×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Biuro TUIZalety: Przyzwoity hotel, miła obsługa, smaczne jedzenie.
Wady: Rezerwuję miejsce: 2 os., all inclusive, wylot z Krakowa, koszt: ok. 9000PLN. Na drugi dzień potwierdzam: dwa posiłki, wylot z Warszawy, 10 000 PLN. Lot linią ENTER Air, samolot Boeing 737 800. MASAKRA !!! Nadaje się to do obsługi tanich linii na terenie Europy, których czas lotu nie przekracza 3 - 4 godzin. Lot w każdą stronę trwał ok. 12 godzin (w tym 50 minut postoju na tankowanie bez wychodzenia z samolotu). Jest tak ciasno, że 3, normalnej tuszy, osoby nie mogą się równocześnie oprzeć bez odczuwalnego ścisku. Osoby wyższe nie wiedzą co zrobić z nogami. Na 190 pasażerów 3 toalety. Można założyć, że w trakcie 12-godzinnego lotu każdy zechce ze dwa razy skorzystać z toalety i zajmie mu to 3 minuty. Skutek jest taki, że przez prawie cały lot przejście między rzędami foteli zajmują stojące do WC kolejki – jedna w kierunku dzioba, druga w kierunku ogona – zajmując po ¼ długości przejścia w każdą stronę. Dla pasażerów siedzących w strefie tych kolejek to dodatkowa uciążliwość Przy fotelach brak jakichkolwiek "luksusów" w postaci gniazdek USB czy 230V. O multimediach, które we wszystkich cywilizowanych liniach są na takich dystansach „oczywistą oczywistością” można sobie tylko pomarzyć. Podobnie, jak o posiłkach, czy napojach. Na pokładzie samolotu ENTER wszystko, począwszy od wody do picia, a skończywszy na niezbyt apetycznych „ciabattach” jest płatne. Zresztą, zjedzenie regularnego posiłku w tej ciasnocie trudno sobie nawet wyobrazić. Dopuszczalna waga bagażu rejestrowanego to 16 kg. Drastycznie ogranicza to możliwość przywiezienia z tego egzotycznego kraju jakichś pamiątek. Również limit bagażu podręcznego, 5 kg, jest zwykłą kpiną, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że waga pustej walizki kabinowej przekracza 2 kg, a średni sprzęt fotograficzny i netbook 4 kg. TUI już dziękuję!
1

/10

22/01/2019 19:08,  
<>


(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');