×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub29/09/2017 03:38

Za co kocham latanie

Dla mnie latanie jest przeniesieniem się w inną rzeczywistość. W taką, w której mogę zapomnieć o codzienności, w której mogę uciec . Tak naprawdę to jest mój największy rak, który zakrada się w codzienne życie i cichaczem zabija moją motywacje i pasje do życia. Nie ma nic gorszego jak życie z dnia na dzień – albo jeszcze gorzej – żyć jak co dzień. Każdy nowy dzień powinien być wyzwaniem, każda nowo poznana osoba powinna być inspiracją, każda życiowa porażka powinna być lekcją. Do takich właśnie wniosków potrafię dojść w chmurach. Pomimo, że nie mam skrzydeł to mogę je sobie kupić i to czasem nawet za kilkanaście złotych! Wszystko z góry wygląda bardzo intrygująco, budzi we mnie energie, która motywuje mnie do podejmowania kolejnych kroków. Tak naprawdę większość moich znaczących w życiu decyzji przyszło mi do głowy podczas lotu.

10057 wyświetleń


<>

Komentarze


Bardzo trafnie rozwinąłeś tytuł wpisu. Podobnie jak i u Ciebie, większość ważnych przemyśleń czy decyzji zapada w chmurach. Odlatując gdzieś, zostawiam na lotnisku problemy, które po powrocie wydają się jakieś mniejsze, łatwiejsze do ugryzienia. A i na każdą nową podróż cieszę się jak dziecko. Ktoś kiedyś powiedział, że moje podróże poprzerywane są pracą, a nie na odwrót. I niech tak zostanie.
04/10/2017 20:44
Przejechałem służbowo juz z milion km, ale i tak najlepsza praca to taka, w której można dużo latać! :P

(PS - zapraszam na FlyDonkey.pl - stwórzmy razem miejsce z notatkami z podniebnych podróży)
02/11/2017 17:05
Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
<>


(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');