Brak lotów

Opinie

31/08/2014 17:31
3 Zalety: bezproblemowy transfer lotnisko-hotel, hotel-lotnisko; duży plus za linie lotnicze Enter Air... i na tym koniec

Wady: godzina wylotu zmieniona 2krotnie, z 7 dni wakacji zrobiło się 6 dni. Rezydentka nie miała pojęcia o czym mówi, wiedzieliśmy więcej niż ona, czytając fora internetowe przed podróżą. Ceny wycieczek fakultatywnych to jakaś kpina, przestrzegam przed kupowaniem u TUI, dwa razy taniej można kupić w innym lokalnym biurze, a program wycieczki, wyżywienie itp. niczym się nie różni. Na lotnisku po przybyciu trzeba radzić sobie samemu, w hotelu również, nikt nie wychodzi i nie pomaga się zameldowac. Nam to akurat nie przeszkadzało, ale jeżeli ktoś nie zna języka obcego będzie miał problem.
31/08/2014 17:23
9 Zalety: Lot WAW - AYT 23.08, samolot Boeing 737-400 SP-ENI, bardzo bezpieczny i bezproblemowy lot, samolot czysty, załoga miła, z uśmiechem na twarzy. Powrót AYT-WAW 30.08, samolot 737-400 SP-ENE, również wszystko odbyło się bezproblemowo, pilot był cały czas w kontakcie i informował o tym, gdzie jesteśmy. Przy lądowaniu nie było nawet czuć kiedy dotknął płyty. Jestem miło zaskoczona tą linią, niepotrzebnie przed lotem naczytałam się tych wszystkich negatywnych opinii. Jak dla mnie super!

Wady: Nie rozumiem ludzi, którzy zabierają malutkie dzieci na wakacje: płacze, krzyki, piski... ale to już nie jest wina linii lotniczych, tylko rodziców, którzy nie potrafią zapanować nad dziećmi.