Opinie

26/01/2015 15:49
3 Zalety: Personel pokładowy dostępny i pomocny, jak to w arabskich liniach. Dobry, nowy system IFE. Miły, całkiem gruby koc polarowy na pokładzie.

Wady: Opóźnienia. Ich główny hub (AUH) ma notoryczne, regularne problemy z zatorami spowodowanymi mgłą. Wystarczy poszukać na sieci "Abu Dhabi fog delays". Transfer desk w AUH słaby, dwóch pracowników, lecz jeden potrafi tylko wydawać wózki dla dzieci. Załatwienie nowych rezerwacji tam to droga przez mękę, obok mnie stał facet, który od dwóch dni czekał na kartę pokładową na lot Etihad do Lagos, przy mnie spuścili faceta na drzewo kolejny raz i kazali mu przyjść następnego dnia. Mój bagaż oczywiście zagubiony, doleciał innym lotem. Jedzenie było paskudne, smakujące jakąś chemią. Ogólnie Etihad to słabizna, zwłaszcza w porównaniu do Qatar czy Emirates, a hub w AUH dużo gorszy niż DOH czy DXB.
27/02/2013 11:17
8 Zalety: Leciałem MH 2 razy na krótkich trasach, raz w starym B734, raz w nowym B738. Za każdym razem dużo miejsca na nogi (więcej niż w Air Asia), czysto, pełen posiłek. W KL bardzo wygodna możliwość odprawy i nadania bagażu od samego rana na dworcu kolejowym KL Sentral, kod IATA XKL.

Wady: Lot z innej bramki niż wydrukowane na karcie. Przy niewłaściwej bramce ekrany wyświetlały błąd windowsa.