak długo jeszcze będą katować pasażerów ? A tak w ramach żartu sprawdźcie jak jest po słowacku Kopenhaga i Wenecja.
aynis 2007-06-05 14:52   
aynis - Profil aynis
Właśnie patrzę na ten cudowny rozkład on-line Okęcia... Myślałam, że Air Italy tak jak Clickair będzie latać z terminala 1, a nie z Etiudy. A oni jeszcze się tam wcisnęli - dosłownie...
marqoos_pl 2007-06-02 22:02   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
hehe, dobrze, ze loty do Dublina nie sa wpisywane jako Baile Atha Cliath (to po irlandzku/gaelicku)...
paolo-79 2007-06-02 17:40   
paolo-79 - Profil paolo-79
a'proposito tematu:oby VRN dotrwala do zimy,bedzie doskonalym polaczeniem dla waw'iakow na narty..szot milo to wiedziec..wiesz do tego nie trzeba znajomosci jezykow (choc pracujac w Okeciu taka powinno sie posiadac) ale jak powiedziales-wypada miec troche wrazliwosc jezykowej...mamy tez loty do ''Rome'' ale nie wiemy na ktore lotnisko, do ''Moscow'', do ''Berlin''-tam tez 3 lotniska do domyslania sie...skad oni wzieli to Sizilien-Palermo?ze strony CGN???pozdrawiam
szot 2007-06-02 16:14   
szot - Profil szot
Paolo NIE czepiasz się a masz rację, ale tak to jest jak są osoby nie posiadające wrażliwości językowej i/lub nie znającej języków...
paolo-79 2007-06-02 13:46   
paolo-79 - Profil paolo-79
moze sie czepiam ale glowa mnie boli jak czytam rozklad on-line na stronie WAW...niektore miasta sa po angielsku,niektore po niemiecku (Kopenhagen, Sizilien-Palermo!!-nota bene to od C0-OPOZNIONY:),niektore po polsku (Praga,Kraków-Balice),ale juz WRO to Wroclaw-Strachowice,bez polskiej literki po co w ogole te dodatki do polskich lotnisk-kazde miasto i tak ma jedno,natomiast lot z LHR jest oznaczony ''London''i trzeba sie domyslac o ktoe z 5 lotnisk chodzi... A niektore porty sa w jezyku zadnym Dusseldorf,Koln)-jesli juz w WAW nie maja ''ü'' i ''ö'' to pisze sie Koeln,Duesseldorf...Zenada,najwiekszy port w Polsce a tablica jak w wersji testowej..
paolo-79 2007-06-02 13:46   
paolo-79 - Profil paolo-79
moze sie czepiam ale glowa mnie boli jak czytam rozklad on-line na stronie WAW...niektore miasta sa po angielsku,niektore po niemiecku (Kopenhagen, Sizilien-Palermo!!-nota bene to od C0-OPOZNIONY:),niektore po polsku (Praga,Kraków-Balice),ale juz WRO to Wroclaw-Strachowice,bez polskiej literki po co w ogole te dodatki do polskich lotnisk-kazde miasto i tak ma jedno,natomiast lot z LHR jest oznaczony ''London''i trzeba sie domyslac o ktoe z 5 lotnisk chodzi... A niektore porty sa w jezyku zadnym Dusseldorf,Koln)-jesli juz w WAW nie maja ''ü'' i ''ö'' to pisze sie Koeln,Duesseldorf...Zenada,najwiekszy port w Polsce a tablica jak w wersji testowej..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy