Brak lotów

Opinie

15/01/2016 13:44
1 Zalety: Jak na charter dobry catering, w miarę smacznie i tanio. Miła obsługa, spokojny lot, wszystko w terminie. Samolot a lecieliśmy z Gran Canarii 12.01.2016 r. najstarszym we flocie small planet AirBusem bo 19-sto letnim, ale czyściutki, wiadomo jak się chce latać tanio to nie ma co wymagać warunków jak w business klasie w Dreamlinerze!!!

Wady: Linie kategorycznie dyskwalifikuje kapitan i jego pierwszy oficer!!! Jeden z nich wychodzi sobie z kabiny na półgodzinną pogawedkę ze znajomymi a na jego miejsce nikt nie wchodzi do środka. Czteroosobowa obsługa w tym czasie prowadzi sprzedaż ze sky baru. Następnie jeden z pilotów wraca do kabiny a wychodzi drugi i sytuacja się powtarza, nikogo na zastępstwo. Czy pilotów small planet nie obowiązują procedury a może nikt w tej firmie nie słyszał o zabójcy z Germanwings??? Zero profesjonalizmu i dlatego ocena najniżdsza z możliwych!!!
12/01/2012 22:10
7 Zalety: WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW. NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM USPOKOIĆ PASAŻERÓW LINI ENTER AIR. PROSZĘ SIĘ NIE DENERWOWAĆ NEGATYWNYMI WPISAMI NA TEMAT PRZEWOŹNIKA. OCZYWIŚCIE NIE SĄ TO LINIE MARZEŃ, ALE NIE MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ CUDÓW JEŚLI LECI SIĘ CZARTEREM NA WCZASY. WŁAŚNIE PRZEBYWAM NA TENERYFIE, WYLĄDOWAŁEM 07.01.2012 R. WYLOT Z OKĘCIA PUNKTUALNY, LĄDOWNIE NA TENERYFIE O CZASIE, SAMOLOT BEZ PROBLEMÓW, OBSŁUGA MIŁA. CO DO SPRZĘTU TO BENEK 737-800 MA JUŻ SWOJE LATA, ALE SPRAWNY I W MIARĘ CZYSTY. OSOBIŚCIE NIE ZAUWAŻYŁEM KLEJONYCH SIEDZEŃ TAŚMĄ ITP. RZECZY WPISYWANYCH PRZEZ PRZEDMÓWCÓW. CATERING PŁATNY, NICZEGO NIE ZABRAKŁO. CZYTAJĄC NIEKTÓRE OPINIE NASUWA SIĘ PYTANIE DLACZEGO TURYŚCI WYKUPUJĄ WCZASY W BIURACH PODRÓŻY A NIE LATAJĄ INDYWIDUALNIE. PRZECIEŻ MOŻNA WYKUPIĆ BILET LOTNICZY W „PORZĄDNYCH” LINIACH, NA MIEJSCU NIE TRZEBA DO HOTELU JECHAĆ AUTOKAREM Z RESZTĄ „BYDŁA” TYLKO LUKSUSOWĄ TAKSÓWKĄ Z PRZEMIŁYM SZOFEREM. W HOTELU WYKUPIĆ SOBIE POKÓJ PO STAWKACH DLA KLIENTA Z ULICY I SPRAWA ZAŁATWIONA. TYLKO CZY SIĘ TO OPŁACA? DENERWUJĄCE SĄ OPINIE LUDZI KTÓRZY WYMAGAJĄ CUDÓW ZA BARDZO MAŁE PIENIĄDZE. ROZUMIEM, ŻE ZBIERAJĄC NA WYJAZD ŚRODKI PRZEZ CAŁY ROK CHCIAŁOBY SIĘ JAK NAJLEPIEJ ALE TRZEBA MIERZYĆ SIŁY NA ZAMIARY. NIEKTÓRYM JAK WIDAĆ LOS POSKĄPIŁ TYTUŁU HRABIOWSKIEGO, PIENIĘDZY A CO GORSZA ROZUMU!!!. REASUMUJĄC, USŁUGA LINI ENTER AIR ADEKWATNA DO CENY. LUKSUSÓW NIE MA, TRAGEDII TEŻ NIE. OT ŚREDNIEJ KLASY PRZEWOŹNIK ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE.

Wady: .