Więcej lotów z Krakowa

Więcej lotów z Krakowa Aer Lingus zwiększy liczbę połączeń z Krakowa do Dublina od 30 października br., co wynika z zimowego rozkładu lotów 2006/2007 tej linii. Dotychczas wykonywane są loty w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Od nowego rozkładu zostaną dodane także loty w czwartki. Od 30 października br. zmianie ulegnie również dzień obsługiwnia trasy z Poznania do Dublina. Samoloty...
23/05/2006 10:29   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_macie 2006-05-29 17:07   
gosc_macie - Profil gosc_macie
airliner skąd to wiesz
gosc_aaa 2006-05-27 13:30   
gosc_aaa - Profil gosc_aaa
Czy będą jakieś loty do Leeds w tym sezonie letnim?????? Byłoby super!!!!
airliner 2006-05-25 00:47   
airliner - Profil airliner
Katowiczan: Aer Lingus prawdopodobnie bedzie latal na trasie Krakow - Cork sezonie letnim 2007
bavok 2006-05-24 15:59   
bavok - Profil bavok
Stenus: mniej wiecej o cos takiego mi chodzi. Jesli chca latac do Dubaiu i przywozic szejkow do naszego kraju musza zmienic standard wyposazenia maszyn. Wiem ze to nie realne bo LOT na to kasy nie ma, dlatego najlepiej jakby wlasnie Emirates latal do WAW i KRK poniewaz linia ta ma ogromna renome i bedzie to wielki zaszczyt dla tych dwoch lotnisk.
kamil-lotn 2006-05-24 14:29   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
A może jakiś ciekawy kierunek z Pyrzowic?Ale to z tym Frankfurtem nad Menem to przesada?;)
humbak 2006-05-24 08:27   
humbak - Profil humbak
bavok: sugerujesz LOTwoi powstanie business jet? Takiego na styl tych z LH i LX?
bavok 2006-05-24 07:39   
bavok - Profil bavok
Moze, ale do tego calej maszynie musielby wymienic fotele i zmienic jedzonko :) @ razy lecialem Emirates i musze przyznac ze lepiej bylo tylko w Singapore Airliners, ale tylko dlatego ze lecialem w 1 klasie ;-) Pozyjemy zobaczymy, oby polaczenie takie doszlo do skutku.
humbak 2006-05-24 00:01   
humbak - Profil humbak
Może LOT wstawi w tę maszynę do DXB swoją "nową klasę biznes"?
bavok 2006-05-23 23:27   
bavok - Profil bavok
Ale gafa, nie wiem jakim cudem moglem przeczytac w poscie "hej" nazwe Beskidy :/ Wale sie w piers i sorki za blad. Natomiast wracajac do ewentualnego polaczenia Krakow-Dubai to niestety stawiam na Warszawe ze takie polaczenie byloby realizowane przez LOT, dlaczego? Ano dlatego ze LOT chetnie by przejalby ta trase i chcialby kosic jak najwiecej $$$ za bilety. Kwestia jest taka czy szejkowie wybiora maszyny LOT z tak marnym wyposazeniem w stosunku do maszyn Emirates ;-) Hmm jesli mnie pamiec nie myli to byla jakas linia ktora chciala latac do Krakowa z wlasnie krajow Arabskich...
gosc_jtkt 2006-05-23 21:00   
gosc_jtkt - Profil gosc_jtkt
bavok: nie wiem czy to co napisałeś, jest ironią, ale jeśli nie, to powala mnie Twoja znajomość geografii. Jeśli już to z Pyrzowic jest bliżej w Beskidy, a najbliżej Bieszczadów leży port w Jasionce:)
bavok 2006-05-23 20:15   
bavok - Profil bavok
Hej: no sa jeszcze Pyrzowice z ktorych to blizej w bieszczady niz z Krakowa ;-) A tak serio szybciej Quantas bedzie latal na Okecie niz EK do Krakowa. Niestety takie sa realia, ale kto wie czy za pare lat nie zobaczymy maszyn tego przewoznika. Ogolie ja stawialbym na Qatar Airways ;-)
katowiczan 2006-05-23 20:05   
katowiczan - Profil katowiczan
"Cork będzie wcześniej czy później" tylko nie popadnij w samozachwyt...
humbak 2006-05-23 19:54   
humbak - Profil humbak
Specjalnie dla szejków z Dubaju otworzą specjalne połaczenie Dubaj-Warszawa... :P
gosc_Dortm 2006-05-23 19:40   
gosc_Dortm - Profil gosc_Dortm
Nie przejmujcie sie.Juz niedlugo SWIETY PORT LOTNICZY KRAKOW-BALICE polozy na lopatki lotnisko we Frankfurcie nad Menem.Przeciez zainteresowanie Krakowem obserwuje sie ostatnio wsrod plemion afrykanskich
katowiczan 2006-05-23 19:21   
katowiczan - Profil katowiczan
ok czekam z niecieprliwościa:)) brakuje mi tu tylko Johannesburga, Sydney, Singapuru i Buenos Aire ach hej "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna wiary" czyż nie??;>
gosc_Adam 2006-05-23 18:43   
gosc_Adam - Profil gosc_Adam
Fischer Air Polska splajtował. Pracownicy Fischer Air Polska od kilku tygodni zwracają się do Funduszu Świadczeń Gwarantowanych z powodu znacznych zaległości Spółki wobec pracowników.
hej 2006-05-23 17:38   
hej - Profil hej
niech cie glowa nie boli, NNN bedzie ryanem, NYC jest 3x tydzien LOTem, Cork bedzie wczesniej czy pozniej. Dubaj tez bo szejkowie sa bardzo zaintersowani terenami w poludniowej polsce - Krynica , Bieszczady i zdziwisz sie jak to polaczenie powstanie
katowiczan 2006-05-23 16:46   
katowiczan - Profil katowiczan
hej: dlaczego nie 3 razdy dziennie? oprócz tego jeszcze d daily do SNN i daily do ORK:)) ach zapomniałem o Dubaiu i Nowym Yorku hmmm
Adamus:)) 2006-05-23 14:52   
Adamus:)) - Profil Adamus:))
To dziwne że zwiększają częstotliwość lotów na tej trasie lata 3 przewożników chyba musi być zapotrzebowanie na te loty...:)) POzdro :*))
hej 2006-05-23 13:39   
hej - Profil hej
powinno byc codziennie
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy