Brak lotów

Opinie

22/08/2014 12:29
9 Zalety: CHQ-WMI 18.08 - lot punktualny, samolot już ciut zmęczony ale w miarę czysty wewnątrz i na zewnątrz, szybko rozwiązany problem niemożności odprawienia online 16-latka co w międzyczasie z dziecka stał się "dorosłym". 119 PLN za taksówkę z WMI na Bielany do przyjęcia choć to pewnie zasługa bardziej WMI niż linii

Wady: niezbyt tanio jak na tanią linię przy rezerwacji 4 mieś wcześniej choć rozumiem że sezonowa destynacja turystyczna, system rezerwacji zagmatwany jak chiński ogon, ciut za niski limit bagażu głównego, sponiewierana walizka choć to już raczej problem handlingu w Chanii niż samej linii. Ogółem za tą kasę mogliby się bardziej postarać ale żle nie jest i na pewno bedę korzystał w przyszłości.
21/08/2014 17:59
9 Zalety: Nówka samolot HA-LYA (ten co latał nisko nad Dunajem w Budapeszcie). Tanie bilety. Kanapka i napój na pocieszenie.

Wady: Opóźnienie 5 godzin (!) na linii Warszawa-Heraklion 02.08 ponoć z przyczyn pogodowych. Nowe siedzenia się nie rozkładają co w przypadku lotów nocnych jest trochę słabe.