×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Biuro TUIZalety: Jedyna zaleta, to wybór długości dnia pobytu - można wybrać wakacje 15-dniowe.
Wady: Totalny brak szacunku do klienta. Loty za każdym razem były opóźnione, albo zmieniali samolot. Nieważne, że ktoś dopłacił za wyższą klasę - Twój problem. Na jednych z wakacji w hotelu nie mieli naszej rezerwacji. Kazali nam przyjść na drugi dzień (!) i przepraszam bardzo, ale gdzie mieliśmy spać pierwszej nocy??? Po dłuższej rozmowie dostaliśmy z łaski pokój w jak się okazało hotelu obok, a następnego dnia musieliśmy wykłócać się o pokój wyższej klasy, za który również dopłaciliśmy. Ponadto złożyliśmy reklamację, która kompletnie nie została przeczytana, bo dostaliśmy odpowiedź w ogóle nie na temat. Odpisaliśmy powtórną reklamację, jednak nie dostaliśmy już żadnej odpowiedzi. Każde wakacje z TUI są stresujące i ZAWSZE musi być coś nie tak. Żeby nie było - mam porównanie z kilkoma innymi biurami podróży, do których nie mam żadnych zastrzeżeń. TUI wybieram tylko wtedy, gdy muszę.
1

/10

05/02/2019 10:44,  
<>


(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');