Opinie

18/01/2016 12:21
7 Zalety: W ostatni weekend miałem przyjemność gościć na lotnisku w Krakowie. ponieważ ostatnia moja wizyta miała miejsce jeszcze na starym terminalu więc byłem bardzo ciekawy jakie wrażenie zrobi nowy budynek. No i... jak dla mnie, gigantyczne rozczarowanie. Wiem, że jeszcze nieskończony, tak na oko 1/3 hali odlotów nie uruchomiona, ale to co zastałem... hala odlotów jest dla mnie po prostu brzydka , bezosobowa, szara, po prostu totalnie nijaka. I jeszcze te boxy przy gejtach. Kto teraz tak buduje ??? Złego słowa nie powiem o ergonomii i praktyczności - poza tymi nieszczęsnymi boxami które powodują że wielki budynek na zewnątrz zrobił się klaustrofobicznie mały w środku. Jak dla mnie szkoda straconej szansy zbudowania czegoś naprawdę fajnego - WRO i GDN daleko z przodu.

Wady: mam nadzieję że po skończonej budowie efekt mimo wszystko będzie lepszy.
12/01/2015 14:11
6 Zalety: Dobrze zaopatrzony serwis pokładowy ( płatny ). I na tym tyle.

Wady: Ciasno, kuriozalne położenie nawiewów i oswietlenia w stosunku do foteli - widać nie zmienili tego przy przebudowie wnetrza.
22/08/2012 11:05
10 Zalety: Izabela L: to musi byc prowokacja :) bo coś tak głupiego dawno nie słyszałem . Notabene do Wizzaira z nieważnym dowodem też nie wpuszczą. Pani Izabela myslała może wystarczy jej karta członkowska do solarium :))

Wady: brak
12/06/2012 08:41
9 Zalety: Lot GDN-MUC-IST i z powrotem. Arbuz 321 z MUC do IST z nowymi fotelami w ekonomiku Lufthansy to klasa sama dla siebie. Przy check-in w IST w ramach rekompensaty za ostatni rząd do MUC miejsca przy awaryjnym w kolejnym locie. Miło

Wady: brak