Opinie

08/08/2016 19:03
8 Zalety: Dobry dojazd do centrum Bergamo, przystępne ceny, szybka i przyjemna kontrola bezpieczeństwa, sporo restauracji, sklepów, duża ilość połączeń.

Wady: Mało miejsc siedzących przy gateach, czystość toalet i całego obiektu.
08/08/2016 18:56
1 Zalety: Dojazd do centrum Warszawy

Wady: Poziom obsługi - od odprawy przez kontrolę, personel sprzątający i obsługę gateów - porażka. Bardzo ciasny terminal, mało miejsc siedzących. Beznadziejna kontrola bezpieczeństwa... o poziomie angielskiego obsługi nie wspomnę ... Ogólnie unikać ...
08/08/2016 18:51
1 Zalety: Sporo tanich połączeń

Wady: Ceny dosłownie kosmiczne- kanapka 26 zł, woda 7 zł, kawa 18 zł - dlaczego mam wrażenie, że na polskich lotniskach ktoś ciągle próbuje się na nas "dorobić" ? - KTW airport są tego idealnym przykładem(przykład cen w Bergamo airport - kawa 2 euro, croissant 2 euro, kanapki od 4 euro) Stary, mało przyjemny terminal, brudne toalety, gburowaci pracownicy kontroli bezpieczeństwa. Dojazd z centrum Katowic też oczywiście najdroższy w Polsce - 27 w jedną stronę... Nie polecam
29/01/2016 10:27
9 Zalety: Czysto, przyjemnie.

Wady: Bardzo mało sklepów w strefie odlotów
28/09/2014 20:25
3 Zalety: Ciekawa siatka połączeń, dobra komunikacja z centrum Warszawy.

Wady: Obsługa, obsługa i jeszcze raz obsługa - pierwszy raz się spotkałem z 15 pytaniami i sprawdzaniem rodzaju butów przy kontroli bezpieczeństwa. Pań stojący przy taśmie traktuje ludzi jak przygłupów. "Laptop jest ?", "Proszę buty pokazac", "Płyny są?" - problem w tym, że wszystko było już prawie skanowane. Zamiast usprawniac obsługę, defacto ją opóźnia. Kolejna sprawa - beznadziejnie zaprojektowane wyjścia. W poczekalni pomieści się może 100 osób, przy pełnym locie(190 osób) to trochę mało. Kolejka do gejtu blokuje połowę hali odlotów. Ktoś kto projektował tam gejty musiał miec słabą wyobraźnię. Jakoś słabe wrażenia po pierwszym locie z Modlina. Nie kusi mnie, żeby tam wracac.
23/07/2012 17:28
8 Zalety: Przestronny, czysty terminal. Brak kolejek przy odprawie oraz przy kontroli bezpieczeństwa.

Wady: Ogromne kolejki przy sprawdzaniu dokumentów po przylocie do WRO, celnicy są strasznie "skrupulatni", sprawdzają każdy dowód bardzo dokładnie - na innych lotniskach przeważnie wystarczy pokazac dowód, celnik nawet go nie bierze do rąk, we WRO było zupełnie odwrotnie. No ale cóż- POLSKA :)
23/07/2012 17:23
8 Zalety: W miarę czysto, uprzejma obsługa przy odprawie, ogólnie całkiem przyjemne lotnisko.

Wady: Długie oczekiwanie na bagaż, ogromne kolejki do check-inów podczas porannych odlotów.
17/07/2012 13:23
7 Zalety: Lot WRO - DUB bez problemów, załoga bardzo miła.DUB - WRO bardzo fajny kapitan - odezwał się parę razy.

Wady: WRO - DUB pół godziny oczekiwania na bagaż. Ceny zdecydowanie za wysokie - ponad 400 zł w jedną stronę nie licząc tych wszystkich opłat i bagażu. DUB - WRO polska załoga, jedna stewka nadęta, zero uśmiechu - to chyba praca nie dla niej. Innym członkom załogi nie sprawiało problemu bycie uprzejmym dla pasażerów no i przede wszystkim uśmiechniętym. Wiem, że to RYR, ale pewne zobowiązania co do CC muszą byc spełnione w każdej linii lotniczej.