SkyEurope rezygnuje z Rzymu?

SkyEurope rezygnuje z Rzymu? Niskokosztowy przewoźnik SkyEurope nie będzie obsługiwał rejsów z Warszawy do Rzymu od sezonu zimowego, wynika z systemów rezerwacyjnych linii. - W tej chwili w sprzedaży jest tylko jedno połączenie, jednak nie wszystkie trasy zostały jeszcze uruchomione, obecnie badamy możliwości uruchomienia innych tras. Po sprawdzeniu i podjęciu ostatecznej decyzji ostateczny plan...
07/06/2006 17:27   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_jap 2006-06-20 08:36   
gosc_jap - Profil gosc_jap
Linie lotnicze publikuja swoje sprawozdania finansowe - wystarczy przeczytac...
gs 2006-06-10 04:02   
gs - Profil gs
Uzytkownik hej jest ksiegowym w Wizz i ma najlepsze niusy ;)
kamil-lotn 2006-06-09 23:26   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Jak byś gościu troche pomyslał!Przecież do logiczne, że samochodem się nie lata hahaa.Do Dubrovnika na lotnisko fajny dojazd bo gdy tam się jesdzie to pare metrów nad głową przelatuje 747.Widok z samolotu też zajefajny.
gosc_Grzes 2006-06-09 00:24   
gosc_Grzes - Profil gosc_Grzes
Ciekawy jestem skąd Państwo macie takie informacje ze ta linia ma kłopoty finansowe czy ogólnie kłopoty??
Mam zamiar sobie kupić bilet z MAN-KRK na swięta Bożego Narodzenia, bo taniej:)), a po wypowiedziach Waszych mam naprawdę wątpliwości.
A co do Warszawy- niech tam se lata LOT i bedzie "intelygencji" dobrze bo to przecież prestiż...
hej 2006-06-08 21:36   
hej - Profil hej
tomaszu widac ze jestes gosciem na tym portalu - wizz ma jescze wieksze straty - to normalne dla tanich linii na pocztku dzialalnosci
gosc_tomas 2006-06-08 19:51   
gosc_tomas - Profil gosc_tomas
Sky ma tak olbrzymie straty , że takie wieści będziemy słyszeć coraz częściej.
Zerowe zyski innych linii to coś czego SKY może im tylko zazzdrościć.
hej 2006-06-08 19:48   
hej - Profil hej
zniknie split i dubrovnik i neapol i SKY decyduje czy uruchomic nowe trasy czy dodac czestotliwosc na edynburg czy birmingham dlatego tych polaczen jeszcze nie ma w rozkladzie
marqoos_pl 2006-06-08 19:17   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Do Chorwacji to sam polecę. Dzisiaj właśnie kupiłem sobie bilet w promocji KRK-SPU za ok. 75 zł, a powrót DVB-KRK za 25 EUR. Bardzo mnie cieszą te promocje Sky'a, tylko mi już wolnych dni niedługo będzie brakowało (i kasy oczywiście), hehe. A pozostałe połączenia z KRK (BHX, EDI, ATH) na pewno będą w rozkładzie, bo jest sporo chętnych i Klienci już się przyzwyczaili do tych połączeń. Ja na ten rok planuję jeszcze ze Sky'em do Turynu, Manchesteru i Barcelony lecieć. Ja osobiście lubię tą linię i nie mam co narzekać.
gosc_Do_Ka 2006-06-08 18:51   
gosc_Do_Ka - Profil gosc_Do_Ka
Co Ty nie powiesz? Polacy lataja do Chorwacji samochodami? ;)
gosc_macie 2006-06-08 17:31   
gosc_macie - Profil gosc_macie
wcale nie
kamil-lotn 2006-06-08 17:26   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
A z tą Chorwacją to niewiem jak im pójdzie bo tam mało ludzi z Polski lata.Jak juz to samochodami!
gosc_macie 2006-06-08 17:13   
gosc_macie - Profil gosc_macie
o ile przecztytałeś to pisze wyrażnie że wszystkie połączenia będą wprowadzane stopniowo w najbliższym czasie.rejsy do edyngurga są obłożone na poziomie 76%,a birmingham 77%,bruxella 75%,turyn75%
gosc_korra 2006-06-08 16:33   
gosc_korra - Profil gosc_korra
A jakoś nikt nie zauważył, że za 4 dni CW uruchamia nowe połączenie z Krakowa do Salonik. Nawet na stronie lotniska w Balicach ani słowa o tym. Ale to już inna kwestia.
gosc_KF 2006-06-08 16:17   
gosc_KF - Profil gosc_KF
powoduje sa drogie paliwa i podatek i dlatego Sky zacznac ucieka z WAW i rowniez bedzie rezygnuje z paryzu. Zobaczcie. i Znika. Widmo upadki w WAW. :D
gosc_macie 2006-06-08 16:13   
gosc_macie - Profil gosc_macie
gosc_max. na stronie skyeurope pisze wyrażnie że są to pierwsze rejsy w sprzedarz w sezonie zima.pozostałe rejsy zostaną dodane w najbliższym czasie.rejsy do edenburga mają lf78%,birmingham 77% a ateny cześć lotów jest już wyprzedana
gosc_wojte 2006-06-08 15:48   
gosc_wojte - Profil gosc_wojte
wszytsko wskazuje tez na to, ze rezygnuja z polaczenia Budapeszt-London Stansted
gosc_My 2006-06-08 11:13   
gosc_My - Profil gosc_My
W rozkladzie zimowym brakuje nastepujacych polaczen:
BTS - NAP, BTS-STR, BUD-BLQ, WAW-FCO, KRK-BHX, KRK-EDI, KRK-NAP, SZG-MAN, INN-AMS, INN-ORY,

Jednym slowem bye-bye Sky Europe :) Jesli nie uda im sie wyemitowac dodatkowego pakietu akcji, zeby przetrwac zime to juz jesienia moga miec powazne problemy.

POzdrawiam,
chris 2006-06-08 09:47   
chris - Profil chris
Tak to jest jak ptactwo domowe przeszkadza w lotach samolotow ... :(
aguirre 2006-06-08 07:43   
aguirre - Profil aguirre
marqoos_pl: już nie powoli, tylko raczej szybko. "Solidarne" władze dbają o państwowe spółki, bo ciągną z nich kasę, wiec konkurencja im nie w smak. Samo słowo "konkurencja" brzmi "liberalnie". A jeśli chodzi o Sky, to dziwię się, że likwidują Rzym (pielgrzymki!) a nie Paryż, który jest w gorszym układzie godzin, wiec myslę, że raczej oba (już widzę komunikaty Wizza o zwycięstwie). Też nie wierzę w likwidację tras z Krakowa do UK. Szczególnie jak zostają Ateny :-o. gosc_max: tylko czym dolecieć do Berlina ?
airliner 2006-06-08 07:27   
airliner - Profil airliner
Z tego co wiem Sky chce w dalszym ciagu uruchomic polaczenie KRK-ARN moze zrobia to w rozkladzie zimowym
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy