Wojsko dla krakowskiego portu

Wojsko dla krakowskiego portu Szacuje się, iż Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice będzie w stanie już za dwa lata obsłużyć ponad 3 miliony pasażerów. W związku z tym władze miasta i zarząd lotniska postanowiły opracować nowy plan inwestycyjny na najbliższe lata. Podstawowe cele planu to: modernizacja międzynarodowego przejścia granicznego oraz dostosowanie Terminalu...
25/02/2006 13:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_gs 2006-03-04 03:41   
gosc_gs - Profil gosc_gs
Nie chce mi sie logowac - ale jestem ciekawy - dalej nic nie wiadomo w zwiazku z ponizszym ??
hej 2006-03-03 10:08   
hej - Profil hej
Krakow nie dostaje nic z budzetu panstwa poza rozbudowa Shengen na ktora Katowice tez dostaly. Balice po prostu zarabiaja wiecej to i wiecej inwestuja. A chyba wiadomo ze Krakow to wizytowka Panstwa za granica (poza stolica) takze to chyba oczywista kolej losu. Rokita to jedyny gosc ktory chce zeby regionalne lotniska sie rozwijaly a Kaczor wszystko skumulowac w Wawie wiec zastanow sie co mowisz RUBY
gs 2006-03-03 01:02   
gs - Profil gs
Ponoc byl jakis skandal na Balicach zwiazany ze znana linia lotnicza - a tu cisza na portalu!!!
Swoja droga, jezeli to prawda, ze nie dali ludziom poleciec innymi liniami i swoim drugim samolotem, bo nie wyjeli bagazu z samolotu, to niezly pasztet ;)
gosc_RUBY 2006-03-02 16:43   
gosc_RUBY - Profil gosc_RUBY
a port Katowice-Pyrzowice?? to kasy niedostanie bo sie buntuja poslowie z malopolski ze jedynym rozwijajacym lotiskiem na pooludniu polski powinny byc Balice!!!!!!!!! ps. nienawidze Rokity!!!!!!!!!
gosc_wojgu 2006-03-01 20:31   
gosc_wojgu - Profil gosc_wojgu
Zyczę Samorządowi jak najlepiej, ale to polityka "Warszawki" byłą i jest hamulcowym
hej 2006-02-27 18:56   
hej - Profil hej
dobrze bo smiac mi sie chacialo z tych ostatnich planow na 3mln jak w tym roku przy dobrych wiatrach moze byc 2,5mln a przy bardzo slabych wiatrach powyzej 2mln
pikus 2006-02-25 14:40   
pikus - Profil pikus
to dobra wiadomosc tylko co z tego wyjdzie - u nas wszystko zawsze opoznione jak ta kolej do Balic
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy