Opinie

27/05/2014 18:55
1 Zalety: -

Wady: Rezerwacja WAW-ZRH dwukrotnie zmienina przez przewoznika, nie ma mozliwosci potwierdzenia badz anulowania zmiany bezposrednio z przeslanego linku, ostatecznie zostalismy pozbawieni mozliwosci wylotu w danym dniu mimo ze rezerwacja nie zostala anulowana, a miesjca na polaczenie zastepcze, ktore powinny w pierwszej kolejnosci przyslugiwac pasazerom z wazna rezerwacja zostaly sprzedane poza kolejnoscia
15/10/2011 23:45
8 Zalety: Lot WAW-DUB-WAW generalnie bez zarzutów,loty punktualne,przez rękaw w WAW i DUB,szybko i bez zarzutu.Przylot do WAW przed czasem.Znakomici piloci wyprowadzili samolot z dużych turbulencji podczas lądowania w DUB.

Wady: Ceny mogłyby być troszkę niższe
19/01/2008 02:14
10 Zalety: W miare nowa flota, profesjonalna załoga (nawet kapitan wita się z pasażerami), dobre połączenia, przystepne ceny, nawet jeśli lot był opóźniony nie miałem problemów z uzyskaniem informacji pod warunkiem ze dzwoniłem lub szedłem tam gdzie trzeba. Wiekszość lotów poopóźniana ze względów pogodowych, czy będziecie winić za to WizzAir? Latam od 3 lat tymi liniami i w porównaniu do innych nie mam ŻADNYCH powodów do zmiany na inne ! A ludziom piszącym brednie na temat opłat i opóźnień polecam się trochę ucywilizować a nie strugać paniczów i panienki bo latają samolotami!

Wady: Ponad 20 odbytych lotów - zero zastrzeżeń !
18/02/2007 16:02
5 Zalety: Drog Paulino Bak! A to mi właśnie chodziło, że część ludzi wytrzyma podróż w ciasnocie Ryanaira, ale część nie.

Wady: I ci drudzy nie są bynajmniej chowani na luksusach, bo oczekują li tylko minimalnego komfortu. :-)
31/01/2007 07:55
5 Zalety: Drogi Stewardzie Ek, mój imienniku! :-) Ryanair w Polsce nastawił się przede wszystkim na wożenie polskich gastarbaiterów (i przede wszystkim tych od najniżej opłacanych prac) na Wyspy Brytyjskie i z powrotem, więc stosownie do tego ustalone są taryfy, warunki w samolocie i traktowanie pasażerów.

Wady: Pozostali pasażerowie (np. turyści, czy ludzie pracujący poza przysłowiowym zmywakiem) niekoniecznie mogą być zadowoleni - dla jednego 2 h w ciasnym samolocie z niemiłą obsługą to przygoda a dla innych udręka. I akurat krytyka Ryanaira jest dla tych drugich, żeby mogli ocenić, czy lepiej zapłacić te kilkadziesiąt czy kilkaset PLN więcej za lepsze warunki czy jakoś wytrzymać te 2 h. A pomiędzy Ryanairem a "First Class" w Emirates lub Cathay jest jednak trochę stadiów pośrednich - taka mała dygresja. :-)
26/01/2007 20:58
5 Zalety: Do stewarda Ek: Norwegian też są low costem a Ryanairowi do nich daleko. :-)

Wady: Panie stewardzie może mniej obrażania oponentów a więcej merytoryki.
09/10/2006 21:56
5 Zalety: Super linia. Lot na trasie Berlin - Istanbul rewelacja. Godziny nocne w obie strony ale cena nieporownywalnie nizsze od innych tzw "tanich" linii lotniczych. Catering niedrogi.

Wady: BRAK
23/08/2006 09:47
5 Zalety: Bardzo dobrzy piloci

Wady: Słabiuteńki catering i skąd oni biorą te kosmiczne ceny, zawsze w porównaniu do innych min 200% przebitki.
16/08/2006 22:16
5 Zalety: Leciałem tą linią 08.08 z Berlina Schoenefeld do Rzymu. Samolot czyściutki, lot o czasie, przepiękne lądowanie. Stewardessy zawsze pomocne, uśmiechnięte. Na Schoenefeldzie easyJet ma swój mały terminal, odprawa szybka bez kolejek. W drodze powrotnej wystartowaliśmy z 40 minutowym opóźnieniem przez 2 pasażerki, które sie zgubiły na lotnisku a ich bagaże zostały zapakowane na pokład. Kiedy znaleźli i zaczeli wyładowywać ich bagaże pasażerki sie znalazły. Kapitan cały czas informował nas dlaczego czekamy i dlaczego mamy opóźnienie. Bardzo profensjonalne podejście do pasażerów. Poza tym jest najtańszą linią którą do tej pory latałem. Jestem bardzo zadowolony z tej linii lotniczej.

Wady: Nie znalazłem
26/06/2006 09:38
5 Zalety: To jest prawdziwa TANIA linia lotnicza. Kupuje bilet w dwie strony z Berlina do Rzymu i place 75EUR, a nie jak w Centralwings 150EUR,Wizzair 200EUR lub Norwegian 257EUR. Samoloty maja nowe, stewardessy usmiechniete. Dobra tania linia lotnicza

Wady: Jak w każdej