Brak lotów

Opinie

29/05/2011 02:26
10 Zalety: Zdecydowanie najlepsza jakościowo linia lotnicza na świecie. Nie ma opóźnień, obsługa jest bardzo miła, samolot był wygodny i prawie klinicznie czysty. Przyjemny wystrój samolotu, bardzo dobry catering i multimedia. Nie znoszę latać ale lot z Singapore to czysta przyjemność. 20/10.

Wady: Nie ma.
29/05/2011 02:11
5 Zalety: Lot z Chicago do Tampy bez problemów i opóźnień. Samolot nowy i czysty - przy każdym siedzeniu telefon (naturalnie płatny). Personel uprzejmy, ale nie radzę zaleźć za skórę bo wrażliwy na uwagi. Poczekają jeśli wiedzą, że pasażer na pewno dojedzie. I bardzo duża siatka połączeń - krajowych i międzynarodowych. Ceny do przełknięcia.

Wady: Strasznie pomiatają bagażami. Raz odwołali mi lot, ale załatwili hotel i przebukowali bilet. Podobno lata do Polski, ale zdecydowanie wtedy wybrałabym LOT.
29/05/2011 01:54
9 Zalety: Bardzo przyjemna linia. Ogólnie wszystkie tureckie linie lotnicze reprezentują wysoki poziom. Punktualni. Miła, kulturalna, pomocna obsługa. Ceny na średnim poziomie. Samoloty nowe i wygodne. Posiłek to zwykle coś z tureckiej kuchni - więc jednym smakuje drugim nie. Alkohol na pokładzie dowoli. I bardzo rozbudowana siatka połączeń - latają praktycznie wszędzie.

Wady: Właściwie nie mam się do czego doczepić. Nie osiągnęły jednak poziomu Sky Airlines (głównie cenowo), a jakościowo trochę im brakuje do linii singapurskich czy saudyjskich.
29/05/2011 01:40
10 Zalety: Jeden z najlepszych czarterów. Życzliwy personel. Świetni piloci. I ceny za bilet z Niemiec do Turcji - 40 euro. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem tureckich linii lotnicznych.

Wady: Nie ma. Sun Express jest równie dobrą linią czarterową, ale cen Sky Airlines nic nie pobije.
29/05/2011 01:33
9 Zalety: Naprawdę niezły czarter. Świetna obsługa - niczego nie odmówi, chętnie pomoże czy przyniesie. Flota prawie całkowicie nowa.

Wady: Raz (na 4 loty) zdarzyło się godzinne opóźnienie.
27/05/2011 01:27
4 Zalety: Lotnisko robi wrażenie - i to tyle. Duże i przestronne.

Wady: Nadgorliwi celnicy, którym się wydaje, że wpuszczają ludzi do USA z łaski. Bardzo długie oczekiwanie na bagaż. Żałosne wręcz duty free - o ile dwa stoiska z perfumami i jedzeniem można nazwać duty free. Długie kolejki do odprawy paszportowej - właściwie długie kolejki są do wszystkiego. Szczegółowe prześwietlanie. Lotnisko kiepsko oznakowane i terminale są daleko od siebie. Terminal krajowy to też nic specjalnego.
27/05/2011 01:15
6 Zalety: Przyjemne lotnisko - duże terminale i dobrze oznakowane. Walizki można się pozbyć już na 23 godziny przed lotem! Dużo miejsc do siedzenia. Darmowy internet. Całkiem niezły wybór w duty free.

Wady: Szczegółowe, wręcz drobiazgowe kontrole. Zdejmowanie butów, wyciąganie laptopa - nawet przesiadając się z jednego samolotu na drugi. Im się chyba wydaje, że chyba skonstruowałam bombę w czasie lotu i próbuje ją przemycić w butach. Nie ma nadzwyczajnej sieci połączeń - a już zupełnie cienko jeśli chodzi o kraje arabskie. Wysokie ceny w sklepikach, ale restauracje po prostu biją na łeb! Lotnisko mogłoby być czystsze (a szczególnie toalety) - tych też jest za mało. Słaba angielszczyzna i ogólnie panie nie powiadamiają o opóźnieniu lotów - trzeba samemu sobie przeczytać. Zarozumiała obsługa lotniska, która nie zna miejsca gdzie pracuje - po odprawie celnej, na duty free zaczepił mnie pan, który dostał się tam przez pomyłkę i chciał wyjść - obsługa nie mówiła po angielsku i nie miała pojęcia jak ten pan mógł opuścić duty free. A chyba najprościej - przez celników.
27/05/2011 00:47
10 Zalety: Duże, naprawdę fajne lotnisko. Świetnie oznakowane. Zarówno terminal 1 jak i 2 przewyższają standardem poszczególne europejskie lotniska. Czyste, przestronne, dużo punktów w strefie wolnocłowej (2 godziny to za mało!). Miła obsługa. Nie ma nadzwyczajnej kontroli celnej - nie wyjmuje nawet laptopa. Wiza szybko zdobyta - zależy od godziny przylotu. Celnicy nienadgorliwi - nie pytają po co, na co i na ile.

Wady: Wysokie ceny na lotnisku (standardowo). Czasami wolne check-in (szczególnie jak się leci z Niemcami).
26/05/2011 12:05
3 Zalety: Malutkie lotnisko, z czego terminal C chyba nie używany, B używany przez Easy Jet a D przez Air Berlin. Terminal A na pozostałe loty.

Wady: Ciasne terminale bez miejsc do siedzenia (jedynie można znaleźć na terminalu B) i to tez niewiele. Na terminal A trzeba się wciągać z walizą. Znowu nie ma gdzie usiąść. Nie można oddać walizki na szybciej niż 2 godziny przed odlotem (dla przykładu: Warszawa - 23 godziny przed lotem) więc trzeba wszędzie z nią chodzić. Internet na lotnisku płatny (!). Lotnisko źle oznaczone i trudno znaleźć toalety po odprawie. Gate'y są porozrzucane - tu jedno a tu drugie, nic nie pokolei. Check-in często opóźnione bo akurat odprawiają jeszcze lot sprzed paru godzin, który był opóźniony. Lotnisko źle zorganizowane. Zdecydowanie gorsze niż Tegel.

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy