Opinie

20/01/2022 18:17
9 Zalety: Pierwszy lot Emirates odbyłem w 2008r i nadal jestem pod wrażeniem jakości usług, która stała się dla mnie pewnym wyznacznikiem. Jakość usług na pokładzie, warunki podróży są bardzo dobre (posiłki, system rozrywki, jakość foteli). Odbyłem 40 lotów zawsze żałowałem, że to już koniec lotu. Pewnie w części dlatego, że po prostu lubię podróże. Plusem programu lojalnościowego jest dodanie wersji "Family" umożliwiającej otrzymywanie mil na jedno wspólne konto (co ułatwia ich wydawanie).

Wady: Program lojalnościowy Skywards nie jest tuż samym co kiedyś. Regularnie jest pogarszany - stając się coraz mniej korzystanym dla pasażera. Przez lata zmodyfikowano także strukturę biletową, dodając taryfy type Special, Saver, Flex, Flex Plus. Kiedyś byłą tylko jedna. Nawet mając najtańszy bilet otrzymywało się pełną liczbę mil. Nagrody za mile były (dużo!) tańsze. Aktualnie program Skywards zdecydowanie nie jest dobrym programem lojalnościowym.
12/06/2012 10:38
8 Zalety: lot Katowice - Poznań, niska cena, punktualnie, symboliczny poczęstunek, pusty samolot

Wady: pusty samolot - nie wiadomo jak długo przetrwa połączenie.
06/09/2011 13:00
4 Zalety: prawie bez kolejek

Wady: niesamowita drożyzna w sklepikach i barach (porównując także z innymi lotniskami)
23/08/2010 21:09
10 Zalety: biznes w A380 to jeden z najwygodniejszych sposobów podróżowania. Posiłki ładnie podane na porcelanie, smakowo bardzo dobre - tak samo jak w klasie ekonomicznej - co dobrze świadczy o niej. Wygodne fotele-łóżka i duże skrytki pod oknem.

Wady: pozostawiają niedosyt - chciałoby się lecieć jeszcze duzo dłużej i dalej...
14/04/2009 11:28
9 Zalety: obry system rezerwacji, miła obsługa:) dobre ceny (nawet powiedziałbym: Iza: nie Dubai - Warszawa tylko Dubaj - Kraków lepiej :)

Wady: nie najlepszy system wyboru miejsca on-line (nie widac dokladnie zarysu korytarzy, nie wiadomo które miejsce jest przy oknie a ktore przy scianie:)
08/09/2008 22:20
10 Zalety: Nowe samoloty, system multimedialny, posiłki(jakość), obsługa, mozliwośc wyboru miejsca przy zakupie i utrzymywanie go nawet jesli zgłasza sie na check-in w ostatniej chwili:), dużo lotów do Dubaju, zwłaszcza z Londynu

Wady: pewnie jakies są ale w ciagu 5 lotów, łącznie ok 40h w samolocie, nie zauważyłem.
03/11/2006 10:25
5 Zalety: Ładne samoloty, miła obsługa (w tym częste , choć nie zawsze, komentarze kapitana odnośnie trasy i warunków lotu), bardzo dużo połączeń, gdy odwołano z powodu małego wypadku przyloty i odloty z Luton , pasażerów przewieziono na inne lotnisko i nie pozostawiono samych sobie (choć całość zajęła dużo czasu, jednak i tak było dużo lepiej niż w innych liniach np EasyJet). Bezpłatny dojazd na lotnisko w Doncaster (choć pewnie załatwił to samorząd aby przyciągnąć linie lotnicze) więcej miejsca w samolotach niz np. w Ryanair

Wady: wysokie opłaty dodatkowe(dopłata paliwowa itp)