Opinie

05/08/2015 19:45
7 Zalety: Mimo dużej budowy lot KRK-WAW był bardzo łatwy. Oddawanie bagażu poszło szybko ;) Drogi do gateów wyraźnie oznaczone, ochroniarze security check wcale nie byli tacy źli jak słyszałem ;)

Wady: Definitywnie remont jest największą wadą, ale kiedy otworzą nową część terminala lotnisko stanie się o wiele lepsze ;) Dojazd autobusem na lotnisko jest jednak dość uciążliwy. Autobus cały czas staje i jazda bardzo się dłuży, czekam na otwarcie kolei na lotnisko.
05/08/2015 19:32
9 Zalety: KRK-WAW obsługiwany Dashem Q400. Wygodne siedzenia. Przekąska na pokładzie w postaci ,, słynnego" Prince Polo, żelków oraz kubeczka wody. Jak na tak krótki lot taki oto serwis był dobry. Sam przelot był krótki, samolot wystartował z opóźnieniem 15 minut, lecz przyleciał około 5 minut przed planowanym przylotem. Lot trwał około 35 minut mimo iż powinien 55. Przyjazna załoga ;)

Wady: Liczyłem na Embraera, lecz trafiłem na Dasha. Siedząc na siedzeniu 6A spodziewałem się, iż dzwięk silnika będzie dosyć głośny, lecz wbrew moim oczekiwaniom klimatyzacja była głośniejsza ;). Niestety zagłuszała ona również komunikaty stewardess :(