Pomoc dla pasażerów Centralwings

Pomoc dla pasażerów Centralwings Tanie linie lotnicze Wizz Air zaferowały bilety lotnicze w cenie opłat lotniskowych pasażerom Centralwings, którym odwołano loty do i z Kolonii. To efekt naszego wczoajszego artykułu "Koniec lotów ze Śląska do Kolonii". Pasażerowie, którzy zostali pozbawieni możliwości podróżowania wskutek zamknięcia kierunków Centralwings na trasach Katowice-Kolonia oraz...
13/10/2006 21:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_finlu 2006-10-24 10:21   
gosc_finlu - Profil gosc_finlu
nie tani chwyt a fakt ..w wrześniu rezerwowałem loty do i z koloni w grudniu wybrałem central bo mieli powrót w odpowiadającym mi termini loty odwołano NIKT nie raczył do dnia dzisiejszego zadzwonić i mnie poinformować ... (dowieziałem się z netu) wchodze na str wizza i.....o dziwo dołożone są loty i to w tym terminie który mi odpowiada wię jak to nie jest pomoć ??? jasne że interes też im się opłaca central odwołał loty z przyczyn ekonomicznych
gosc_Grze 2006-10-17 18:16   
gosc_Grze - Profil gosc_Grze
Niech jeszcze wizz zrobi Lizbone z Katowic albo W-Wy i też będzie pełny samolot
gosc_katz 2006-10-16 15:40   
gosc_katz - Profil gosc_katz
Tydzień temu leciałem WiZZem do CGN i nadziwić się nie mogłem, że Central leci tą samą trasą pół godziny wcześniej. Liczba pasażerów przy check-in była na oko 5:1 dla Wizz.
gosc_Gix 2006-10-15 16:25   
gosc_Gix - Profil gosc_Gix
Central musi sie nauczyc, ze nie mozna operowac na tej samej trasie z linia, ktora ma koszty nizsze o 40%...
gosc_stenu 2006-10-14 22:33   
gosc_stenu - Profil gosc_stenu
mk: cena zależy pzrede wszystkim od tego, ile osób kupiło bilety PRZED Tobą. Nie można z tego wyciągać wniosków, że Wizz jest tańszy, bo w zależności kiedy i na kiedy kupujesz bilet, można równie dobrzę powiedzieć, że Swiss i KLM sa tańsze od Wizza i mają niższe ceny... tak samo British Airways.
kubik 2006-10-14 21:38   
kubik - Profil kubik
widocznie C0 serwuje zbyt wysokie ceny - i to prawda, pamiętam jak babci rezerwowałembilet CGN - KTW - W!ZZ: 19.98€ / Central: 44.95€ ;) ten sam dzień rezerwacji/podróży
waw-gru 2006-10-14 21:17   
waw-gru - Profil waw-gru
ja jeszcze pamiętam, jak tę trasę robiła Air Polonia, samoloty zawsze pełne, ciekawe, czemu tym z Cetralwings się nie opłaca? Chociaż czy coś, czym zarządza LOT ma prawo dobrze działać?
gosc_nico 2006-10-14 21:06   
gosc_nico - Profil gosc_nico
Wizz jest i jeszcze długo będzie najlepsza linią w Polsce. Niektórych to męczy.
gosc_Pasaz 2006-10-14 12:09   
gosc_Pasaz - Profil gosc_Pasaz
Coz za empatia Wizz Air i stwierdzenie "opuszczonych pasazerow CW" az sie lza w oku kreci czytajac cos takiego :( a tu "rozowa landrynka" zaoferowala wspanialomyslnie pomoc i miejsce w swoich wspanialych Airbusach 320 ze skorzanymi fotelami - ale nie wszystkie je maja "Teraz wszyscy moga latac bo "landryna jest wspanialomyslna a i tak zarabia na najwyzszych podatkach lotniskowych.
do info pasazer.com
Tak trzymac Natasa K. moze nastepnym razem zawieziesz nas Twoim wspanialym Cabrio
katka 2006-10-14 00:56   
katka - Profil katka
calkowicie sie z toba zgadzam tos ale duzo osob tego nie wiem
tos 2006-10-14 00:01   
tos - Profil tos
To tani chwyt, bo tak samo jak w podobnych przypadkach poprzednio Wizz nie ma zadnych specjalnych darmowych biletow. Oferuje tylko te bilety, ktore sa normalnie dostepne "za darmo" w ich ofercie.
katka 2006-10-13 22:41   
katka - Profil katka
dobry chwyt reklamowy i to zadarmo
gregory 2006-10-13 22:31   
gregory - Profil gregory
Bardzo dobry PR. Wizz, tak trzymać!!
kamil-lotn 2006-10-13 22:29   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Poprostu chcą mieć większą reputację!
gosc_manci 2006-10-13 21:53   
gosc_manci - Profil gosc_manci
te pomoce dla "opuszczonych pasazerow" sa juz po prostu nudne... niech wrzuca jajas inne plyte. a wizz w szczegolnosci.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy