Brak lotów

Opinie

07/10/2016 23:57
7 Zalety: Bardzo dobry lot biznesowy. Darmowy upgrade do biznes, Sympatyczna obsługa, lot na czas, spokój i harmonia. Powrót tak samo dobry w eco i znowu świetna obsługa i cisza i spokój. 4 razy ten przewoźnik bez zastrzeżeń.

Wady: Lotnisko CDG ! Wielkie betonowe miasto (kołuje 20 min) ! Terminal na loty do WAW i inne Europejskie miasta jest bardzo nudny bez żadnych udogodnień ostatnim razem nawet nic do picia nie mogłem w ruchu znaleźć. Zero knajp, pod rzędne jadło itd.. uff. Po odprawie chcesz jak najszybciej odlecieć !
07/10/2016 23:00
2 Zalety: Piloci ! Gładkość lotu i zero turbulencji przez tyle lat przynajmniej dla mnie ! Bezpośrednie połączenia z Polski. Mile wspominam wszystkie loty np. Dam-Bey-Waw przed świętami z międzylądowaniem w Beirucie w celu zabrania naszych Chłopaków (kontyngent ONZ) na święta do domu.

Wady: Trudna sytuacja linii, spadek jakości serwisu, mała i niekonkurencyjna flota. Niestety po starcie obsługa biegnie z komunikatem o płatnym serwisie i z nim wyjeżdża stwarzając atmosferę, że już nic się nie otrzyma (Nigdy mi na tym nie zależało bo zawsze pokładowe żarcie jest paskudne ale jak by chociaż świeżego rogala podali i jakiś sok !). Potem dopiero podaje szklankę wody i prince polo (lol) Ostatni lot LHR-WAW z fatalną obsługą. Jestem osobą kulturalną i cichą, miałem ze sobą małą walizkę w luku i gazetę oraz butelkę wody w ręku (siedziałem na wykupionym miejscu przy wyjściu ewakuacyjnym). Podczas lotu niestety byłem zmuszony aby skorzystać z toalety zwyczajnie z nadmiaru wypitej wody w tym dniu. Chcąc nie chcąc zerkałem na zajętą łazienkę na tyle którą ktoś okupował od 15 min więc w końcu zdecydowałem się pójść na przód. Okazało się, że ona też jest w tym momencie zajęta a po minucie panie z obsługi nadjechały wracając z wózkiem i mało kulturalnie (Noo, yyyh Proszę Pana proszę przejść do tyłu - bo się zmieścić nie mogła, z takim wyrazem twarzy jakby mnie miała zaraz udusić). No i głupi ja udałem się na tył bo co mi tu uwagę zwracać jak mnie jeszcze może potem skują w kajdany na lotnisku. Dziękuję więc LOT za szkolenie i utrzymywanie tak ordynarnej obsługi i popsucie mi 30 letniej opinii o waszych liniach od dziecka. Szkoda mi 100 letniej tradycji, wspaniałych Pilotów którzy męczą się u was i całego tego syfu. Pozdrawiam.