Brak lotów

Opinie

06/04/2015 00:25
1 Zalety: przy linii lotniczej LOT ta opcja nie powinna istnieć

Wady: Żenada i wstyd! Na 3 godzinnym locie do Istanbułu nie ma NIC DO JEDZENIA i w zasadzie nic do picia, ale cena jest taka jak Turkish Airlines albo Lufthansa tylko z tą różnicą, że tam jest i dobre jedzenie i picie i wygoda, a co jest w LOCIE? Chamskie stewardessy podrzucające wodę butelkowaną jako wielki prezent od LOT-u za 2 tysiące z bilety! Linia lotnicza zupełnie jak charter! Chociaż przepraszam w Air Cairo spotkałam się z pysznym jedzeniem i miłym personelem pokładowym.. gorzej niż charter.. totalne dno!!! a na bilecie pisało, że snack on board.. snack on board to ich woda mineralna??? aaaa! i cóż za stary ohydny ciasny, brudny i śmierdzący 737! chyba w Kongo mają lepsze linie..
04/01/2015 23:42
2 Zalety: 2 gwiazdki za dość dobrą siatkę połączeń.

Wady: Dojazd to tragedia, nie ma parkingu, na parkingu kradną, bo już za sam wjazd płaci się jak za godzinę, złodziejstwo! Brud i wszechobecny syf to punkt pierwszy, ciasnota, żenująca obsługa zachowująca się jak wieśniaki ze stodoły, tylko że oni są ważni, bo to kontrola. Dzień dobry, do widzenia? chyba nie znają takich słów... chamstwo to wizytówka lotniska w Balicach.
04/01/2015 23:39
3 Zalety: Czysto, bardzo dobry dojazd, w stosunku do Balic nie ma co porównywać.

Wady: Wciąż mało sensownych połączeń i tradycyjnych przewoźników, wszędzie trzeba latać LH przez Frankfurt, brak rękawów to wstyd i kpina, wysokie ceny na lotnisku (ale to chyba wszędzie tak jest).
03/08/2014 16:31
1 Zalety: nic!

Wady: samolot się zepsuł, w sumie lepiej żeby nie wyleciał niż wyleciał popsuty, ale koczowanie na lotnisku cały dzień i nie podstawienie innej maszyny to tragedia, powinni mi zwrócić pieniądze za skrócone wakacje, w biurze podróży już nigdy więcej nie wybiorę tej linii, albo polecą czymś innym albo ja polecę z innego biura, jak nie z Polski to z Niemiec.
03/08/2014 16:25
10 Zalety: leciałam na wakacje do Egiptu, samolot był nowiutki, aż pachniało "fabryką", bardzo dobre jedzenie na pokładzie, czysto, miłe stewardessy, jak na lot czarterowy nie mam więcej wymagań, a po przeczytaniu opinii niżej zastanawiam się czy ludzie naprawdę nie rozumieją, że lądowanie może być gładkie lub nie? czy to naprawdę aż tak strasznie ważne? i zdanie o tym, że samolot ledwo wylądował to chyba świadczy o obsesji wyolbrzymiania.. u mnie wywołało wybuch śmiechu.. leciałam także dla porównania polskim Enter Air--> to był hardcore i najgorszy dzień w moim życiu.

Wady: nie ma
03/08/2014 16:21
6 Zalety: generalnie leciałam tą linią 3 razy i jak na tak tanie bilety nie zauważyłam większych minusów, może trochę brudno, ale to wszystko

Wady: idiotyczne fanfary, ale to detal
03/08/2014 16:19
10 Zalety: nigdy nie zauważyłam u nich minusów, często latam po Europie i trafiam na boeingi 737-300 albo 500, samoloty może troszkę stare ale bardzo czyste i zadbane i pod względem wygody biją inne nowe maszyny na głowę np. A319/A320. Chyba były projektowane jeszcze z myślą o wygodzie pasażera, a nie o tym żeby wsadzić do samolotu jak najwięcej ludzi, siedzenia są bardzo wygodne ze skóry, na nogi bardzo dużo miejsca, dodatkowy haczyk na powieszenie jakiegoś ciucha jak się ma ze sobą, generalnie jak na klasę economy i loty po Europie to samoloty te są bardzo wygodne, bilety w dobrych cenach jak się zarezerwuje lot wcześniej, przemiła obsługa no i dobre jedzenie.

Wady: mają sporo opóźnień, lot na ostatni moment mega drogi
03/08/2014 16:13
7 Zalety: bagaż rejestrowany bez dodatkowych opłat, czysty samolot, brak kolejek przy stanowiskach do odprawy dla eurolotu, dość dobry catering z piciami i niezłą przekąską, loty o czasie lub czasami nawet przed.

Wady: na dłuższych lotach niż godzina siedzenia w samolocie są bardzo niewygodne, po ostatniej 1,40 min lotu plecy mi odpadały, dość wysokie ceny biletów, których nie można przebookować, albo polecisz albo bilet w kosz..