×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub16/09/2017 13:05

Dziewiczy wpis ...

Cześć
Znalazłam się tutaj przypadkiem, przeglądając różne strony na temat tego co można zwiedzić będąć krótki okres w Singapurze. Postanowiłam rozpocząć swoją działalność na stronie, ponieważ ostatnimi czasy dość często zdarza mi się podróżować wraz z drugą połówką (która mnie tą pasją ‘zaraziła’ :)).
 
A więc tak, postanowiliśmy zrobić sobie wakacje Listopadzie, a tym roku to już któreś z rzędu.
Tym razem na prawie cały miesiąc. Ruszamy z Katowic a lecimy do Warszawy (ceny tańsze niż Intercity), następnie lecimy do Londynu – Heathrow, a stamtąd do Singapuru  (Changi Aiport). Tu spędzamy noc oraz cały dzień i kolejny lot do samego Sydney.
 
To właśnie Australia jest na naszym celowniku. Spędzimy tu 20dni po czym powrót będzie wyglądał tak samo.
 
Loty zawsze rezerwujemy na ‘’własną rękę’’ nie od dziś wiadomo, że wychodzi dużo taniej. Co do noclegu to w Singapurze znaleźliśmy hotele na bookingu, natomiast w Sydney nocleg mamy zapewniony przez szwagierkę:)
 
Jestem bardzo podekscytowana tą wyprawą, może znajdzie się ktoś kto poleci ciekawe miejsca do zwiedzenia w ciągu 2 dni w Singapurze i miejsca ‘MUST SEE’ w Sydney lub okolicach?

Będę bardzo wdzięczna!7667 wyświetleń


Komentarze


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');