Relacje z podróży

Powrót (przez mękę) do domu. Polacy wracają do kraju
19 marca 2020 13:06
Powrót (przez mękę) do domu. Polacy wracają do kraju Zamknięcie międzynarodowego ruchu lotniczego z/do Polski oraz akcja LOT-u i polskiego rządu #LOTdoDomu są jednocześnie chwalone i krytykowane. Na zachodnich granicach korki sięgają... Berlina. Akcja powrotu do domu tysięcy Polaków przebiega często dość problematycznie.
Bliżej świata: Maroko w kolorze ochry
01 listopada 2019 12:14
Bliżej świata: Maroko w kolorze ochry Marokańska feeria barw, zdobienia, stragany z egzotycznymi przyprawami, piękna ceramika, klimatyczne zaułki medyny, meczety, wysokie góry, pustynia....
Bliżej Świata: Skopje i okolice
19 października 2019 10:08
Bliżej Świata: Skopje i okolice Stolica Macedonii Północnej, to wciąż w dużym stopniu terra incognita, choć popularność Skopja rośnie z roku na rok. Trudno się temu dziwić: to metropolia niczym nieustępująca innym bałkańskim ośrodkom stołecznym. Dodatkowo otoczona jest ciekawymi atrakcjami przyrodniczymi.
Bliżej Świata: Tajlandia Centralna
14 września 2019 16:00
Bliżej Świata: Tajlandia Centralna Zwiedzanie ruin XVII-wiecznej metropolii Syjamu, safari na pograniczu Tajlandii i Mjanmy czy odpoczynek na piaszczystej plaży nad brzegiem Zatoki Tajlandzkiej? W ramach serii Bliżej Świata przedstawiamy kilka propozycji na wycieczki z Bangkoku.
Bliżej świata: Delhi. Jak dojechać, co robić, co zjeść?
24 sierpnia 2019 10:00
Bliżej świata: Delhi. Jak dojechać, co robić, co zjeść? Delhi to wielka indyjska metropolia. Jest pełna kontrastów, których można doświadczyć niemal wszystkimi zmysłami. Niedługo dostaniemy się tam bezpośrednio z Polski. Wszystko dzięki nowemu połączeniu Polskich Linii Lotniczych LOT.
5 zdjęć z... Luang Prabang
09 sierpnia 2019 12:00
5 zdjęć z... Luang Prabang Malowniczo położone w dolinie Mekongu Luang Prabang, dawana stolica Laosu, słusznie uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast w Azji Południowo-Wschodniej.
Bliżej Świata: Tajlandia Północna
14 lipca 2019 11:14
Bliżej Świata: Tajlandia Północna Wspaniałe górskie krajobrazy, imponująca architektura sakralna, a z drugiej strony bogate dzieje Królestwa Lanna i walka o wpływy z legendarnym handlem opium w tle - podróż przez północ Tajlandii to fascynująca lekcja historii.
Na trasie: Z Warszawy do Miami
16 czerwca 2019 10:18
Na trasie: Z Warszawy do Miami Uruchomione na początku czerwca br. rejsy z Warszawy do Miami to najnowsze długodystansowe połączenie LOT-u do Stanów Zjednoczonych. Testujemy je w ramach cyklu "Na trasie".
Sportowe oblicze Słowenii
28 maja 2019 10:57
Sportowe oblicze Słowenii Słowenia to kraina ludzi aktywnych. Ponad połowa Słoweńców regularnie uprawia sport, a jak wynika z badań Active Healthy Kids Global Alliance, słoweńskie dzieci są jednymi z najbardziej aktywnych fizycznie na świecie.
5 zdjęć z... Marrakeszu
25 stycznia 2019 17:00
5 zdjęć z... Marrakeszu Leżący u podnóża Atlasu Marrakesz to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów marokańskich miast. Można tu zobaczyć ślady niemal tysiącletniej historii tego kraju, zagubić się w plątaninie uliczek medyny i skosztować świetnej lokalnej kuchni.
Na trasie: Z Warszawy do Londynu-City
12 stycznia 2019 14:16
Na trasie: Z Warszawy do Londynu-City Zainaugurowane kilka dni temu loty z Warszawy na londyńskie lotnisko City to kolejne połączenie europejskie dostępne w siatce Polskich Linii Lotniczych LOT. Testujemy je w ramach cyklu "Na trasie".
Bliżej Świata: Szeki i Kisz (Azerbejdżan)
24 sierpnia 2018 16:01
Bliżej Świata: Szeki i Kisz (Azerbejdżan) Szeki wraz z przyległą do nich wsią Kisz - to jeden z najpiękniejszych azerskich zakątków. Swój urok zawdzięcza położeniu - na skraju wyżyny Chan, u stóp Wielkiego Kaukazu oraz niezwykłym zabytkom sięgających historią często tysiąc lat wstecz.
5 zdjęć z... Oklahoma City
15 sierpnia 2018 09:30
5 zdjęć z... Oklahoma City Ciekawa jest legenda powstania Oklahoma City. Podobno 10 tys. osadników osiedliło się tutaj w ciągu jednego dnia - 22 kwietnia 1889 r. - kiedy ziemie należące do Indian oddano dla białych przybyszów. Zapraszamy do krótkiej wizyty w tym amerykańskim mieście.
Bliżej świata: Astana
12 sierpnia 2018 16:27
Bliżej świata: Astana Astana od dwudziestu lat budzi skrajne emocje. Jedni widzą w niej ekstrawaganckie miasto przyszłości, inni wyśmiewają rozbuchane ego jej twórców i przerysowany monumentalizm.
Na trasie: Z Warszawy do Stambułu
04 sierpnia 2018 18:30
Na trasie: Z Warszawy do Stambułu Turkish Airlines są jedną z dwóch linii oferujących bezpośrednie połączenie między Warszawą i Stambułem. Testujemy je w ramach cyklu "Na trasie".
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama