Nie polecimy z Wrocławia do Mediolanu

Nie polecimy z Wrocławia do Mediolanu Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair likwidują od 14 czerwca br. połączenie Wrocław – Mediolan (Bergamo) – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ryanair latał na tej trasie we wtorki, czwartki i soboty. Jest to juz trzecie w ostatnim czasie zlikwidowane połączenie. 7 maja linia zakończyła rejsy na trasie Kraków - Hahn, a od 22 maja zamykają trasę...
09/05/2007 20:27   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_krzyc 2007-05-16 15:10   
gosc_krzyc - Profil gosc_krzyc
Dokładniej chodzi o ubezpieczenie podróżne...
gosc_adaml 2007-05-16 11:48   
gosc_adaml - Profil gosc_adaml
zobaczcie na strone Ryanair nowy kierunek z Wrocławia :) Barcelona Girona
qshshyeck 2007-05-15 22:00   
qshshyeck - Profil qshshyeck
Krzysiek:ryan za cokolwiek zwraca koszty?WĄTPIĘ...No ale życzę powodzenia.Ciekawe,czy zaraz zobazymy posta"Jako ekspert w dziedzinie(...)wiem,że(...)".Ciekawe co ma tym razem do poowiedzenia:DPowodzenia w walce z FR.
szot 2007-05-15 21:46   
szot - Profil szot
krzychu: to zależy co było dokładnie przedmiotem ubezpieczenia no i samo sformułowanie ubezpieczenia - wydaje mi się, ale jest to dość ryzykowne dla ubezpieczyciela, bo odwoływalność lotów jest wysoka ostatnio... zresztą Ryanair na tym i innych krczkach zarabia, dzięki czemu może oferować "tanie" bilety /niekiedy droższe od np. LOTu/...
gosc_krzyc 2007-05-15 21:18   
gosc_krzyc - Profil gosc_krzyc
Czy to normalka, że Ryanair nie zwraca kosztów ubezpieczenia za odwołany lot (of course z winy Ryana)?
szot 2007-05-15 12:23   
szot - Profil szot
szumny: chyba idzie za przykładem NOrwegiana, który też na swojej stronie podaje ceny końcowe...
szumny 2007-05-15 12:05   
szumny - Profil szumny
A co się stało Ryanowi że wszystkie ceny podaje w wersji brutto ????
humbak 2007-05-13 14:47   
humbak - Profil humbak
gosc_kris: Ah, gdyby zadowolenie pasazerow przekladaloby sie na uruchamianie lub utrzymywanie polaczen, to bysmy mieli dopiero siatke...
gosc_kris 2007-05-12 18:42   
gosc_kris - Profil gosc_kris
Bardzo bylam zadowolona z lotow Mediolan-Wroclaw nie wyobrazam sobie zamkniecia tej lini .
szumny 2007-05-11 12:12   
szumny - Profil szumny
Easy w takich wypadkach pozwala bezpłatnie przebukować.
humbak 2007-05-11 12:02   
humbak - Profil humbak
gość_marcin: Albo możesz dojechać/dolecieć do Mediolanu (a w zasadzie Bergamo) w inny sposób i potem wsiąść w ten samolot FR do Rzymu.
aynis 2007-05-11 11:59   
aynis - Profil aynis
To nie tradycyjna linia, gdzie możesz mieć łączone loty, przesiadki - nie zwrócą Ci za niego pieniędzy, bo to osobny segment podróży... Albo go wykorzystasz albo nie...
gosc_marci 2007-05-11 11:07   
gosc_marci - Profil gosc_marci
A co mam zrobić jak zabookowałem bilet najpierw z Wrocka do Milanu a potem z Milanu do Rzymu.Ten do Milanu odwołali i mają zwrócić kasę a co z tym drugim biletem?
gosc_adaml 2007-05-11 08:06   
gosc_adaml - Profil gosc_adaml
Witam, na stronie FR oznaczyli koniec lotów od 9.06.07
olo 2007-05-10 14:03   
olo - Profil olo
widze olo ze nas jest dwoch :-)
gosc_ja 2007-05-10 12:51   
gosc_ja - Profil gosc_ja
kurcze, zle sie dzieje. teraz to dopiero wizz przysoli z cenami...
szot 2007-05-10 10:53   
szot - Profil szot
Olo: No to się zgadza, czasami LOT nam funduje takie miłe niespodzianki cenowe, ale szkoda, że nie jest to jego codzienną praktyką - daje promocje do Mediolanu a odbija sobie na trasie do Toronto, gdzie bilet na sierpień grubo ponad 3000PLN...
gosc_olo 2007-05-10 10:30   
gosc_olo - Profil gosc_olo
skoro mówicie o porównaniu cen LOTu to do dziś jest promocja lotów do Mediolanu - 89 zł bez opłat czyli 340 zł ze wszystkimi opłatami w dwie strony. Przy takiej cenie zdecydowanie wybieram LOT niz Ryanair
aguirre 2007-05-10 08:33   
aguirre - Profil aguirre
No coż, moge tylko powiedzieć 'a nie mówiłem'. My tu sobie możemy rozważać kolejne wspaniałe destymacje tanich i tradycyjnych linii i potencjał ekonomiczny kolejnych polskich miast, ale wymowa cyfr dla przewoźników jest dramatyczna - Polacy latają tylko do pracy. Smutne. Do tego jeszcze gdyby nie to, że UK i Eire sa dość daleko, to jeszcze nie mielibyśmy nawet tego.
dareck 2007-05-10 01:47   
dareck - Profil dareck
desert_eag: Skąd wziąłem 150EUR? Z systemu informacyjnego C0 ;) Poza tym CIA mnie nie interesuje, podałem tylko przykład wyjścia C0 przed szereg :) Niestety połączenia GDN - Mediolan nie ma, więc albo zostaje kombinowanie typu lot BGY-HHN_GDN (FR, cały dzień w plecy), albo słynne BGY-WRO + 11 godzin w pociągu (2 przesiadki). W drugą stronę jeszcze gorzej :/ Owszem, można polecieć tanio, ale trzeba spędzić noc w terminalu, albo spać w hotelu - ale wówczas przestaje mieć to sens od strony ekonomicznej. Poza tym mam przykre doświadczenia z FR i HHN, więc staram się unikać lotów 'po kawałku' z LCC. Lepiej już zapłacić więcej i dolecieć szybko i bez obaw. Wspomniane połączenie SAS (LIN-KPH-GDN) to czas zaledwie 3:40. LOT naturalnie odpadł po porównaniu cen :]
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy