×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Linie Sichuan AirlinesZalety: Załoga mówi po angielsku i twardo podawała wszystkie komunikaty po angielsku dla jedynego obcokrajowca na pokładzie, czyli mnie. Może chcieli wykorzystać okazję aby poćwiczyć język :-) Choć akcent mieli taki, że parę razy myślałem, że oni mówią nadal po chińsku. Jedzenie dało się zjeść, co jak na Chiny już jest sukcesem. Bagaż w cenie biletu, widać nie dotarły tam jeszcze pomysły Ryanaira.
Wady: Loty opóźnione, np. lot 50-minutowy o godzinę. Częściowo winne też ruchliwe lotnisko w Chengdu, bo jak straciliśmy slot, to potem czekaliśmy w kolejce chyba z 10 samolotów.
8

/10

20/07/2013 20:43,  
Linie China Eastern AirlinesZalety: Miła obsługa, mówi po angielsku. Jedzenie dało się zjeść. Trudno coś więcej powiedzieć po jednym krótkim przelocie.
Wady: Trudno coś więcej powiedzieć po jednym krótkim przelocie.
8

/10

20/07/2013 20:37,  
Linie Air ChinaZalety: Lot Chengdu-Frankfurt ma tak słabe obłożenie, że można spać na leżąco na dwóch albo nawet trzech fotelach.
Wady: Do Singapore Airlines to się nie umywa. Wybór dań obiadowych jak w dowcipie "jaki mam wybór? tak albo nie". Mapa w systemie rozrywki słaba, brak możliwości ustawienia widoku, tylko trzeba czekać 10 minut, aż się przewinie wersja po chińsku. Zamieszanie z bagażem przy transferze w PEK.
5

/10

20/07/2013 20:34,  
<>