Ruszyła kampania radiowa

Ruszyła kampania radiowa Linia lotnicza Direct Fly rozpoczęłą radiową kampanię reklamową w regionach, do/z których lata. Spoty reklamowe emitowane są w rozgłośniach czterech głównych miast na mapie połączeń linii: we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi. Posłuchaj spotów reklamowych: Gdańsk Kraków Łódź Wrocław Paweł Cybulak
17/04/2006 20:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2006-04-25 01:28   
humbak - Profil humbak
Co Wy się czepiacie Okęcia. Mnie tam nigdy tłok nie przeszkadza, jakoś bez problemów sie odprawiam i sobie ide dalej na security. A najbardziej tłoczne rejsy do USA i Kanady są ładnie i wygodnie umieszczone pośrodku hali, gdzie najwięcej miejsca.

Cezary: anturaż to spolszczone francużenie. I owszem, chodzi o wygląd Twojej walizki, która dzięki temu wygląda jak walizka średnio zaawansowanego podróżnika. Ja tam nalepkę "Airport Okęcie Security" noszę dumnie obok "HKIA Security" i Bangkok security. A to Ty zniszczyłeś sam sobie walizkę, skoro zdrapywałeś. Proponuję jednak napisać reklamację do PPLu - internauci będą mieli kolejne fajne pismo krążące po sieci do śmiechu.
gosc_dino 2006-04-24 23:14   
gosc_dino  - Profil gosc_dino
Wy tu PLE PLE PLE o nalepkach i walizkach a nikt nie zauwazyl ze Direct Fly uruchomil swojego SAABA i wznowil loty z LCJ i GDN do SXF i CPH miedzy innymi.
Cezary 2006-04-23 23:08   
Cezary - Profil Cezary
stenus: A co to jest anturaż ? Czy to po polsku czy po francusku i czy chodzi o wygląd mojej walizki ? Bo po zdrapaniu nalepki "Airport Okęcie Security" walizka jest zniszczona.
kamil-lotn 2006-04-23 22:17   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Bee okęcie to najgorsze lotnisko w Polsce!!!Ja go poprostu nie cierpie.Najlepsze są lotiska regionalne np. Katowice , mały ruch , wszystko w najlepszym porządku , bez kolejek!A na okęciu pełno ludzi i harmider!
chris 2006-04-23 21:52   
chris - Profil chris
Okęcie jest trendy ? ;)
humbak 2006-04-23 17:53   
humbak - Profil humbak
A taka walizka z "nalepkom" nabiera odpowiedniego anturażu podróżniczego i staje sie bardziej trendy.
Cezary 2006-04-23 17:43   
Cezary - Profil Cezary
oops , miało być nalepkom a nie "nalepką" sorki za literówkę...
Cezary 2006-04-23 17:29   
Cezary - Profil Cezary
gosc_ramzes chyba nie bardzo zrozumiał co napisałem. Nie mam nic przeciwko koniecznym nalepką. Tylko czy one nie mogłyby być łatwe do usunięcia. To co przylepiły mi służby na lotnisku Okęcie mozolnie nożem i myjką kuchenną usuwałem jakieś 20 minut. Poza tym walizka jest przez to uszkodzona.
chris 2006-04-23 12:02   
chris - Profil chris
Cezary : Oczywiście masz racje. To Twoja walizka , a sluzby lotniskowe powinny zmienic nalepki. Pamietaj ze bagaz jest ubezpieczony, jesli zostanie uszkodzony powinni odkupic. Mnie sie to juz zdazylo 2 razy.
gosc_ramze 2006-04-23 10:28   
gosc_ramze - Profil gosc_ramze
CEZARY, twoja pretensje są bezpodstawne! Jak nie podoba CI przyklejanie oznaczeń na walizki, żeby doleciały do punktu docelowego i nie zostały zgubione, to zmień środek lokomocji na Autobus!
Cezary 2006-04-23 03:12   
Cezary - Profil Cezary
Nie bardzo wiem gdzie moją wypowiedż umieścić bo dotyczy obsługi na lotnisku Okęcie.
Po pierwsze terminal krajowy to jest katastrofa ! Ludzie czekają na odlot na stojąco (nie ma gdzie usiąść).
Po drugie w sobotę leciałem rejsem LOT 3939.
Na mojej nowiuśkiej walizce nadawanej jako głowny bagaż LOTNISKOWE SECURITY przykleiło taka nalepkę że musiałem mozolnie to zdzierać nożem i kuchenną myjką. Jak jeszcze raz takie coś mi przylepią to czy ktoś ma pomysł do kogo na Lotnisku Okęcie iść z pretensjami ? Za kilka dni będę przez to okropne lotnisko znowu musiał lecieć. Jeśli mi taką nalepkę jeszcze raz przykleją to nie odpuszczę. Po powrocie zwrócę się z reklamacją i niech sami to czyszczą !!
kamil-lotn 2006-04-20 23:16   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Chyba wiem dlaczego Wizzair miał opóźnienia!Zepsuta golen A320. Wyladowal w Gdansku i zatrzymal sie na koncu pasa, zglosil na wieze ze ma uszkodzona przednia golen i nie moze skrecac. Samolot zostal scholowany z pasa startowego. Okazalo sie ze wyciakl plyn z ukladu hydraulicznego. To jest chyba przyczyna opóźnień!
gosc_Adam 2006-04-20 14:33   
gosc_Adam - Profil gosc_Adam
Pikuś idz leczyć swoje kompleksy do specjalisty a nie tutaj... Komentarz moderatora: Panowie spokojnie proszę!
czeko 2006-04-20 09:36   
czeko - Profil czeko
tam ktoś niżej napisał o opóźnieniach wizza w katowicach. a jak to sie ma praktycznie - czy trzeba byc na odprawie wedlug "starej godziny", czy wedlug "nowej", licząc opóźnienie??? thx za odpo!
lysy81 2006-04-20 07:57   
lysy81 - Profil lysy81
ciewawe po co rzadowi az 4 samoloty typu Embraer? ODP. jeden posel poleci cos zalatwiac to drugi drugim samolotem poleci po Nim naprawiac
pikus 2006-04-20 00:42   
pikus - Profil pikus
mam nadzieje ze lot nieLOTem uplynal spokojnie do stolicy cycy
Cezary 2006-04-20 00:14   
Cezary - Profil Cezary
Serdecznie pozdrawiam forumowiczów. Na dzisiejszy poranny LOT ze Szczecina do
Stolycyc przygotowałem sobie kanapki. Jedną z serkiem a drugą z szynką. Bo w euroLoT dają wyłącznie próchnicogenne batoniki i cukierki. Zamiast cukierka na śniadanie z LOTowską herbatką zjem swoją kanapke....
gosc_SZEFU 2006-04-20 00:03   
gosc_SZEFU - Profil gosc_SZEFU
do gosc wm:

Fakt babimost jest, ale jedna jaskolka nie czyni wiosny. Poza tym lata tam Jet Air, a sprzet jaki maja kazdy widzi z punktu widzenia pasazera to porazka (pilota zreszta tez, hehe). Redzikowo, Pila itd to nie sa lotniska i predko nie beda.... jesli w ogole kiedykolwiek. niestety...
pikus 2006-04-19 23:50   
pikus - Profil pikus
co to za jaja jakies dzisiaj wizz robil na katowicach - zenada
kamil-lotn 2006-04-19 23:25   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
No niewiem dlaczego!!!Może przegląd samolotów?!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy