×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Biuro ItakaZalety: Były. Kiedyś.
Wady: Produkt sprzedawany teraz przypomina wędlinę z marketu. Niby kolorek jest, niby szynka, niby w dobrej cenie... tylko jakoś połknąć trudno. Ale do rzeczy. Właśnie wróciliśmy z "cudownych" wakacji w komfortowym apartamencie Caleta Dorada na Fuercie. Organizacja wycieczki przez profesjonalne biuro dała sie zauważyć już po odebraniu bagaży. W hali przylotów dwie panie niespiesznie wydawały vouchery, a 150 osób czekało w olbrzymiej kolejce. Potem niespodzianka - przed halą brak autokarów ( bo akurat trzy samoloty przyleciały). Po godzince nareszcie transfer. Dostajemy swój komfortowy apartament. Już od drzwi czuć stęchliznę. Okazuje się, żr komfort to gnijące szafki, brud wszędzie. W łazience stada mrówek, zgniłe futryny, poplamione drzwi. Pilot do telewizora nie działa, ale i tak okazało się, że itaka zapomniała wspomnieć o opłacie za telewizję - drobne 4,5 euro dziennie. Zażądaliśmy zmiany hotelu, sugetijąc, że jesteśmy skłonni dopłacić. Oczywiście nas zlano. Nie będzie klient od nas żądał Bóg wie czego. Reklamacji składać nie będziemy. Po prostu nie skorzystamy więcej z usług tego biura. A odszkodowamie niech sobie w butki wsadzą. Będą z góry lepiej widzieć. Może zobaczą, co wciskają ludziom...
3

/10

20/02/2015 00:13,  
Linie Small Planet AirlinesZalety: Samoloty na obu rejsach wyglądające na ładnie utrzymane. Bardzo miły personel pokładowy. Przystępne ceny cateringu.
Wady: Porażka jeśli chodzi o punktualność. WAW - Hurgada 29.08.14 - opóźnienie 4 h, podobno z powodu pękniętej opony. Powrót 5.09.14 opóźnienie 5 h podobno opóźnił się poprzedni lot & znowu problemy z oponą (ryk śmiechu na pokładzie:-D).
5

/10

07/09/2014 16:47,  
<>