Opinie

12/04/2007 16:57
5 Zalety: -

Wady: Niezbyt ciekawa godzina odlotu z Dublina do Łodzi we wtorki (06:10). No ale skoro nie ma innego wyjścia...
12/04/2007 14:33
5 Zalety: Droga Halino. Ubezpieczenie przy kupnie biletu nie jest wcale konieczne, ja osobiscie nie wykupuje go wogole. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. uszkodzenia bagazu, jednak to sie zdarza w Ryanair bardzo zadko. Jednak decyzja jest tylko i wylacznie twoja.

Wady: -
09/02/2007 09:32
5 Zalety: Na pierwszym miejscu stawiam na cenę. Zdecydowanie najtańsza linia jeśli chodzi o loty do Dublina. Piszecie o chamskiej obsludze. Wiecie co, powiem wam cos. Odkad pamietam latam tymi liniami i nigdy mnie nie zawiedli (do tej pory). Szybko, sprawnie i na czas. A na obsługe wcale uwagi nie zwracam, a jeśli już z nimi rozmawiam to nie powiedziałabym że są chamscy. Przynajmniej ja nie spotkałam się z takimi osobami. Jak dla mnie LOW COST nr 1! :-)

Wady: Fakt, trzeba przyznać, że za dużo miejsca w samolocie to nie mają ale za takie pieniądze chyba można zaryzykować podróż tymi liniami. Przecież to da się wytrzymać, no chyba że ktoś był wychowywany w samych luksusach i zawsze podstawiali mu pod nos samiutki najlepsze rzeczy. Więc ja jestem innego zdania na ten temat. Pozdrawiam!
12/01/2007 21:38
5 Zalety: Trzeba przyznać że samoloty mają nienajgorsze pod względem wygody.

Wady: Po przylocie do Katowic okazało się że mój bagaż "gdzieś" zaginął! Zresztą nie tylko mój bo pozostałych dziesięciu pasażerów rówież. Na szczęście dotarł cały na drugi dzień, na koszt linii. Po drugie: niedawno moja znajoma również przylatywała do Katowic i okazało się że jej bagaż został pozbawiony kółek. Ludzie, powiedzcie mi co oni wszyscy w obsłudze naziemnej wyprawiają z bagażami pasażerów?! Do jest niedorzeczne. Wielki minus! Nie polecam tych linii.
12/01/2007 21:28
5 Zalety: Uważam że to jedna z lepszych linii, którymi podróżowałam do Dublina. Lot szybki, spokojny i sprawny. Samoloty bardzo wygodne i zadbane. Byłam mile zaskoczona gdy w głośnikach kabiny rozległ się sympatyczny głos pani Pilot :-)

Wady: Trochę niezorganizowania na lotnisku w DUB. Start opóźniony o pół godziny i wcale nie przez pogodę, prawdę mówiąc sama nie wiem. Gramolili się troszkę, ale można im to wybaczyć. Może to nie aż taki duży minus ale zawsze minus.
19/04/2006 20:15
5 Zalety: Nie mogę narzekać. Lot był szybki, sprawny i bez problemów. Samoloty super i wygodne.

Wady: Zbyt wysokie ceny i zdecydowanie za mało promocji.