Brak lotów

Opinie

28/03/2019 10:44
1 Zalety: Położenie blisko A4.

Wady: To lotnisko to jedna wielka katastrofa. Beznadziejnie długa kontrola bezpieczeństwa, ciasnota, brak oświetlenia, brak wystarczającej ilości toalet. Mało miesca w gejtach - zdarzyło mi się ostatnio tłoczyć na schodach prowadzących z gejtu do autobusu, bo jakiś idiota rozpoczął boarding mimo, że nie było jeszcze samolotu. Cały czas potrzebny na kołowanie na stanowisko, wysiadanie pasażerów, ogarnięcie pokładu stałem na schodach. A mój gejt był już przydzielony kolejnemu rejsowi.
07/12/2017 14:14
1 Zalety: Miła obsługa checkinu LH w dniu 06.12.2017

Wady: * totalna ciasnota zarówno w sklepach jak i w gejtach, * brudne toalety, * chaos na płycie - brak rękawów, pielgrzymki pasażerów FR pomiędzy innymi samolotami i autobusami wiozącymi pasażerów normalnych linii lotniczych, * upierdliwe nagłośnienie, ból głowy po 20 minutach oczekiwania w gejcie, * brak oznakowania poziomów w windzie - po odstawieniu samochodu z wypożyczalni na poziomie 5 trzeba po omacku znaleźć poziom z kładką na poziomie 2, bo tam są biura wypożyczalni. Odloty na 1. Chore i nieintuicyjne, * sprawia wrażenie lotniska w krajach trzeciego świata, gdzie wszystko działa od przypadku do przypadku, koszmarne i nieprzyjazne.
30/09/2015 19:33
9 Zalety: Bardzo przystępne ceny, punktualność, młoda flota. Wbrew temu co pisze poprzedniczka odprawa online jest dostępna 23 h przed odlotem na stronie internetowej, przy wykorzystaniu linku z maila lub bardzo prostej aplikacji. Odprawa w check-inie na lotnisku jest mimo tych udogodnień darmowa. W wielu aspektach linia przypomina przewoźnika tradycyjnego, a nie niskokosztowego.

Wady: Wi-fi jeszcze nie we wszystkich samolotach.