Brak lotów

Opinie

31/07/2015 18:09
5 Zalety: Tym razem jestem mile "rozczarowana" Enterem. Miałam bardzo złe doświadczenia parę lat temu. Obecnie lot na Sardynię planowo, b małe opóźnienie, lepszy samolot. Zauważyłam szafkę lekko odpadającą ale generalnie samolot ok i jakby ciut większy.

Wady: Niestety racja jest że załoga nie jest b przyjazna. Wyjątkiem jest steward p Michał młodziutki pracownik ale b miły, uśmiechnięty i robiący przyjemne wrażenie.
26/08/2012 09:10
6 Zalety: Doleciałam:) obiektywnie nie było źle, ale może dlatego że koniec sezonu. Są jednak ale..

Wady: Podróż do Barcelony. W drodze tam 3godziny opóźnienia. W drodze do Polski niecała godzina. Nieprawda że samolot się trząsł, warczał czy "rozlatywał" Tu nie zgadzam się z moimi przedmówcami, szczególnie że miałam tę starą wersję boeinga 373-400. Natomiast samolot mały, ciasny ale to wina tamtych lat. Takie produkowano. Fotel hm..uszkodzony..opierając się o niego leciało się w tył. Personel nie bardzo profesjonalny. Młode panienki głównie dobrze się bawiące, aczkolwiek w drodze powrotnej pierwsza załoga ok. Kapitanowie chyba ok chociaż dość nerwowe starty i nieprzyjemne lądowania, bardzo uderzał w taflę a już wiele razy latał z takimi pilotami którzy sadzali samoloty jak na wacie. Może tak się to odczuwał bo stary samolot. Fakt, w drodze powrotnej siadło na 5 min zasilanie w trakcie między lądowania już na ziemi. Moje zdanie jest takie ,ze oni nabrali zamówień jak baran na rogi i nie dają rady. Nie wiem czy te wszystkie opisane usterki przez przedmówców i info które uzyskali są wiarygodne, ja nie zgadzam się że samolot trzeszczy czy wydaje dziwne odgłosy. Całkiem normalnie. Natomiast na bank latają z strasznymi opóźnieniami, sądzę że te linie mają kadrę która nie może pracować w "lepszych" liniach z różnych powodów. Robią co mogą aby dobrze byłóo ale to nie wina pilota czy obsługi że Enter air ma stare samoloty a zarządu. Takie zakupili. Na zakończenie dodam że nie było źle, miałam lepsze starty i lądowania, wygodniejsze samoloty i mniejsze opóźnienia. Jak będę mieć wybór linii raczej wybiorę konkurencję.