Opinie

20/08/2013 15:16
10 Zalety: Trasa SXF-LIS-SXF. Udany serwis pokładowy, zapiekanka ziemniaczana z mięsem, grzybowy (?) pasztet, bułka, serek i ryż na mleku z cynamonem i solone krakersy. Wino, kawa, herbata, co kto woli. Na ekranach krótkie filmy, w tym Mr Bean. Komfortowe starty i lądowania. Wystarczająco wygodne A319 i A320. Podstawienie pod rękaw na obu lotniskach.

Wady: Trafiliśmy na identyczny posiłek na obu trasach :)
20/08/2013 14:58
4 Zalety: Spora liczba połączeń, prosty dojazd z Polski i do centrum Berlina. Przyjemna obsługa. Fajny (płatny) taras widokowy.

Wady: Koszmarna ciasnota i totalny nieład. Przechowalnia bagażu poza terminalem. Pasażerowie odprawiani w trzech różnych terminalach. Nie ma jednak takich wad, których nie można wytłumaczyć wiekiem terminala.
28/04/2012 12:32
9 Zalety: Ogromna ilość tras, prawdziwa alternatywa dla samochodu i pociągu. Atrakcyjne ceny dla studentów. Lecąc dwa razy zawsze obsługa była sympatyczna. Małe ATRy przyjemne pomimo paskudnego hałasu. Wyśnione połączenie Kraków - Bydgoszcz, z którego będę od października korzystał regularnie ok. 8 razy w miesiącu. Bajka.

Wady: Trudności z dodzwonieniem się do Call Center (1.5 h) i obawy o to, czy ten projekt nie upadnie z dnia na dzień.