O’Leary - symbol sukcesu czy ignorant?

O’Leary - symbol sukcesu czy ignorant? "Nie jestem maniakiem lotnictwa, interesuje mnie tylko biznes i tanie latanie" - mówi o sobie Michael O'Leary, prezes irlandzkiej taniej linii lotniczej Ryanair. O'Leary to postać kontrowersyjna, ale i nietuzinkowa. Przez jednych uważany za symbol sukcesu, przez innych zaś za ignoranta. Jedno jest pewne - jego sposób bycia odbiega od standardów przyjętych wśród...
01/12/2005 20:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Zag 2005-12-05 15:39   
gosc_Zag - Profil gosc_Zag
Wiesz, czubek nie czubek, ale biznesmen przedni. Co to kogo obchodzi jak się ubiera czy też czym jeździ. Dla mnie może nawet jeździć amfibią. Ważne że facet ma rozmach. Choć odnoszę się z pewną rezerwą do poczynań Ryana na łódzkim lotnisku, to przyznać trzeba, że Ryan rozpoczął sprzedaż, gdy walce jeździły po pasie, a w miejscu terminala unosił się suchy piach. Gdyby nie Ryan, być może wszyscy dalej by pękali - czy owierać coś z Łodzi, czy nie.
gosc_agent 2005-12-03 13:26   
gosc_agent - Profil gosc_agent
No cóż on też za wiele pasażerom nie zrobil ale.. można by mu to samo odpowiedzieć za brak szacunku ludziom pracujacym. A swoją drogą to jestem pelen podziwu dzialaniom firmy Ryanair. Można robic promocje lotów z BZG jak samorząd sam je finansuje . Ciekawe czy dla PLL LOT też by zpalacili może bylyby tańsze bilety ;)))
gosc_olo 2005-12-03 12:05   
gosc_olo - Profil gosc_olo
ja jestem pracownikiem biura podrozy i zrobilem wiele dla pasazerów, czesto zupelnie bez oplaty, ale co pan prezes moze o tym wiedziec,
ryan 2005-12-02 11:25   
ryan - Profil ryan
choc straszny z niego ekscentryk to jednak biznes prowadzi bardzo dobrze.
gosc_KRISE 2005-12-02 02:37   
gosc_KRISE - Profil gosc_KRISE
Pierwszy raz w zyciu lecialem liniami Ryanair i jestem calkowicie zadowolony.Wlasnie jestem w Londynie i za 2 dni bede wracal do Polski.Oczekuje ze powrot rowniez bedzie udany.Dodam,ze stewardesy sa przemile.Tak dalej
gosc_uu 2005-12-01 22:56   
gosc_uu - Profil gosc_uu
ci co go krytykuja po prostu mu zazdroszcza
katowiczan 2005-12-01 21:55   
katowiczan - Profil katowiczan
Baaardzo kontrowersyjna postac nie ma co :D
bartek 2005-12-01 21:52   
bartek - Profil bartek
Czubek.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy