×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Szczecin Goleniów


Zalety: Nie widzę specjalnych zalet..
Wady: Może zaczne od poczatku.. miałem okazje leciec pond tydzień temu z tego lotniska i nie będę wspominac tego dobrze.. Chodzi o odprawę która trwała 3 godziny. No cóż lotnisko nie jest w stanie niestety odprawić dwóch lotów a jednoczesnie a tak własnie było tego dnia. Jedna pani która chyba była na wakacjach a nie w pracy to chyba za mało na 100 osób które stoi w kolejce. Obok była odprawa do któregos z miast w Norwegii juz nie pamietam do jkiego , ale to nie ma znaczenia bo tam mimo ze były dwie panie które obsługiwały to tez szło jak krew z nosa. Latałem wielokrotnie i 1 raz zdarzyło sie zebym tyle stał w kolejce. Druga sprawa to parking wielodobowy.. Na stronie lotniska jest napisane ze jest że dla pasażerów wylatujących czarterem turystycznym oraz linią Centralwings rabat 20% co jest kłamstwem bo taki rabat był tylko w jakims okresie w tamtym roku... więc dlaczego wciąż widnieje to na stronie lotniska..? NIE POLECAM TEGO LOTNISKA!
1

/10

09/08/2019 17:12,  
Zalety: Lotnisko przyjazne, łatwo się odnaleźć i ładny widok na dużo małych maszyn pobliskiego klubu lotniczego.
Wady: Trudno znaleźć jakąkolwiek pomoc ale przede wszystkim PARKING BARDZO DROGI BO 9 ZŁ ZA GODZINĘ. Pierwsze DZIESIĘĆ MINUT ZA DARMO a ja byłem trzynaście minut i już zapłaciłem prawie dychę. Gdyby nie to parkowanie było by 8 gwiazdek, ale przez to dam tylko 4.
4

/10

16/06/2019 16:28,  
Zalety: Brak
Wady: Lotnisko z epoki kamienia łupanego zero pomocy wiem mój błąd 4mc temu skończyła mi się data ważności dowodu ale miałem prawo jazdy norweska kartę bankomatowa że zdjęciem pracuje na lotnisku w Oslo więc mam przepustkę że zdjęciem pani przy odprawie zadzwoniła do przełożonej i zamiast powiedzieć że data dowodu się skończyła to powiedziała że nie mam dokumentu tylko plakietke z lotniska w Oslo i było tylko nie wpuszczamy, czy w kraju narazonego na terroryzm Berlin czy Norwegia ktoś pyta o dowód nigdy więcej Goleniów na szczęście z Berlina są codziennie
1

/10

19/09/2017 13:37,  
Zalety: Bardzo szybka odprawa i małe odległości do samolotu, tani dojazd na lotnisko koleją lub busem, bardzo niskie ceny połączeń lotniczych w porównaniu z okolicznymi portami. Dobrze utrzymane, małe, regionalne lotnisko, z którego można być dumnym. Dobre usługi na lotnisku.
Wady: Brak połączenia z Monachium/Frankfurtem i przez to właściwie brak siatki codziennych połączeń międzynarodowych oprócz tych przez Warszawę. Za cichy system nagłośnienia do komunikatów na lotnisku.
9

/10

18/07/2016 18:13,  
Zalety: Szybka odprawa,łatwa dostępność do oferowanych usług
Wady: Mała powierzchnia poczekalni a co za tym idzie kilkunastominutowe oczekiwanie na zewnatrz po opuszczeniu bramek.ale widocznie wielkość samego portu na to nie pozwala
6

/10

28/02/2016 10:26,  
Zalety: Szybko sprawnie, od marca więcej lotu :)
Wady: Obsługa i przydałoby się połączenie z Krakowem
10

/10

23/01/2016 09:55,  
Zalety: Nieduży, ale przyjemny i prowadzony na dobrym poziomie port lotniczy. Dobra sieć połączeń do Norwegii i na Wyspy Brytyjskie. Połączenie kolejowe w kierunku na Szczecin i Kołobrzeg.
Wady: Tylko jedno połączenie krajowe- z Warszawą.
8

/10

10/07/2015 14:35,  
Zalety: Jak na tak małe lotnisko, wszystko w miarę OK
Wady: Brak połączenie do Monachium, ale to pewnie ze względu na opłaty lotniskowe tamże (za wysokie dla tanich)
8

/10

12/04/2015 20:51,  
Zalety: Brak
Wady: Tłok, spacery w deszczu po płycie lotniska, panowie i panie z security control chyba z innej epoki. Problem z dojazdem ze Szczecina, w zasadzie tylko taxi. Nigdy więcej, wybieram Berlin i busik za 49 PLN.
1

/10

18/09/2014 22:40,  
Grzegorz
Grzegorz
Zalety: Brak
Wady: Na tak małej powierzchni w ciągu godziny odprawia się dea samoloty ( liverpool i dublin). Zapradzam pomysłodawcę do odstania w tym ścisku pełnej godziny. Poganianie pasażerów, przetrzymywanie na płycie lotniska. Ciągłe opóźnienia. Jednym słowem b a ł a g a n organizacyjny. Od dzisiaj do Szczecina latam przez Berlin.
1

/10

12/07/2014 05:28,  

Jeśli reprezentujesz port lotniczy Goleniów i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie