Brak lotów

Opinie

11/05/2015 13:34
10 Zalety: Rejs Dusseldorf - Tokio. Świetna obsługa, znakomite jedzenie. Duży wybór filmów i muzyki. Nowoczesny i bardzo czysty samolot. Wszystko na czas.

Wady: Brak.
11/05/2015 13:31
10 Zalety: Rejs wewnętrzny w Malezji: Kota Kinabalu - Kuching. Bezpłatny i bardzo smaczny ciepły posiłek na godzinnym rejsie krajowym. Nowoczesny, wygodny samolot, miła obsługa na ziemi i w powietrzu. Wszystko na czas.

Wady: Brak
10/05/2015 15:00
10 Zalety: Lot z SIN do AKL. Wszystko super. Ekstra wybór muzyki i filmów, przemiła obsługa, smaczne jedzenie, dobry wybór alkoholi. Wygodne fotele.

Wady: Brak.
10/05/2015 14:55
1 Zalety: Kiedyś chwaliłem tą linię i z przyjemnością nią latałem. Fajną sprawą która wyróżniała Air Berlin były dobre posiłki (ale niestety płatne, chyba że ktoś ma złotą kartę)...

Wady: Podróż z MAD do DUS wspominam jako DRAMAT. Po wejściu do samolotu wszystkie łazienki były zamknięte, nieczynne (próbowałem skorzystać, ale się nie dało). Na start musieliśmy czekać ponad godzinę (korek powietrzny). Po osiągnięciu wysokości przelotowej załoga próbowała udawać iż łazienki są zamknięte dlatego że "ktoś jest w środku bardzo długo"... No ale ileż można czekać na tego kogoś kto jest w środku...? Po jakimś czasie pasażerowie zorientowali się że łazienki były zamnięte. Kilka osób na siłę wymusiło skorzystanie z jednej z toalet (również ja), natomiast wyglądało to tak, że muszla była pełna nie będę pisać czego, to wszystko się przelewało, chlapało, było to straszne... Większość pasażerów nie miało możliwości wogóle skorzystać z toalety. Na 40 min. przed lądowaniem pilot zakomunikował, iż "właśnie zepsuły się toalety, ale już za chwilę będziemy lądować". Po wylądowaniu w DUS część osób próbowała w linii Air Berlin zgłosić tą sprawę. 4 godziny bez łazienki, bez wcześniejszego uprzedzenia to nie jest przyjemne. Z toalety i to w warunkach strasznych skorzystało tylko kilka osób... Osoby które udały się do Air Berlina zostały poprostu wyśmiane. Kilka dni po rejsie złożyłem reklamację. Otrzymałem odpowiedź zupełnie nie na temat, w stylu iż punktualność jest dla Air Berlina priorytetem i że mają świetne wyniki co do punktualności (sic!). Napisałem więc ponownie wyjaśniając raz jeszcze fakt, iż ich pasażerowie przez ponad 4 godziny zostali bez łazienki - odpisali wymijająco, że jest im przykro, ale starają się być punktualni. Pomijam fakt, iż ten rejs był opóźniony, spóźniłem się na kolejne połączenie. PRETENSJE MAM O TO ŻE PRZEZ KILKA GODZIN NIE BYŁO TOALET CO JEST POPROSTU NIELUDZKIE, RÓWNIEŻ O TO, ŻE NIKT SIĘ DO TEGO NIE PRZYZNAŁ, TYLKO CAŁY CZAS COŚ KRĘCILI A TO ŻE NIBY KTOŚ JEST DŁUGO W ŚRODKU A TO ŻE NIBY DOPIERO CO SIĘ ZEPSUŁY. OPRÓCZ TEGO O TO ŻE PRACOWNICY AIR BERLINA MIELI TAAAAAAAAKI UBAW Z TEGO FAKTU. To było nieludzkie...
10/05/2015 11:43
10 Zalety: Rejs Manila - Tajpej - Manila. Bezpłatny ciepły posiłek na pokładzie (rejs trwał niewiele ponad godzinę). Profesjonalna obsługa, uprzejma załoga i personel naziemny. Rejs o czasie. Bardzo atrakcyjna cena biletu.

Wady: Brak uwag.
10/05/2015 10:24
10 Zalety: Przelot w lutym 2014 Praga - Seul - Nadi. Świetna obsługa, bardzo profesjonalni i troskliwi. Pyszne jedzenie - możliwość opcji Western i Korean. Bogate programy rozrywki na pokładzie.

Wady: Zły program lojalnościowy, dlatego korzystam z innego w ramach Sky Teamu.