×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Linie LufthansaZalety: w przypadku nieregularności brak
Wady: Lufa spuszcza pasażerów na drzewo przy okazji strajku. Dwie znajome dziewczyny miały wracać 22.04 z Pekinu do PL, Lufa przysłała maila, że rejsy odwołane, żeby kontaktować się z polską infolinią, która oczywiście w niedziele nie działa (próbowaliśmy się dodzwonić z PL, bo im się wyczerpaly stany konta w telefonach). Nikt z Lufy na check-in w Pekinie się nimi nie zainteresował (mimo, że pojechały na lotnisko dzień wczesniej w związku z otrzymanym mailem o odwołaniu rejsu). Gdyby nie osobiste zaangażowanie rezydenta LOTu w Pekinie, to by tam pewnie następne 3 dni siedziały (na swój koszt, bo Lufa hotelu nie dała). Lufa nie chciała ich przebookować na LOT. Jak już doleciały do WAW (dzięki pomocy ze strony wspomnianego rezydenta LOTu) to Lufa robiła wstręty aby z Warszawy do Katowic mogły dolecieć (bilety Lufy były wystawione do KTW). Tutaj znów pracownik LOTu (koordynator) w WAW przyszedł z pomocą, choć na początku nie było łatwo, bo panie w transfer center były bezradne. Ale do celu udało się dotrzeć tylko dzięki LOTowi :
1

/10

22/04/2013 20:27,  
Linie OLT ExpressZalety: Dzisiaj znów byli super. Trasa RZE-KTW. Co ciekawe miałem lecieć LOTem do Warszawy, ale LOT odwołał rejs z uwagi na mgłę (ponoć na mgłę). Ta sama mgła nie przeszkadzała OLT-owi latać na trasie Rzeszów-Warszawa, Rzeszów-Katowice. Bilet na OLT kupowałem 10 minut przed planowanym odlotem, stojąc przy zamknietym już check-in. Jak miałem już numer biletu, to pan wypisał mi karte pokładową długopisem i pobiegłem do samolotu, bo kapitan czekał tylko na mnie. Ponadto mają super catering, o czym pisałem już wczesniej
Wady: nie ma, nawet nie zwróciłem uwagi na lampkę WC, o czym było wczesniej
10

/10

17/11/2011 14:13,  
<>