×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub21/12/2017 13:15

Świąteczne życzenia

Składając czytelnikom i redaktorom portalu Pasażer.com, najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, pragnę równocześnie podziękować Wszystkim za życzliwość, lekturę moich wpisów oraz za wszystkie uwagi i komentarze zarówno te pozytywne, jak i te krytyczne. Wasze zainteresowanie nie tylko motywuje mnie do opracowania kolejnych wpisów, ale także do poszukiwania nowych tematów.

16017 wyświetleń


<>

Komentarze


jsg, dzięki za życzenia! Tobie również życzę Wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku.

Dziękuję za wiele świetnych i inspirujących tekstów! Zawsze z olbrzymim zainteresowaniem czytam Twoje wpisy i jestem pod wrażeniem przygotowania, zawartych informacji a także zawartych w nich trafnych i ciekawych przemyśleń. W tym roku zabrałeś nas, czytelników, w wiele interesujących miejsc i na pokłady wielu fajnych linii lotniczych - olbrzymi szacun! Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie zwolnisz tempa i dalej będziemy mogli cieszyć się Twoimi wpisami.

Jeszcze raz, olbrzymie podziękowania i wszystkiego dobrego!
22/12/2017 09:09
jsg, kitsune- Dla Was jak również dla wszystkich forumowiczów portalu Pasażer.com Wesołych Świąt.
22/12/2017 20:53
Wszystkim powyzej co juz odpowiedzeli jsg i tym co odezwa sie po nas: miejcie Radosne, Udane Swieta i Szczesliwy, pelen podrozy i sukcesow Nowy Rok!
23/12/2017 00:18
Z lekkim poślizgiem i już poświątecznie - najlepsze życzenia.
27/12/2017 23:46
Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
<>


(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');