Brak lotów

Opinie

10/10/2013 11:42
9 Zalety: Leciałem tą linią cztery razy, trzema różnymi samolotami (SU95, A320 i A330) i mam same pozytywne odczucia. Samoloty nowoczesne i czyste. W Airbusach A330 dostępne jest WiFi na pokładzie. Catering (o ile pochodzi z Moskwy) smaczny i w rozsądnej ilości. Załoga w samolotach dość powściągliwa, ale pomocna i życzliwa kiedy trzeba.

Wady: Jedynym alkoholem na pokładzie jest dość przeciętne wino (białe i czerwone). Załoga jest bardzo rygorystyczna jeśli chodzi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie lotu.
04/08/2011 10:50
8 Zalety: - stosunkowo dużo usług dodatkowych - sklepy, restauracje, itp. - czyste, nowoczesna infrastruktura - całkiem dobry dojazd komunikacją, dobre oznakowanie - mimo że nie można liczyć na szczególne względy, to i tak nie trafiałem nigdy na nieprzyjemne traktowanie, wybitnie znudzonych pracowników, nadgorliwych ochroniarzy, itp.

Wady: - lotnisko jest dosyć daleko od Manhattanu, dojazd zajmuje sporo czasu - jest bardzo duże, poruszanie się po terminalu i przemieszczanie się miedzy terminalami wymaga zarezerwowania czasu - immigration i security checks potrafią zmarnować masę czasu - niektóre usługi są drogie (ale to częste na lotniskach)